בסקירה שלנו הסיפור מאחורי לוגואים של מותגי רכב, זה נגע לי לספר לכם את הסיפור של הלוגו של אחד המותגים האהובים שלי, פורשה.

המעיל שלבשו פורשה ספורט יש את הסיפור המוזר מכולם לוגו סקרנו עד כה, אולי. מה שבטוח רבים אינם יודעים כי לוגו פורש לשרטט מה משך את פרי פורשה עצם על מפית במהלך ארוחה במסעדה בניו יורק ...

ההיסטוריה של לוגו פורשה הוא סקרן ועוד הרבה כבר נכתב על זה. הכל מתחיל מקס הופמן, יבואנית רכב מפורסמת לארה"ב במהלך ה -50, ה -60 וה -70.

במסגרת מאמצה של ארצות הברית להביא את המכוניות האירופיות הטובות ביותר, הופמן באחד טיולים הרבים שלו לאירופה רואה 356A פורש בגרמניה. לאחר שתפסיק את נהג פורשה עבור המכונית, הופמן אמר כי שכנע אותו לקחת אותו לסיבוב.

ככל הנראה המכונית אהבה אותו, וכך היצרן והדגם, המטה ציין האג'נדה שלה ונתונים אחרים בעלי עניין שבה הוא חזר לארצות הברית.

משם אתה מקבל מגע פרי פורשה, מי מזמין לניו יורק, שם הופמן פעל עם מותגים אחרים כגון מרצדס, כדי לדון אלה "מכוניות זעירות עם מנוע ידידותי להסתכל אחורה".

המעבורת מקבלת את ההזמנה ואת שניהם היזמים לפגוש כאשר הגרמני הגיע לניו יורק. הם עושים את זה במסעדה בעיר גורדי שחקים, שבו יש להם שיחה ערה על מכוניות.

במהלך הארוחה, הופמן פורש לקהל את צורך סמל לוגו,, משהו מכיר את המכוניות שלהם, כי עד אז נשאו רק כהזדהות פורשה P-O-R-S-C-H-E מלפנים ומאחור באותיות זהב.

לדברי הופמן וניסיונו המותג האמריקאי, את החותם של הבית, היה יסוד להתמודד עם השיווק של המותג החדש לייבוא.מעבורת אומרת כך מפורסמת "אם כל מה שאתה צריך הוא ייחודי, אנו גם יכולים לתת אותו".

פרי פורשה מציגה מפית, לקחת עיפרון ולהתחיל ציור. בתוך נשק מדינת Wüttemberg, שאב סוסים משתוללת שטוטגרט, העיר שבה החברה נולדה.

בראש כתב את שם המשפחה פורשה. ב רק שתי דקות היה להם מגן המפורסם שעכשיו נראה כל פורשה.

המעבורת חזרה עם המפית בכיס שלו לגרמניה, וכמה ימים לאחר מכן המכוניות עוזבות את המפעל ואת נשאה את הלוגו. מפית כלומר היום פורשה מוזיאון כקוריוז, אני אומר שיש לי העתק על צלחת methacrylate על אחד המדפים של הסלון שלי.

סמל פורשה נשאר שלם, לא עבר שינויים במשך השנים. שרידי זהה פורשה Ferry שתכנן עם מקס הופמן בניו יורק מיד לפני זה יהפוך יבואנית פורשה הראשון עבור ארצות הברית. תקין סיפור מופלא?