חודש מאי זה התגשם יום השנה ה -75 לידה אאודי, כאשר 29 ביוני, 1932 האיחוד של אאודי, DKW, ה"הורש" ו נווד הופק להקים את המותג כפי שאנו מכירים אותו היום.

אז זה זמן טוב להיזכר בכמה ימי נישואים ורשומים שמגדירים את ההיסטוריה מותג ולסקור דגמים האגדיים ביותר שלהם בגלריה.

מאה שנה DKW

Zschopauer Motorenwerke ב 1907 היווה י.כ. רסמוסן. אחרי תקופה ראשונה בתור יצרנית של מכונות, מייסדי החברה החלה בשנת 1916 בפיתוח של מכונית הקיטור "Dampfkraftwagen", ראשי התיבות אשר נתן את שמו למותג. החברה השיגה תהילה הודות להתפתחויות בתחום מנוע שתי פעימות. בשנת 1920 במפעל Werke Zschopauer הפך האופנוע הגדול בעולם. DKW התפרסם כבונה של מכוניות עבור מכונית הנעה קדמית שלה, אשר החלו להיווצר בסדרה ב 1931.

יום השנה ה -75 של ארבע טבעות

ב -29 ביוני, 1932, אאודי Werke Zwickau, Zwickau ה"הורש" Werke, Zschopauer Motorenwerke י.כ. רסמוסן ומחלקת קמניץ נווד Werke הרכב התמזגו ויצרו Auto Union AG. החברה הפכה למציאות ביוזמת הבנק הממלכתי סכסון. המיזוג היה מיוצג על ידי ארבע הטבעות השלובות, אפילו אנגרמה היום AUDI AG. ארבעת שמות המותג (אאודי, DKW, ה"הורש" ו נווד) נשארו. בשנתי ה AG איחוד Auto 1930 היא הפכה ליצרן שני המכוניות הגדולות ביותר בגרמניה.

70 שנים של שיאי עולם עבור מהירות אאודי איחוד

בין 25 29- ו באוקטובר 1937 שנערך השבוע המהירות הבינלאומית על הכביש המקשר פרנקפורט דרמשטט. Auto האיחוד יוצג על ידי מכונית מירוץ דראג עם מנוע 16 צילינדרים. בפעם הראשונה בהיסטורית רכב, הנהג הרשמי ברנד Rosemeyer אוטומט האיחוד הצליח לחרוג 400 קילומטר / שעה על כביש ציבורי.

50 שנים מאז NSU החלה בייצור מכוניות שוב

בחודש ספטמבר 1957, NSU Werke AG הציגה מכונית קטנה במשך ארבע בתערוכת הרכב בפרנקפורט: את NSU פרינץ נועד להקל רוכבי אופנוע השינוי שלה למכונית. זו היתה תחילתה של ייצור המכונית Nerckarsulm לאחר הפסקה של כמעט 30 שנה.

יום השנה ה -50 של פיתוח מנוע ונקל

זה היה רעיון של פליקס ויקל. בשנת 1957 המנוע ויקל המקורי הושלם הפעלות המבחן הראשונות שלה על מנוע הספסל NSU Werke AG. באותה השנה קבלה את האור הירוק לפתח מנוע בוכנה סיבובי עם דיור אנכי בוכנות סיבוביות. בשנת 1963 המכונית הראשונה עם מנוע מסוג זה, NSU Wankel העכביש הוצגה.

25 שנים בעולם שיא Cx

הדור השלישי אאודי 100 1982 הפתיע כאשר המסבאה הראשונה עם מקדם גרר Cx של 0,30.

אאודי AG

ארבעת הטבעות מסמלים את אנגרמה של אאודי אאודי, DKW, ה"הורש" ו נווד, מאוחר יותר בשילוב תחת המטריה של האיחוד אוטומטי. Auto Union ו NSU, שהתמזגה ב- 1969, תרם רבות לפיתוחה של המכונית. AUDI AG הוקמה מתוך האיחוד אוטומטי אאודי NSU של AG ב 1985.

ראה מלאת גלרית »ההיסטוריה של אאודי (32 תמונות)

מקור | אאודי
בשנת Motorpasión | אאודי ישן 75 שנים היום

window.addEventListener ( 'load', function () {$ () כל אחד (פונקציה (מדד, אלמנט) {$ (אלמנט) .elastislide () '-elastislide גלריה.' ;.})})