אמש, הוא הרחיק BMW M בפייסבוק את הפרופיל מראה את הוידאו הראשון של החדש BMW M5 אנחנו צריכים להיפגש במהלך שנת 2017. ובכל זאת עם כמה הסוואת כיסוי הגוף השרירי שלו כי וידאו מלבד היכולת לשמוע את שאגת המנוע, וקבלנו כמה נתונים רשמיים.

בפעם הראשונה ואולי הבולטת ביותר היא כוח. M5 BMW החדש יהיה 600 כוחות סוס, הגדלה ידי 40 כ"ס לעומת הנתון של הכח הדור הקודם. אבל זה לא הכל, כי כל המספרים האחרים כי כבר הודיעו וכמה פתרונות טכנולוגיים כמו M xDrive הם להסיר את שיהוקים. יש לך.

בגלל כוחות סוס 600 אלה יש צורך להתאחד A לא מבוטל 700 Nm של מומנט שחולצו מן הגרסה האחרונה של מנוע V8 Mסמ"ק 4400 עם טכנולוגיית Turbo TwinPower. היא תהיה זמינה רק עם תיבת הילוכים שמונה-מהירות Steptronic M.

דמויות כוח כאלה מאפשרות לעבור BMW M5 החדש 0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך פחות 3.5 שניות וגם להשיג האצה ל 200 ק"מ / שעה ראויה של supercars הטוב, אם כי הנתונים הסופיים ומדויק עדיין סוד.

גרירת M xDrive

מפתח המודל החדש נמצא גרירת M xDrive, מערכת הרומן כי דיברנו. יש הנהג שלושה מצבים xDrive: 4WD, 2WD וספורט 4WD.

כאשר המנוע מתחיל, הוא נמצא במצב 4WD, המאפשר כמה החלקה של הגלגלים האחוריים כדי לשפר תחושות ספורט. derrapaje זה לוקח צעד אחד קדימה במצב ספורט 4WD, אשר בשילוב עם MDM. זה היה רגע שבו יכול לאלף את 600 קורות החיים של המאיץ M5 מבוסס ב.מ.וו החדש, עם חלק את הכוח המועבר חזרה הסרן הקדמי כאשר החלק האחורי מגיע לגבול המינימלי של הדבקה.

עבור הטהרנים ונהגים מנוסים, BMW M5 מאפשר elgir במצב 2WD שבו המכונית הופכת נעה אחורי טהורה, שבה הקרשים הם יותר למבוטח.

כרגע, זה כל המידע ב.מ.וו חשפה החדש BMW M5, מכונית שמבטיחה לתת הרבה על מה לדבר בחודשים הקרובים.

בשנת Motorpasión | כך יקר גם עם M5 BMW החדש (G30), כמו הדלפות