ניסן Juke לוקח רק לשנה על מכירה, אבל יש תחזיות מרסקות נראה שזה ימשיך. זה די מוצלח באירופה, שם הוא הושם 2% של נתח השוק היא ראויה. ניסן או מאמין, אבל לא לנוח על זרי הדפנה שלהם השתפר מעט.

מודלים 1.6 ו 1.5 DCI, אשר יכול להיות רק הנעה קדמית, יש קבוצה בסוף עוד, כלומר המנוע הולך קצת פחות מהפכה. זה מתורגם לירידה ביישנית בצריכת דלק. החידוש האמיתי מגיע עם המנוע 1.6 טורבו (190PS DI-DGT) בגרסאות הנעה.

בעבר, גרסאות אלה יוצרו ביפן מיובאים לאירופה, אבל ניסן עברה את כל הייצור לאירופה. מערכת 4i All-Mode 4 × השתפרה מומנט vectoring מערכת, בנפרד שולטת הזזה של הגלגלים האחוריים, כדי להיות יותר יעילה.

כתזכורת, אומר כי Juke נמכר רק-כל גלגל הכונן עם מנוע זה, ובתנאים עם תיבת הילוכים אוטומטיים במהירות שש. ההשעיה ברת פיתול אינה תואמת כל גלגל הכונן, אז מודל זה עושה שימוש מתלה אחורי עצמאי, עם ביצועים מיטביים יותר.

על הסרן הקדמי של Juke, בדרך כלל המנוע מספק כוח שלה. כשאנחנו נוסעים 4 × אוטומטי למצב 4, יחידת הבקרה קובעת אם לשלוח כוח לגלגלים האחוריים או לא, תלוי הקריאה של מספר חיישנים. זה יכול לעבור לסרן האחורי עד מומנט 50%, 240 ניוטון מטר.

כאשר ישנם הבדלים דבק בין הגלגלים שמאלה וימינה הקדמיים, ואת ESP שולט מצב באמצעות הבלמים, הפחתת מהירות סיבוב של הגלגל זה מחליק, ובכך לאלץ בכוח עברת הגלגל מסתובב יותר לאט . תופעה זו ידועה בשם הפרש אלקטרוני.

מומנט vectoring מערכת, מה זה?

הדגם החדש מגיע עם 2012 כיצד לחלק את הכוח לסרן האחורי. ביחידות הראשונות, כוחו של הסרן האחורי פרוש באותו אופן כמו בלם סרן קדמי מבוסס, אשר משתמש באותו לפני וכי אגב, הוא לא יעיל.

לכן, ההפרש האחורי כעת היא יכולה להפיץ כוח ללא בלמים בין גלגל והשני, על מנת להפוך את הגלגל עם כוח משיכה טוב הוא זה שמקבל. זה מושג באמצעות מצמדים אלקטרומגנטיים. יתרונות הנהיגה או ספורט או רגיל, ניכרים.

בשנת נהיגה רגילה, תוכל להבחין כי הרכב הוא יותר זריז בעת הפעלה, בעוד נצטרך לשלוט טוב יותר על ההתנהגות בכלל. שלא כמו 4 × 4 קבע, לא צורך כל כך הרבה דלק, אבל בהחלט, צורך יותר מאשר שימוש רק את הגלגלים הקדמיים כל הזמן. זהו, אם כן, 4 × 4 במשרה חלקית.

לולאת מבחן

הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת היא על הקרקע. האספלט קצת פה, קצת מי גשמים כאן (אחיזה נמוכה) לבין ניסן Juke כמרכיב הסופי. מימיני, תחרות הטייס כי יציין לי איך לעשות את המעגל כמה שיותר מהר.

אתה מנותק ESP, נהיגת כונן גלגל קדמי הפסדים מנועים ניכרים. קבל בתנוחה, נכנס ב עקום לאחר הבלימה (עד 0.8 לרוחב G), ואת הקודקוד האחרון מואץ וחזק. כמו כלום שולט מהירות הסיבוב של הגלגלים הקדמיים, החיצוניות שרשרות בסדר, אבל סיור בתוך כמו מטורף ואת המכונית מחליקה.

תיבת ההילוכים CVT Xtronic הוא לא מהיר, והגיבו לאט במצבים כאלה, שבהם התאוצה המרבית נקראת עבור בתוך זמן קצר. הגלגלים במהירות לקבל מומנט הרבה הסרן הקדמי והוא נחנק. בתנאים אלה קיבלתי זמן של 21.32 שניות.

מכוניות הנעה קדמית יש את אותה בעיה כאשר יש להם הרבה כוח, וגם גרוע מתעכל הנקוב. זה בגלל מכונית שמאיצה נוטה לשאת יותר משקל על הסרן האחורי, אשר קובע אובדן אחיזה על הסרן הקדמי. אז אתה צריך לחזור בחן את כל גלגל הכונן.

ה- ESP הוא עדיין מנותק, רומז כי תהיה סרן אחורי מוגבל (autoblocante) זזה, אבל החלוץ, לפיה הגלגלים הקדמיים מחליק. כמובן, על ידי הפניית גב מומנט 50%, שהם גלשו פחות ויש יותר תאוצה. במילים אחרות, אני אהיה מהיר יותר.

אתה יכול לראות בסרטון, יש משגים פחות רעש, ולקבל להיות יותר זריז. עצור את שעון העצר על 20.77 שניות, לא רע. הייתי בפעם השמינית באותו היום, להיות הטוב ביותר של כל השנייה 1 מהיר יותר. איבדתי הרבה זמן עם בעיטה למטה, צריך השתמשו רציפים, אבל היי, שום דבר לא היה לסכן מלבד הגאווה שלי.

גרסה זו של Juke היא המעניין מכולם, כי אין השעית ארבעה גלגל עצמאי, כל גלגל כונן ואת תיבת הילוכים אוטומטיות. חבל כי הוא לא האפשרות הידנית, זה פשוט הכונן 1.6 הטורבו הקדמי. Kuro Special Edition מוצע רק עם נעה קדמית הילוכים ידניים, ובכל צבע כל עוד זה שחור.

כל גלגל הכונן ואת תיבת הילוכים אוטומטית, את Juke ועלויות 24,250 יורו, זה הרבה כסף עבור מכונית של קטע B, ולשם כך כסף יש יותר אפשרויות ויותר רציונלית. אם אתה רוצה מושבי עור, עוד 1000 יורו. כל גלגל כונן ולשנות overpricing XTRONIC בסך 3500 יורו.

מישהו ישאל: "אבל זה יש שיפור כלשהו בפועל של 4 × 4?". יתכן, אבל לא המטרה שלה, מיועד הכביש, כמו BMW xDrive. הסרן האחורי יש חלוקה יותר מבוקרת עוזרת, אך יש לזכור כי לא מדובר todocamino, אלא תערובת של כמה דברים בבת אחת.

ניסן Juke 1.6 DCI ו 1.5

מנועי רציונל ביותר להישאר Juke 1.6 (117 כ"ס) 1.5 DCI (110 כ"ס). במקרה של דיזל, פרמיית המחיר הוא 1700 יורו. מוקדם יותר השנה ניסתה 1.6 הבנזין (חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4), ההבדל היחיד הוא כמו שאמרתי יחס הילוך סופי.

האצה לא הקריבה מן הדגם הקודם. Recoveries יהיה קצת נענשות יותר, תאוצות כלומר שוחררו. 1.6 צריכת הדלק נמצאים כעת 6 ליטר / 100 ק"מ עם תיבת הילוכים ידנית ו 6.3 ליטר / 100 ק"מ עם XTRONIC אוטומטית. שמור 0.3 ליטר / 100 ק"מ.

ומה עם דיזל? שניסינו במצגת בגרמניה (חלק 1, חלק 2), וצריכת אישרה היה 5.1 ליטר / 100 ק"מ. לאחר השינוי של המודל 2012, חוסך 0.2 ליטר / 100 ק"מ ותואם 4.9 ליטר / 100 ק"מ. הם יכולים לעשות 4 × 4 אם רצו, כפי שקורה דאקיה דאסטר.

צריכה טורבו 1.6 אני לא יכול לדבר בגלל היותו כל הזמן דבק אצן מעגל של קונוסים לא יכול להיחשב נהיגת נציג, כביש לא לצאת איתו. זה אמור לבלות 6.9 l / 100 ק"מ ב 4 × 2 במצב ידני 7.6 l / 100 ק"מ מצב 4 × 4 מכונית. 1.6 טורבו 4 × 2 אינה משנה דבר וחצי דבר.

רק על ידי שינוי בשווי כל גלגל הכונן צפוי 2012, ירידה של 0.2-0.3 ליטר / 100 ק"מ אני לא יודע. עבור רוב האנשים, הבנזין 1.6 הוא הבחירה הטובה ביותר, אבל אתה צריך לשקול את כל החסרונות שלה. שורטים עם הקבוצה הסופית לא היו סתם כדורים.

והנה אני יכול להגיד. למי אולי נראה יקר, אני ממליץ לקנות דרך פורטלים אתה מסתכל, יש יחידות רבות עם פחות מ 10,000 קילומטר פגעו טיפה טובה במחיר, ואפילו קילומטר 0 מאוד עסיסי. ברור, אני מתכוון יחידות שאין להן שיפורי מודל 2012.

ראה גלריה מלאה »ניסן Juke (62 תמונות)

וידאו | Youtube

window.addEventListener ( 'load', function () {$ () כל אחד (פונקציה (מדד, אלמנט) {$ (אלמנט) .elastislide () '-elastislide גלריה.' ;.})})