לאחר הידיעה לעומק את המאפיינים המזהים את X5 BMW החדש הוא פנימי והן חיצוני, מגיע הזמן להתמודד עם החלק הדינמי שבו ה- BMW X5 מאז ומתמיד לאחד השליטים במגזר שלה.

הם הלכו שני דורות שבהם SUV הגדול של המארק הגרמני הוכיח שזה אפשרי שתהיה מכונית כמעט באורך חמישה מטרים ויותר משני טון עם מגע ו תכונה דומה מופע קומפקטי גבוה. ולא, אני מגזים עם מה שאני אומר ...

רמה דינמית 30D xDrive X5 BMW החדש היה עם המשימה הקשה של שיפור בדור הקודם, כבר ציינה עבור המגע הזריז והמהיר שלו במונחים של תנועות. בעת פיתוח המודל החדש, יצרנית גרמנית הודיעה כי מאמצים התמקדו בשיפור מקדם אווירודינמי, צריכה ובסופו של דבר להרוויח יותר מכונית יעילה ועקבית עם הזמן.

מהרגע הראשון במכונית מעבירה תחושה של זריזות אפילו טובה יותר מקודמו, הודות בעיקר על הגה כוח אלקטרו מאוד ישיר וכדי מנגינה של sportier מעט מאשר רוב מארז מתחרתה.

למרות על נייר ורכבי שטח גדולים אינם מיועדים לשימוש בעיר, האמת היא שהרוב המכריע של הקונים להשתמש בהם כמו מכוניות היומיום. במובן זה BMW X5 נע היטב נהיגה בעיר, בזכות ממדים קטנים למדי בהשוואה לתחרות, למרות הגידול בממדים לעומת קודמו. זה לא המכונית הטובה ביותר לטייל בחלק הישן של הערים הגדולות, לא בהתחלה כבר חשבו על זה, אבל עם קצת פחות מחמישה מטרים ארוכים הוא יותר לניהול מאשר מתחרים אחרים.

זוהי מכונית מושלמת רחובות רחבים שדרות רחבות, מה שמאפשר לך לנוע בזריזות וקלות בעיקר הודות הצעות המנוע 560 מומנט ננומטר 1500-3000 סל"ד ואת ההיגוי ישיר מאוד המאפשר תנועה מהירה שמפתיעה.

הביצועים של המכונית מדברים בעד עצמן. הודות טורבו TwinPower BMW מנוע סמ"ק 3000 ו 258 כ"ס שלה, xDrive30d BMW X5 הוא מסוגל להאיץ מ 0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך 6.9 שניות ולהגיע 230 ק"מ / מהירות העליון h.

פיתוח 13 כוחות סוס יותר מקודמו, יותר מומנט 20 Nm הופך את h 0 עד 100 ק"מ / ב 0.7 שניות פחות הצריכה הממוצעת פחתה ב 1.2 L / 100 ק"מ. ברור, את האבולוציה מן הדור השני היא ברורה, והתמקד יעילות. רמה דינמית הייתה אחד האזכור והשרידים.

אולי קצת X5 xDrive 30D ב.מ.וו עדיין ייראה SUV מגושם וכבד, אז בואו להשוות את הביצועים שלהם עם אחיו הקטן מנוע BMW 125d עם 218 סוסים ו 1470 ק"ג של משקל. דיזל ספורט קטנה זו מאיצה מ -0 ל -100 ב 6.4 שניות ואת הטיפ הוא 240 ק"מ / שעה. האם זה לא מטורף שלא לדבר יתרונות GTI ב X5 החדש?

אבל לא רק מספר מה שאנחנו מדברים בחלק זה של המבחן משום מה עומד 30D X5 xDrive BMW החדש הוא דינמי והרגשות שלה המעביר את הכונן. הדגם החדש יש כמה מצבי תצורה: Comfort, ספורט, ספורט + ו- PRO ECO.

לחיצה על מקש ממוקם באזור המרכזי של הרכב אתה יכול להיבחר בין המצבים האלה, תלוי בסוג של נהיגה שאנחנו נעשה. כאשר כל מצב נבחרה המתקנת תגובת מצערת, היגוי, השעיה וזה טוב יותר מה אנחנו צריכים בכל העת המותאמת.

כפי שכבר ציין במודל המבחן של הדור השני, נוחות X5 BMW השתפרה באופן משמעותי. קומפורט במפורש כי תגמולים פשוט כי, הוא אוטומטית מראש בוחר לא יותר להתניע את הרכב, וכי הוא מעריך.

המכונית מצליחה לשמור על המגע הספורטיבי ודינמי שאפיין תמיד, אבל damps טוב יותר מאשר לפני פגמי הכביש וזה כמעט נוח ככל, למשל, BMW סדרה 5.

מצד, במצב PRO ECO נועד לעודד צריכה, הוא הדרך עבור hipermillers. למרות הבדלים במונחים דינמיים בקושי מורגש בהשוואה למצב נוחות, לסביבה PRO שנבחרה ומצאה כמה חדשות מעניינות כי refelajn בצריכה.

לדוגמא הדיבורים החדשים "מצב הקצעה" שחררתי את סוגר הרכבת תמסורת המנוע בכל פעם שאנו לשחרר את הגז במחזור בין 50 לבין 160 קילומטר / שעה כדי להפחית את הצריכה ולעשות את הפעולה כולה חלקה.

בינתיים, למי מסתכל 30D xDrive X5 BMW שלך עם מכונית יש לי כיף, אתה פשוט צריך לבחור את המצב ספורט או ספורט + ולהתכונן תחושות חזקות. אני מבטיח לך כי המקצבים שיכולים לזרום עם זה מפתיע אפילו את השיעור גבוה מהרגיל.

בעיקר הוא מדגיש כי כל מרגיש נייטרלי מאוד, כמעט ללא נטייה oversteer או understeer דרך xDrive ארבעה גלגלי מערכת כוונון כונן חדש, אשר מנתחת בכל עת נהיגה בסגנון שאנו נוקטים כדי לשלוח, עוד לפני שאנחנו צריכים את הכוח אל הגלגל המתאים.

אז המכונית נראית להקדים את הרצונות שלנו, הוא מוכן טוב יותר להציע ביצועים שהרשימו. הקצב לפינה יכול להיות גבוה מאוד, וגוף בולט כי זה פשוט משתנה עקום, ובכך לשדר הרבה ביטחון לגלגל מקצבים כי פיזיקה באמת עולה על הדעת ב SUV בגודל זה.

תיבת הילוכים 8 מהירות

אחד המרכיבים העיקריים כדי להשיג ביצועים מעולים זהו שמונה-מהירות תיבת ההילוכים האוטומטית, אשר זהו תקן בנוסף לכל מנוע. אין X5 BMW הדור השלישי עם תיבת הילוכים ידנית. בשביל מה אנחנו רוצים?

תיבת ההילוכים האוטומטיים בעלת מגע מושלם, כשהוא זז בין כל יחסים נעשים באופן כמעט מיידי. כאשר אנו לגלגל רגוע, בשילוב עם מנוע שמתפתח 560 Nm של מומנט ב 1500 סל"ד פשוט, זה כמו להיות ליד ההגה של שקט טרקטור ונוח.

במצב נוחות PRO ECO, המכונית נוטה meshing הילוכים כדי להפחית מהירות ולכן צריכה. בעוד שבשנתי ספורט ספורט + מצבים, המכונית למתוח כל אחד ההילוכים לקבל תגובות מיידיות יותר Accelerator תנועות דוושה וביצועים מעולים בסופו.

אין גרסה זו מטקות משמר על ההגה, אם אתה רוצה לשנות את ההילוכים שלך תצטרכו להזיז את המנוף שמאלה ודוחף קדימה ואחורה, למעלה ולמטה הילוכים. מנוף מגע מצידה הוא מעולה.

יתרה מזאת, תיבת הילוכים זו היא גם אחראית על צריכה מאוד חזקה. בלי הרבה מאמץ אתה יכול להשיג הצריכה הממוצעת בשימוש עירוני כביש של כ 7 ליטר / 100 ק"מ, בהחלט שיא מצוין להיות SUV גדול יותר משני טונות של משקל.

דירוג כללי

הדור השלישי של BMW X5 פגש את הציפיות כי לבשו בכל דרך. מבחינה אסתטית היא התפתחה בעקבות קו קלסי, בלי הרבה רעש וצלצולים או ruputras גדול עם סגנון שהפך להצלחה רבה המארק הגרמני.בפנים הם הצליחו להישאר אחד בשוק SUV הכי נוח לעשות זאת באמצעות החלת סגנון מפוכח ואלגנטי שמעט במגזר שלה יכול להתפאר. בנוסף עדיין יש לו מגף גדול ואם אתה צריך שני מקומות פנויים, הוא הגירסה שבעה מושבים.דינאמי הוא נשאר אחד האזכור במגזר. רק פורשה קאיין יכול לתת קצת צל בתחום זה שבו BMW X5 נע בקלילות וגם וזריזות הגונה של GTI קומפקטי קטן, מראה בכלל פעמים אף על שיפור שרידי נוחות הנסיעה רכב שטח ספורטיבי.לבסוף בעוד השתפר צריכה נותר רמות תועלת. עכשיו יש אווירודינמיקה משופרת, מערכות כגון מצב ECO PRO הקצעת מצב או התחל / עצור כסטנדרט וכל זה מאפשר לך להשיג צריכה בקנה אחד עם מגמות נוכחיות.Vale אנחנו לא מקבלים דרך היער, הוא יותר, אנחנו לא דרך על שמץ של קרקע עם. זה יהיה עוד סוג של מבחן, אבל בהתחשב כי אחוז גבוה מאוד של רוכשי BMW X5 נדיר לגלגל מכביש, ורוב מי לעשות הוא לנסוע על פסים ללא קושי, לא רואה שום צורך להסיר אותו שלו "בית גידול טבעי". אם אתה צריך עוד משהו Campero, את ריינג 'רובר ספורט הוא חלופה שלך X5. אחרת, זוהי המכונית שחיפשת.

בעד

 • גימורים באיכות
 • תכונות
 • צריכת תוכן
 • סט זריזות
 • האסתטיקה הקלאסית

counter

 • פתיחת Boot בשני שלבים
 • מחיר של אופציות
 • הצגת המידע על לוח
 • יכול שטח

ציון סופיעיצוב חיצוני 7עיצוב פנים 8איכות 8Habitability 8פורטר 78 מנועאבטחה 7התנהגות: 9נוחות: 7כסף: 7סה"כ: 76 נקודות

גיליון

 • תזוזה: 2993 cm³
 • מנוע: 6 צילינדרים (258 כ"ס)
 • מומנט מרבי: EEC 560 ננומטר ב 1500 סל"ד
 • משקל ריק: 2145 ק"ג.
 • מהירות מרבית: 230 ק"מ / שעה
 • תאוצה מ -0 ל -100 ק"מ / h: 6.8 s
 • הילוכים: רציפים אוטומטית מהיר 8
 • כונן: אינטגרל
 • צריכה עירונית: 7 ליטר / 100 קילומטרים
 • צריכת חוץ-עירונית: 5.7 ליטר / 100 קילומטרים
 • צריכת מעורבת: 6.2 ליטר / 100 ק"מ
 • דלק: דיזל
 • קיבולת מיכל דלק: 85 ליטר
 • קיבולת תא המטען הוא 650 ליטר

מחירי X5 BMW

גרסה שנבדקה

 • xDrive30d X5 BMW: 65,600 יורו

ראה גלריה מלאה »BMW X5 xDrive30d (מבחן 2014) (51 תמונות)

המכונית לבדיקה זו סופקה על ידי BMW. הודות סמסונייט. לקבלת מידע נוסף על המדריך שלנו כדי יחסים עם חברות

.

בשנת Motorpasión | BMW X5 xDrive30d (חלק 1 וחלק 2) window.addEventListener ( 'load', function () {$ () כל אחד (פונקציה (מדד, אלמנט) {$ (אלמנט) .elastislide () 'גלריה-elastislide.' ;.})} )