שנה וללכת שלושה מחזות לסקור מכירות שהתרחשו בשנה האחרונה בשני הכי אטרקטיבי ובאותו הזמן יותר מגזרי מיעוט, מכוניות ספורט ויוקרה.

אנו יודעים כי 2015 היה מכירות מכונית חיוביות, אשר נסגרו עם מעט יותר מ 20% בשנה לצמיחה עלתה רכבים ממיליון נמכרו שוב. אבל מה קרה עם המכוניות היוקרתיות ביותר? יש התנהגו באותה מידה? בוא נראה.

אלפא רומיאו

שוב לסמן את סדר אלפביתי של פריט זה, אבל בהזדמנות זו ונגד מה שקרה בשנים קודמות, המותג הראשון שעליו אנו מדברים הוא אלפא רומיאו. המותג האיטלקי עכשיו יש מכונית ספורט, 4C, אשר הם לומדים 16 יחידות על פי נתונים רשמיים.

זוהי התחלה טובה עבור מודל כזה ייחודי ואטרקטיבי, צעצוע שניתן להשוותו רק עם פלח הספורט featherweights, כמו אליס לוטוס או Caterham Seven.

אלפא רומיאו 4C תמונה ידי @javieralvarezmp #cars #carporn #coches #autos

תמונה שפורסמה על ידי הקטור ארס Torrón (@hector_ares) לפני כמה שניות

בשנה הבאה זה תגיע בגרסת ספיידר וכנראה כרוכה התחדשות של מכירות ואולי תעלה, השנה המלאה, 25 יחידות. לא אחת רעה כמתאבן לקראת בואו הצפוי של אלפא רומיאו ג'וליה QV. אבל נדברנו שכאשר אנו רואים אותו האדם.

אסטון מרטין

אנו ממשיכים עם אסטון מרטין, מותג שלא בא שנה טובה כי בשנת 2014 הוא מכר רק 12 מכוניות, ופירוש ירידה מהשנה הקודמת של 52%. לנוכח מה שקרה מותגים אחרים, אסטון מרטין לא גדל ולא מתכווץ, נשאר באזור שטוח.

רק 12 מכוניות חדשות נרשמו לאורך כל השנה, מחולקות בשיעור של שבע Vantage שתי לנצח ראפיד ושני DB9. זוהי דמות עני מאוד אם ניקח בחשבון מותגים אחרים שיכולים להיחשב תחרות ישירה הוכפלו ואף שולשו מסך המכירות שלהם.

אולי שלך רשת מכירות מוגבלת, מלבד מגוון של מודלים שאינם נהנים בריאות וחידושים הכרחיות, אם הסיבה לקיפאון הזה במכירות של מותג עם היסטוריה הרבה.

RS אאודי R8 ו

אנחנו עוצרים ליד אאודי לדון מגוון של ביצועים גבוהים. אאודי R8 10 נמכרו בשנה האחרונה, דמות ניכרת כשחושבים על זה רוב המכוניות אשר נמכרו כבר מודל שחייו המסחריים עומד להסתיים. האם אתה זוכר את LMX R8 היה נקודת הסיום?

ה- RS, הכוכב הוא אאודי RS6 עם 30 יחידות שנמכרו, Q3 RS אחריו עם 19 יחידות, 17 RS4, את RS5 יחידות 3 RS7 ולבסוף עם רק שתי יחידות.

היו בוגאטי, בואו BMW

בוגאטי לא מכר מכוניות כל בספרד בשנת 2015. האחרון Veyron נרשם במדינה שלנו שתחילתה 2014. אז BMW קפיצה למותג שבעוד שאנחנו לא יכולים לנתח אחד אחד את כל דגמי M להשתלב בסדרה שלהם, אם נוכל להגדיר i8 BMW.

Supercar של העתיד נרשם בשנה שעברה בסך הכל 36 יחידות, גידול של 63.6% לעומת השנה הקודמת.

בנטלי גדל די

בנטלי הוא הבא להופיע ברשימת רישומים. נראה כי יש המותג כנפיים יחסית טובה לבריאות מאז המכירות עלו ב 17.9% לעומת השנה הקודמת.

עבור דגמים, קונטיננטל המשופץ הוא עדיין מלך עם 25 יחידות רשומות. אלווה את Spur מעופף עם 7 יחידות ויחידה מולזאן.

פרארי בקנה אחד עם השוק

הגענו Maranello. פרארי היא במצב בריאותי טוב בספרד, כפי שהוכח על ידי הצמיחה שלה, עולה בקנה אחד עם השוק. באופן ספציפי, הם גדלו 21.7% מן 2014.

בפירוט לפי מודלים, אשר החתול למים הוא מפתיע קליפורניה עם 19 יחידות שנמכרו שנדרש. הנשים פרארי החדשות כנראה מנועים טורבו היטב.

ואחריו 458 Italia שעדיין נמכר 17 יחידות, אם כי באמצע השנה 488 GTB החדש אשר הצליח למכור 7 יחידות השיקו. סגור את F12 מעגל 9 פרארי, 7 FF. לא רע.

דוהר, ככה זה עכשיו פורד מוסטנג

בסקירה שלנו של 2015 חייב לעצור פורד, כי עם הגעתו של המוסטנג Oval נופל היישר ודרך דלת הכניסה בקטע, במכונית ספורט, אשר ננטש לפני כמה שנים.

פורד מוסטנג פועלת בספרד, כפי שמעידה 250 יחידות אשר הם נמכרו מעל 2015 בספרד. נתון זה מציב אותו כאחד הדגמים הנמכרים ביותר בספורט במדינה שלנו. אין ספק סיבה למסיבה.

החתול אינו זורח כצפוי

בעוד מוסטנג מצליח, יגואר F-Type עדיין אינה זורחת כמו שמצפים ממנו. רק הם מכרו 63 יחידות בספרד, דמות ענייה מאוד עבור מכונית שהבטיחה להיות הגרסה המודרנית של E-Type האגדית.

זה יהיה מאוד נחמד, אבל מסחרי זה לא הצלחה מושגת, או לפחות לא בספרד. מטרתם הוא פורש 911 לפעמים מתעתעת.

למבורגיני יהיה יותר

מאז נחת באופן רשמי בספרד דרך סוכנות למבורגיני מדריד, המותג מן אגטה בולונז הוא לא רע בדיוק אם נתבונן דמויות של רישומים רשמיים.

בשנה שעברה 3 ו 7 הוריקן Aventador נרשם, מייצג עלייה מעל 2014 של 11.1%. ובשביל 2016, עם הגעתו של גרסאות SV הוריקן לבין הנעה אחורית, בטוח דמות משפרת באופן משמעותי.

קל RC F נותן כנפיים כדי לקסוס

נוסף שנכנס לקבוצה נבחרת זו היא לקסוס, עם הגעתו של קופת RC, אשר נמכרה רק בגרסה של השנה שעברה של F RC ביצועים גבוהים, הם הצליחו למכור 30 יחידות בסך הכל. בשנה הבאה תגיע 300h RC, אבל אני בספק אם זה מגיע מקום ברשימה זו. זה היברידי.

מזראטי גדל הרבה

והגענו מזראטי אשר נשאר בקו אחד עם הצמיחה של השנים הקודמות, למרות המגמה יתייצב. השנה מזראטי גדלה בספרד 22.1%, Ghibli ישות המקבלת יחידות משקל ביותר 149.

ואחריו המסבאה האחרת, Quattroporte עם 23 יחידות, גראן טוריסמו 10 ולבסוף Cabrio גראן עם 6 יחידות.

MX-5 מאזדה קטן

עצרנו לרגע לדבר על MX-5 מאזדה הקטן, האחד המצליח ביותר בכל הזמנים שנה כבר הגיע של מכוניות ספורט דור החמישיות. אין ספק כי היה מפתח נמכרו בסך הכל 202 יחידות של דגם זה.

ה- GT AMG הגיע חזקה

בשעת מרצדס על לדבר על GT AMG המרהיב, supercar אחר שנקרא שיתחרה פורשתה 911. הוא אחר בלוח השנה מאז היחידות הראשונות לא היו זמינות ב סוכנויות עד יוני, אך עדיין נמכרנו 33 יחידות. יש לו עדיין דרך ארוכה כדי להפוך את המודל הזה.

¿גודזילה לשרוד עוד זמן רב?

בשנת ניסאן GT-R נשאר בקו שלה. 8 יחידות נמכרו supercar זה נראה כי לאט, עדיין נשמר כחלופה מכוניות מסורתיים ממוצא גרמני. ובכל זאת, הם מכרו 27.3% פחות מאשר בשנה הקודמת. ** זה פועל אפקט גודזילה?**

למרבה המזל ירידה זו במכירות של ה- GT-R הוא בקיזוז 370Z, מכונית כי מתיחת פנים והתאמה מחיר כנראה הניחו גדול. עד כדי כך הם נמכרו 49 יחידות של 370Z גידול 880% לעומת השנה הקודמת.

פורשה ממשיכה לשלוט

פורשה להגיע דגמים מספר הנכנסים לניתוח הזה. התחלנו ידי לבלי חת 911, אשר למרות שזה היה ידוע כי הוא יקבל חידוש חשוב בהמשך השנה, ממשיך ליהנות מבריאות טובה. בסך הכל הם נמכרו 210 יחידות 911, אולם מעטים מהם מתאימים שהגיעו 991.2 ויתורים במלואו מולד.

פורשה מדגיש את כוחה של Macan, אשר מדרג המודל הנמכר ביותר של המותג בשנת 2015 עם 867 יחידות. זוהי דמות בקנה אחד עם נתוני בטיח אחראי המותג כשהציגו, למרות שרבים פקפקו אם הם היו הולכים להשיג את המטרה שאפתנית.

אל Macan בעקבות קאיין, המהווה את פורשה השני הנמכר ביותר בספרד עם 718 יחידות, עד 26.9% לעומת השנה הקודמת. Panamera מכרה 165 יחידות, בעוד Boxster ו קיימן, עם 52 ו 60 יחידות בהתאמה, כבר מחכים לבואו של 718 החדש.

רק תסתכלו על פורשה וציין כי supercar 918 Spyder הם נמכרו בספרד במהלך 2015 שלוש יחידות. מי היה יכול לעשות אחד, נכון?

רולס רויס ​​או בחיתוך אושרה

בעוד מותגי יוקרה אחרים נראו להציע מספרים חיוביים, אתה לא יכול להגיד את אותו הדבר עבור רולס רויס. מותג יוקרה סגור 2015 עם יחידה אחת הרשומה ספרד. זהו רולס רויס ​​ויש אומרים רייט הוא שחקן פורטוגזי מפורסם של ריאל מדריד.

עשר טסלה דגם S

לבסוף, אנחנו חייבים לעשות עצירה בבית טסלה. אמנם לא מותג יוקרה כמו מסורתי נוכל להבין אותו, את רמת הטכנולוגיה והמיצוב שלך דגם S, רומן ושונה מכל שוק סדאן אחר, הפך ההכללה בניתוח זה.

2015 נמכרו בספרד 10 יחידות של טסלה דגם S, דמות בולטת מאוד, במיוחד אם לוקחים בחשבון כי המותג עדיין חסר מבנה של סוחרים רשמיים בספרד הטעינה החלה להגיע ספרד דרך שתי תחנות בקטלוניה, הן נועדו לשרת נהגים זרים להשתמש במסלול הזה לנסוע למדינה שלנו.

מכוניות יוקרה לגדול, אבל לגדול ספורט נוסף

אם אנחנו הולכים הנתונים הכלליים, קטע מכונת היוקרה גדל 11.2% במהלך 2015, להלן נתוני שוק. במקום בערך ספורט גדל כמעט פי שניים בשוק, כי עם צמיחת 41.2% לעומת 2014 נראה ליהנות מבריאות טובה, אם כי יש לנקוט נתונים אלה בזהירות כי רישומי מכונית כוללים מי אפילו לא מדברים בפוסט הזה.

לכן, באופן כללי נוכל לומר כי שינוי המגמה הוא מציאות וכי מכוניות יוקרה וספורט עדיין יש דרך ארוכה כדי להפוך את השוק הספרדי. יש לקוות 2016 תהיה השנה של קונסולידציה, במשמרת זו, למרות שכולנו יודעים כי אי יציבות פוליטית נחווים על ידי ספרד בשבועות הראשונים הללו של השנה, ללא ממשלה עתידית ברורה, ייטיב לעשות אם זה או כל תעשייה אחרת.