ככל שמתקדמים כמה שבועות, היצרנית היפנית מאזדה הוא הכין עבור טיפוס טוקיו Motor Show שתי מעניין. הם נקראים קאי קונספט ו קופת חזון, ובעוד אחת מקדמת את הדור הבא של סדרת מודל, והשני הוא הצצה אל העתיד של עיצוב מאזדה.

חזון קופה מאזדה הוא מייצג את העתיד האלגנטי מינימליסטית מחזיק עבור מאזדה, אם כי עדיין מבוסס על פילוסופיית העיצוב Kodo הציג בשנת 2010. לדברי המותג, מחפש אסתטיקה יפנית "איזון עדין" יותר מאשר מפגן של ראוותנות, בעקבות הרעיון של פחות זה יותר.

בעיקרון, אב הטיפוס מסומן על ידי צללית דרמטית בכיכובו ברדס ארוך, אבולוציה של המשפחה הטיפוסית הסורגת מאזדה, פנסים סקרנים, השמשה גדולה, אין מראות, משטח זכוכית רב על הגג או אחורי עם ומתפתל ארבעה tailpipes וכמה נהגים נראים מוטבעים בגוף.

קונספט קאי או Mazda3 בעתיד

דלת חמש-קומפקטית זוהי תצוגה מקדימה של העתיד Mazda3, אבל מלבד מציע הצצה לתוך מודל עיצוב העתיד גם שם דגש מיוחד על טכנולוגיה, כגון מנועי SKYACTIV-X, מציג טכנולוגיה שנקראת ספארק מבוקרת בהצתת דחיסה (SPCCI) ויהיה מנוע הייצור הראשון להשתמש בהצתת דחיסה.

מלבד מנועים, ארכיטקטורת Skyactiv מבטיחה רכיבי פיתוח כגון מארז או מושבים מבוססים על האנטומיה האנושית, עם קשיחות משופרת לגוף, ערכים נמוכים של NHV (רעש ורעידות, במהותה) ופתרונות כמו בקרת G-vectoring או פיצול מומנט וקטור.

מאזדה קונספט קאי זה מודד ארבע-מושבית 4.42 מטר, 1.85 מטר רוחב ו 1.37 מטרים גבוהים, עם בסיס גלגלים של 2.75 מטר. אב הטיפוס, כונן הגלגל הקדמי, יש ממדים 245/35 צמיגים R20 על הסרן הקדמי ואת האחורי 245/35 R20. אם אתה רוצה לדעת יותר, אל תחמיץ את הגלריה.

ראה גלריה מלאה »מאזדה קאי הקונספט (13 תמונות)

ראה גלריה מלאה »מאזדה חזון הקופה (14 תמונות)