מעטים יכחיש כי העניין הפתאומי שלו בקריירה כזה אגדי בתור אינדיאנפוליס 500 הוא בא מן היד של כנראה השתתפות רוכב ספרדי גדול בהיסטוריה של הנהיגה שלנו, באישורו של קרלוס Sainz תמיד העריץ.

פרננדו אלונסו הוא נע המונים לזוז לרגע את האינטרס הכללי של מעגלי ספרד "מסורתי" כי השתמשנו פורמולה 1 להטלת אובלי אינדיאנפוליס. וגם במקרה שמישהו לא סיים לשכנע את ההודעה כי trastocó חצי עולם זה 12 באפריל כפי שהם עברו הימים של בדיקות שראינו חיוך פרננדו אלונסו, ליהנות, במיוחד, מרגיש שיש לו אפשרויות לעשות את זה בגדול, את הסקרנות של 500 אינדיאנפוליס סיימה להכות אותנו.

אבל, להיות מציאותי מנסה לשים קצת גישה רציונלית משאלתה העמוקה שאנו ביותר הספרדים ראו הוכתרו זוכת פרננדו אלונסו של אינדיאנפוליס 500, מה אפשרויות אמיתיות אין הספרדי לבוא ולנשק הקדוש הרפתקה אמריקנית משוגעת?

למה אלונסו סיבות יכול לזכות 500 אינדיאנפוליס?

כניסה, יש משהו שאף אחד לא יכול להכחיש הטייס הזה, וזה תמיד טוב כאשר הדבר לגבי נכנס למכונית: כשרון נהיגה. פרננדו אלונסו איכות יוצאת דופן זה מעבר לכל ספק, וכי הוא נקודה שראויה לתמוך בכל קיצוב עוקב.

מעבר לאיכות, הייתי שיפנה ישירות אל נקודה חזקה הדגישה לאורך כל המירוץ אלונסו: יכולתו להסתגל לכל מצב או שינוי בהתנהגות של המכונית. החוש השישי הזה של אלונסו על ההגה הוא קריטי במירוץ שבו כל גורם קטן יכול לשנות באופן קיצוני תחושות נהיגה.

משהו בשבילי יש רלוונטיות מיוחדות אפשרויות פרננדו אלונסו דווקא ההתקדמות הראתה מעל Indycar. יש הסתגלות אלונסו לקטגוריה ואת המעגל מהפעם הראשונה נכנסתי למכונית יש חברים מופתעים וזרים.

והכי חשוב: זה נותן את התחושה כי הוא לא הפסיק שיפור יצוו אחת מהן הועלה למכונית. תמיד עוד קצת. תמיד קצת יותר מהר. אני חושב שאנחנו לא מודעים לחלוטין, אבל עושים -5 בפגישה במוקדמות לפני כמה ימים הוא מאצ'ו אמיתי.

הצטרף הגורם ההתקדמות גם משחק לטובתו כי של 33 כי יילחמו על נחושת יום ראשון הוא הטייס הכי ההקפות נורה הפעלות חינם של השבועות הקודמים הללו. פרננדו אלונסו לא הופסק די להוכיח כלום, ולדעת מוסר עבודה קפדנית שלה, בוודאי שהוא ראה כל האפשרויות כי ייתכן שיהיה צורך לדעת מראש מלהגיע אליו בהפתעה במהלך המירוץ:-רופפת יותר להגדיר, בדיקות עומס יותר, השעיות מספר, גליל טעון, פרקו, בדיקות רבות נמשך ...

למרות 500 מיילס יכול לנצח כל, הוא לא יותר להיות רשום באחת הקבוצות הגדולות בקטגוריה: אנדרטי. אגב, אלוף המכהן של 500 מיילס. אם אתה לא בבית Penske, אנדרטי או Ganassi, להיות אחד מאותם "כל" הם יכולים לנצח את המירוץ הוא יותר מסובך.

אלונסו יצטרך זמין צוות מנצח עם ניסיון רב בקטגוריה, ואסטרטגיות שהוא יזמין לא יותר ולא פחות מאשר מייקל אנדרטי מאוד, סימן שגם אלונסו ולא צוות אתגר זה נלקח בתור divertimento.

גם שמנו לב כי מנוע הונדה שדוחף המכונית של אלונסו הוא על נייר המנוע הטוב ביותר כדי לנצח באינדיאנפוליס, שברולט לעיל. עולם חדש עבור אלונסו לאחר שהוא סובל עם מנוע יפני ב פורמולה 1.

ברור כי אלונסו הוא טירון, ולנצח בשנתו הראשונה בבית Indy נשמע כמו אוטופיה, אבל זה יהיה לא ראשון, ולא את השני, ולא את השלישי כדי לעשות זאת, ואכן האלופה, אלכסנדר רוסי, הוא להשיג ציון דרך כי בשנה שעברה. אם מישהו עשה, אלונסו יכול מדי. מכר ותיק נוסף שגם זכה הבכורה שלו היה חואן פבלו מונטויה. האם אתה חושב אלונסו הוא ברמת מונטויה או טייס רוסי?

כפי שאומרים האנגלים, ואחרון אחרון חביב: הרצון יוצא הדופן מתברר פרננדו אלונסו. נראה כמי שחי בתוך ענן, וכי רשעה, חוזק מנטלי ופנים הזוכה שאנחנו רואים בימים אלה הוא חיוני בספורט שבו ראש המנטליות הוא זלזל בהזדמנויות רבות. אלונסו מרגיש שהוא יכול לזכות בניצחון הוא משוגע. זה לא מספיק, אבל זה הכרחי.

למה סיבות אלונסו קשה לנצח את אינדיאנפוליס 500?

ראשית, כפי שאמרנו בניתוח של כל ההיבטים שאתה צריך לדעת כדי לעקוב אחרי המרוץ בלי להחסיר דבר: כל אחד יכול לזכות ב אינדיאנפוליס, ואנחנו יכולים לספור בקלות 10 עד 20 לזכייה. זה אפשרויות מסובכות מבחינה סטטיסטית. כמובן, זה לא כמו להיות בתוך פרארי או מרצדס היום פורמולה 1, בידיעה כי אתה אחד מארבעת הנהגים להחזיק את הניצחון הסופי. אלונסו הוא אחד מתריסר, וזה עושה את הסיכויים, בגלל כל דבר קטן יכול בסופו של דבר מפנה את קנה המידה לאף אחד מהצדדים.

אולי לנכים הגדולים שחייבות להתמודד עם אלונסו על יום ראשון יהיו למעשה גליל עליון עבור 200 הקפות מוקפות מכל צדדיו הרכב. זה לא קל לגלגל הקבוצה במהירויות אלה כאשר אף פעם לא עשית, וראיות כי ביצע את הרוכב הספרדי על מעגל השבוע, דבר אחד בטוח: שום דבר לא יהיה דומה לתחושה לחיות פרננדו הבא יום ראשון כמו במרוץ להתחיל וללכת בשלשות ליותר מ 350 ק"מ / h עקומות באינדיאנפוליס.

למרות מסורתי 40 ההקפות האחרונות הן המפתח לנצחון 500 מיילס, אני משוכנע כי אלונסו הוא מודע היטב לכך האתגר הגדול ביותר שלו יהיה 40 הראשונים. מתוך ללא תקלות ו ממוצבת היטב בשביל זה המבחן הראשון יהיה היסוד.

בנקודה זו, כולל דמות שאינו קיימת ב פורמולה 1 ובסופו של האליפסות היא יסוד: צוֹפֶה. מבלי להיות הגדרה מדויקת מדי, הוא אדם של צוות שלך, כי הוא ממוקם באזור גבוה של האליפסה להיות כיוונים נותנים לנהג מצב הגזע להודיע ​​לך על המיקום של יריבותיה לגבי המכונית שלך, כפי הנראות בתא הטייס מצטמצם.

כלומר, זה הוא בחור שאינו שותקים בכל עת ותהיה הוראות רדיו לספר בסגנון "X יש הטייס בצד שמאל, הטייס וימין, עדיין יש לך את הזכות Y, X הוא קרוב יותר לצד שמאל ..." אז בלי שתיקה. זה משהו כי אלונסו הוא בבירור לא רגיל, וללא צורך לעבור שהופך את התמונה של מיקום המסלול שלו כל זמן מקשיב שהמשגיח שלו יכול desconcentrarle קצת.

למרות איכותו העצומה, אנחנו לא יכולים לשכוח כי פרננדו אלונסו רק נחת בקטגוריה. כמו טירון, זה אינו ריאלי, כי בלהט הקרב על יום ראשון כדי לעשות קצת טעות קלה. המזל הרע הוא כי שגיאות אינדיאנפוליס, עבור אור הם, יכול להיות מחיר גבוה מאוד, ו אלונסו יודע.

מתחים ולחצים כאלה לא להתחייב או תלוש בלמעלה משלוש שעות של מירוץ יכולים להיות ניטל קטן אלונסו אינו משמש, הרבה פחות בכל פעם שבה פרצות מזופתות מודרניות F1 לתת טייסי מרווח טעות בהחלט ענקית. כאן זה לא קיים.

לבסוף, לא צריך להתעלם כי ישנם מספר מנועי הונדה אשר נשברו במהלך השבועות הללו בחינם. נכון הונדה נראה שיש המהיר ביותר ב אינדיאנפוליס מוטור, אבל טוב יעשו לטפל מיוחד של אמינות כי מקלארן ונעצר בענן של עשן לבן גם Indycar יכול לעשות הרבה נזק לתדמית של היצרן היפני.

אז מה? אלונסו זה לנצח או לא לנצח?

לסיכום, מבלי לזרוק את עצמי מדי בסמוך לבריכה, אני אחלוק איתכם את מה שאני חושב עלול לקרות ביום ראשון בבית אינדיאנפוליס 500 עם פרננדו אלונסו. אני לא בספק הרוכב הספרדי יהיה על הקצב להילחם ראש (כבר הוכיח), וגם זה ישפר כשהם עוברים הקפות.

לכן, אם הוא מסוגל לנהל היטב את ההקפות הראשונות של המרוץ ולהתרחק מכל אירוע, אני מוכן להתערב כי אבוא בקבוצה של מועמדים כשאתה באמת משחק שוחק ערמונים את ההקפות הסופיות. ברגע שיש, אני חושב אלונסו צבר ניסיון 160 הקפות קודמות אספיק לו לחלוק על הניצחון הסופי או.

לא משנה מה קורה במאבק סופי כי יהיה מוכתב על ידי הקסם של אינדיאנפוליס. אבל אם הכל קורה לפי התוכנית, בטוח בוא נעשה כיף וליהנות הספרדי כמו שאתה לא נהנה.

האם אתה מעז לנבא איזה תפקיד תרצה פרננדו אלונסו הבכורה שלו ב אינדיאנפוליס 500?