חידוש או למות. הנשיא לשעבר הידוע בשם הצג הבינלאומי Motor בברצלונה, אנריקה לקאל, ברור. אז במקרה השתנה רכב ברצלונה, מרחב שבו חברות המשחק כמו גוגל, פייסבוק, HP, אריקסון ו- IBM, כדי שיוכלו להסביר את עמדותיהם על העתיד של הרכב נפתח.

אם זה מזכיר לכם להתקרב הקונגרס העולמי הנייד במונחים של מכוניות, זה לא במקרה. Auto מציג כפי שאנו מכירים אותם ייעלמו, וזה הגיוני שזה יקרה. והדבר האחרון שהוא רוצה אנריקה לקאל הוא להיות מנהל התזמורת של הטיטאניק. עם זאת, זו אינה גולת הכותרת היכל ברצלונה השנה. או ליתר דיוק, ברצלונה 2017. רכב לסכם חמש נקודות מפתח.

1. טסלה, גרימת מהומה ספרד

אולי גולת הכותרת של @automobilebarcelona כבר נוכחות בפעם הראשונה בספרד טסלה עם מעמד משלו. אולי. #automobilebarcelona #tesla #teslamodelx

למשל, בפרסום משותף של Motorpasión (@motorpasion) לפני כמה שניות

טסלה הוצגה לראשונה ב ספרד, ו עשה מסחרר לפחות בהצלחת הבכורה לעיתונות, היא מהווה נקודה ראויה לציין. פאלו אלטו עדיין עובדים על העברת להקים מטה שלהם במדינה שלנו, אבל עדיין לקוחות אתמול כבר העפילה ימים פתוחים, מעוניין לקנות X. המודל טסלה, שהיו המומים לפגוש כולם.

2. חסר כמה חיוני

החידוש @seatesp ב @automobilebarcelona היה אטסה FR #seat #seatateca #seatatecsfr

למשל, בפרסום משותף של Motorpasión (@motorpasion) לפני כמה שניות

זה Mahindra ו אטסה FR מאוד חידושים גדולים הם 2017 ברצלונה רכב זה בדיחה, שנשמעה אתמול להצטופף ב פטפטת. במשך שנתי הגישה של ברצלונה היא טרקלין עסקים, אין גילויים גדולים, כך שיש הרבה מכונית תצוגה למראת עמדה למכירה, ושולחנות שבו פעולות קרובות.

עם זאת, אלה שלא יכלו ליהנות טורינג BMW סדרה 5, הונדה סיוויק Type R, יונדאי Ioniq, ג'יפ מצפן, קאיה סטינגר, מרצדס-בנץ S-Class, ניסן הקאשקאי, סיאט איביזה, טויוטה יאריס, וכך, באופן לוגי יכול לראות ממש שם. במובן זה, ברצלונה רכב עדיין שווה את זה למי שרוצה להתאושש מה שהוצג בחודשים האחרונים בחדרים שונים, פשוט מגיעים ברכבת, במטרו או באוטובוס.

3. מאוד היעדרויות פרופיל גבוה

גם אאודי סקודה או פולקסווגן או פורד ו- PSA ו- האופל נתן את תמיכתם ברצלונה הרכב. זוהי החלטה כי, בפועל, יכול להתנגש מבקרים המחפשים מידע על הדגמים שעשויים לעניין לקראת רכישת רכב. BMW + MINI, פיאט + ג'יפים + אלפא רומיאו, יונדאי + קאיה (בביתנים השונים), לנד רובר ויגואר, Mahindra, מאזדה, מרצדס-בנץ + חכם, מיצובישי, ניסאן, רנו, סיאט, סוזוקי, טסלה, טויוטה + לקסוס. .. ופינת פרארי (אתה לא יכול לפספס) הן כרטיסי טראמפ שמציעים ברצלונה כמו תערוכה.

4. מעטים, אבל מאוד מצויד היטב

למרות 115,000 מ"ר אשר תופס את האירוע כולו, זה אולי נראה כי ברצלונה היא ישיבה קטנה. ישנן רק שתי מכוניות ארוזות אולמות. עם זאת, מותגים שימשו ביסודיות. אין כמעט ביציעי גמד (פרדוקסלי או לא, טסלה תופסת באחד החללים הקטנים), וכל אחד מן המכונית מציג נחת עם המגוון הרחב, מוכן להראות למבקרים למיטב הקטלוג שלהם. החללים הם רחבים ולתת לך לראות את המכוניות ביסודיות. בפועל, הוא סוחר ענק.

5. Hub Connected: טעון שיפור

ליד רחוב Connected, ממוקם אוניברסיטו פלאזה הדל, שבו מותגים להראות ההתקדמות שלהם לעתיד של ניידות מחוברת, השיחה Hub Connected הוא הימור גדול של ברצלונה רכב כדי למנוע אובדן של מפוח בנוף הרכב המשתנה במהירות.

זהו סטארט-אפשר מרחב במגזר לפרסם את עבודתם בתוך מסגרת כי היא עדיין תצוגה טובה. כמו כן באותו מקום בעיתונים נספח הול על עתיד הניידות נעשים כמו חברות טכנולוגיה גדולות. בימים הראשונים, 70 רמקולים מרחבי העולם עוברים כאן.

בטקס הפתיחה של ברצלונה רכב, אתמול החזיק, שר האנרגיה, תיירות האג'נדה הדיגיטלית, אלווארו נדאל, לא היסס לתאר סוגיה זו כפי בתערוכת הרכב הישן "מפסק". והרעיון הוא. עם זאת, מימוש הרעיון, והעבר את Hub מחובר מרחב נספח גרידא אל מכונית התצוגה, שם הוא לגשת ישירות מהרחוב או דרך מעבר לחדר עצוב מיושב בדלילות הוא מה מעביר את המבקר תחושה מסוימת של החמצה.

אם מה שאתה רוצה זה להצטרף לפגישה עם המנוע המסורתי עם רעיון כי מה צופן העתיד וכיצד הוא בשלבי הכנה, ללא ספק רכזת Connected צריכה לתפוס מקום בולט יותר רכב במרכז ברצלונה. כרגע, כפי שהיא עומדת, זה משאיר טעם לוואי של דג ואין עוף לא עושה לך הרבה טוב.

רצועת בונוס: קדימה, גבר שש מאות

ובשביל מי רוצה להתעסק עם הפנטסיה כי ברצלונה הרכב היא תחביב ומה הוא באמת טוב היא לשמור על מהותו של רכב עולה בחיים, סיאט מאפשר טיול בחזרה בצורה שש מאות 1957. הם לא יכולים לייצר את זה כי הרישיון של פיאט נשאר במאה עשרים, אבל היי ... כדרך למשוך מבקרים נראה לא רע. למרות שלא נמכר. משהו יכול לקרות לברצלונה אם לא תהמר בהחלטיות על ידי השינוי הזה החל.

בשנת Motorpasión | עולם Mobile קונגרס 2017, או איך "למכור מכוניות" משתלט אוטומטי מציגה | Auto מציג כפי שאנו מכירים אותם ייעלמו, וזה הגיוני שקורה