רבים זוכרים כי זמן נפלא כאשר הם חיו יחד עד שבעה מותגים ב WRC. ההערכה לרכב עשתה שובבות אספלט בדיקות סיטרואן החל להכין את קריאתו קסארה T4. בפיתוח המכונית הזו שסימן עידן באליפות העולם בראלי, הם השתתפו בין היתר פיליפ Bugalski. היום, למרבה הצער, אנו מבכים את מותו של אותו במדויק, אחד האספלט הטוב הטייסים צרפתים.

בנוסף אליפויות ושלושה שלו הגאלית מוחלט לאומי ואחד על 2 ליטר, שני נצחונות Bugalski במונדיאל, הוא 1999 ושולטים לרכב סיטרואן קסארה. רעה מתישהו במהלך הנצחון, אבל זה היה חברו לקבוצה, Chus Puras, אשר בסופו של דבר לקבל את הנצחון הראשון של גרסת קסארה העולם בראלי רכב. ארבע במות ארבעים מונדיאל. למרבה הפלא הייתה ארצנו מי ירוץ הראלי האחרון שלו WRC ב 2003.

תמיד מתקיף, תמיד עם המבט מרוחק בחיפוש העקום הבאה ועל הדרך הטובה ביותר להתחקות אחריו. בבירור אחד במדינת אספלט טייסים הטובה עם Panizzi או לואב והוא השאיר אותנו לאחר אומלל מקומי בגן ביתו לאחר הנפילה תוך גיזום עץ. נזכור אותו כמו שמגיע לו, עושה את מה שהוא הכי אהב, כונן.

כפי שאמרתי, היום בעולם של התלכדות בוכה עוד לאיבוד במה הוא עדיין אחת השנים הגרועות ביותר בזיכרון האחרון מבחינת תאונות והרוגים קטלניים. פיליפ Bugalski שלום, ואתה לעולם לא תשכח אותך גם.