עם תחילת סבב המצגות הרשמיות של מכוניות F1 לעונה 2016 ממש מעבר לפינה, כך ככל שמענו תמיד סמלית התחלה קודם כל המנועים שמניעים אלה מכוניות למעט רנו.

פרארי, מִקלַעַת ו מרצדס הם שתפו ברשתות החברתיות שלהם באותו רגע מיוחד כאשר המנוע פולט בנחירות הראשונות שלה, חימום אשר יהיה העונה האחרונה שבה מנועים אלה יראו מבוססים פיתוח מוגבל על אסימוני שולחנות חלוף שנותנים את רגולציה זו 2016.

מנוע פרארי

חלוץ שיתוף עם העולם המנוע הראשון על פרארי Maranello שלו היה בדיוק. מעט מאוד לראות את הווידאו מעבר לאינטרס יופיע במרכז הפיקוד של Scuderia המנוע החדש הזה. פרארי ברור כי לרגע את הכח של המנוע החדש עבור 2016 הוא הרבה יותר מאשר פעולה טכנית פשוטה. הצתת פירושו תקווה לזכות סוף סוף סכסוך מרצדס בהתמדה.

בשורה זו, עד לאחרונה המנהל הספורטיבי פרארי מאסימו Rivola אומר שהוא מאמין מתנצל עם מנוע זה יגיע כבר מרצדס הביצוע מנוע חשש. זאת תהיה בשורה גדולה לאליפות, אשר זקוק בדחיפות קרבות כאלה כבר נהנו 2015 בכמה מירוצים ספציפיים.

מנוע הונדה

אם כבר מדברים על תקווה, מִקלַעַת גם לא צריך את זה לא להספיק. אסון 2015 מקלארן נובע במידה רבה לבעיות עם המנוע היפני, הרבה יותר קונקרטי כאבי ראש כי חלק התאוששות אנרגיה הביא בדרך הונדה.

שמע ירד מנוע הונדה כי ידחוף מקלארן MP4-31 החדש אינו גדול, אבל בהחלט יכול כבר לנחש הרבה יותר נורמלי מזה המאפיין נשמע קול נחרה מוזר עם אשר הונדה הפתיעה את כולם במבחן הראשון של 2015.

יש המשערים הרבה יתרונות מנוע זה מן אראי עצמו וקבע כי והם הבינו את כל הבעיות של 2015, דרך מרצדס מקלארן-הונדה מצביע לאחת הקבוצות שיכולות לתת הרבה דיבורים 2016, ואפילו שמועות דבר המצביעות על כך הונדה תיקח 8 מנועים לבדוק Montmelo, אחד לכל יום. כרגע, זה נראה לחכות כדי לראות אותו על המסלול כדי להעריך את העבודה של יפנית.

מנוע מרצדס

לבסוף, המופע האחרון בחברה היה מפחיד ביותר של הרשת: מנוע מרצדס. גם, איך זה יכול להיות אחר, מרצדס רצה ללכת צעד אחד קדימה משאר יריביו טרם שמע רק להתחיל המנוע שלך, אלא גם הוכיח יגזוז כפול כי הוא כבר מתחיל לדבר .

הוא אמר כי, למרבה הפלא, מנוע מרצדס שפר את הביצועים שלה עוד יותר לעומת 2015, לאור עובדת פרארי פנה להפליא עם שינויים שהוכנסו על ידי צוות האיטלקי. כמובן, למרות שהיא עשויה להיות פשוט בגלל המקום שממנו באנו, רק כדי לשמוע כי מנוע ומפחיד.

ואת מנוע רנו?

אנחנו פשוט צריכים לשמוע את המנוע הרביעי טענת העונה, של רנו, רואים כי יריביו האחרים משותפי סטארט הרשתות החברתיות שלהם ישיק התרחש רק ציוץ וידאו זה:

בהעדר ידיעה אם כוח ללכת היטב, נראה כי הומור לא חסר ב Viry-Chatilion.