בעוד מיניוואנים חיים מיתון מסוים, SUV של עושים הקיץ שלהם עצמם. נישה נוספת כי היא מרוויחה מהמצב הזה הם התגיירו טנדרים תעשייתיים להסעת נוסעים, ולכן רנו הורדת SpaceClass זה בא לתרום קצת שלהם במגזר.

זוהי הגרסה העליונה בתוך ההורדה, גימור נבדל משאר ידי טיפול קפדני בפנים עד תשעה דיירים, אם עבור תחבורה פרטית או מקצועית (VTC למשל). פיכחון ואלגנטיות בחוץ יותר.

בוודאי ההופעה-הראשונה-בחברה שלו מתקיים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בקאן שיתקיים השבוע, שבו הוא יהיה ללבוש צבע מסוים אלגנטי שביט גריי, סבכה כהה לחזית, צבוע פגושים, זכוכית כהה וגלגלי 17 אינץ ספציפיים.

הבקתה מחולקת באופן מודולארי עבור השורות השניות ושלישיות של מושבים יכול לקחת סכום כולל של 50 תצורות שונות, בהתאם למותג, "יהווה מרווח יותר פנים נוחים בקטגוריה שלה".

cutreríos דבר, בתוך כל נוסע יכול ליהנות ריפוד מלא עור, קריאת אור LED עצמאית, שקעי 220V, שקעי USB, מיזוג אוויר או זכוכית פרטיות. הולך צעד אחד קדימה, עם "חבילת חתימה" ואן זה גם תהפוך משרד נייד כדי להיות זכאי שולחן מרכזי בין השורות לאחור וסובבה את השני.

למי לכבוש המושבים הקדמיים זה גם סיפק לוח מחוונים חדשים שולט תיבה יותר צבעוני, מוסיף כרום פסנתר שחור, פערים רבים מתנגדים מחזיקים, הגה עטוף עור, R-Link מערכת Infotainment Evo ו- GPS ניווט MediaNav אבולוציה.

בתאורית מהדורה מעודנת מאוד זו של ההורדה להגיע כמה בשוקי אירופה (לא כל טרם אשרו) בחודש ספטמבר במחיר שלא פורסם עדיין.

ראה גלריה מלאה »רנו ההורדה SpaceClass 2017 (18 תמונות)