שוק SUV גדל כמו אש בשדה קוצים. מתוך הלילה, כמעט כל יצרנים יש לשים על ההצעה בשוק, ופולקסווגן לא רצה לגדול יום אחד ישן כבר לא שלך. הדור השני של פולקסווגן Tiguan מגיע דרך הדלת הקדמית, לא עם שורה אחת או שתיים; ארבע: יותר קונבנציונלי, Off-Road, R-Line וכן גרסה היברידית תוספת (GTE), עדיין בשלב האב-טיפוס.

SUV שבו יש כסף. ריבית פולקסווגן על ידי הבודקים הכל על Tiguan יש לה תמיכה מספרית מאוד מעניינת. אם הנהלת החשבונות לא להיכשל לך, 2018 במגזר זה יגדל ב 9% ברחבי העולם. לכן, הן מכנית והן הטכנולוגיה שיש לנו Tiguan חזק מאוד. האם אנחנו על SUV גולף?

עיצוב מסורתי, מאוד פולקסווגן

2016 Tiguan 2

בתוך החדשנות של חדש Tiguan פולקסווגן, קיימת כוונה ברורה להישאר בתוך השפה העיצובית כי התפתח במשך השנים, אבל לא השתנה. כמו פולקסווגן הגולף הראשון, דור שני או שביעי, את המשייכות הם אופקיות, עם פנסים משולבים רשת הרדיאטור ופגוש אשר משתנה בהתאם לגרסה. יתכן הספורט עבור-Line R; מחוץ לכביש עבור מודל החניך; יותר מסורתי, עבור Tiguan שעליו ינוח משקל המכירות; או-טק יותר עבור GTE כי זה מגיע.

הגוף חדש פולקסווגן Tiguan היא גדלה 60 מ"מ יחד-סך של 4486 מ"מ- והקרב גדל 77 מ"מ. רוחב גדל 30 מ"מ -a הכולל של 1.839 mm- גבוהה, על מנת לקבל למות יותר אתלטי אווירודינמי, הפחית 33 מ"מ.

העיצוב החדש הוא פונקציונלי כמו continusita: מקדם הגרר הוא כעת 0.31, 40% נמוך יותר מאשר הקודם.

לא הרבה יותר מקודמתה, אבל זה הצליח לפתור ספסל זז

2016 Tiguan 4

אחת החולשות של הדור הראשון של Tiguan פולקסווגן היה נסבל. וולפסבורג עבד קשה כדי להפוך את החלק הפנימי של SUV שלך, אחד בקטגורית המרווחים פונקציונלית ביותר. הבקתה היא רק 26 מ"מ כבר, חלל הברך בחלק האחורי גדל על 29 מ"מ, אבל זה מפצה עם אפשרות 18 ס"מ אורכית להזיז את הספסל האחורי.

תא המטען גם גדל באופן משמעותי. עם כל המושבים במקום, חדש פולקסווגן Tiguan הוא בעל קיבולת מטען של 615 ליטר -145 יותר מאשר הקודם. החברה גם מבטיחה כי העיצוב של לוח המחוונים הוא מובן מאליו, הן gamepad, שתשמשנה מקומות אחסון.

Tiguan החדש מהווה אאודי בגוף של פולקסווגן

פולקסווגן Tiguan 2016 15

הבעיה נפתרה

למרות היותו נמוך, פולקסווגן Tiguan שומרת מקום ראש טוב.

העיצוב "המובן מאליו" הביא לוח מחוונים נאה בנושאי איכות, אבל עיצוב מאוד מפוכח. פולקסווגן Tiguan החדש הוא יותר אאודי עבור ציוד וטכנולוגיה עבור עיצוב פנים. ראשית, יש לנו מערכת Infotainment ארבע אפשרויות.

הגימור הבסיסי, קו מנחה, נושא תצוגת מונוכרום 5 סנטימטרים; Comfortline ו Highline נשיאת צבע אינץ מגע תצוגת 5, אך ניתן להזמין עם 8" עם ניווט או פרו גיליתי מדיה מגלה. הדגמים המצוידים ביותר כבר לסחוב מסך מידע פעיל הצגה 12.3 אינץ ' שממנה מערכת הבידור, התומך נשלט Auto אנדרואיד ו carplay.

שאר תכונות הנוחות גם קורץ מה כל לקוח היה לבקש אאודי. בהתאם הסיום, אנו מוצאים מושבים עם זכרונות, גג פנורמי עם תאורה מפוזרת, מושבים מחוממים ואת ההגה תצוגה עילית.

ישנם אסיסטים יותר נהיגה אתה יכול לספור על האצבעות

פולקסווגן Tiguan 2016 5

מתוך הגרסה הבסיסית נמצא התנגשות חזיתית עוזר עם בלימת חירום, זיהוי הולכי רגל ו מצנפת פעילה עולים היא צריכה לרוץ כמה עוזרת לשמור peatón- ואת השביל. לסיכום מודל ביניים, Comfortline, מערכת זיהוי עייפות; Highline יש גם מערכת סיוע בקרת שיוט אדפטיבית עם פקקי תנועה, אשר מסדיר את מהירות התנועה בעיר.

לחלופין אתה יכול לשאול עם מערכת סיוע עבור מערכת שינוי נתיב כובש הגנה פרואקטיבית חגורות בטיחות -tensa וחלונות הנהג והנוסע ו גגון סגור להשאיר חריץ רק בגלוי, מערכת assit חירום שמכירה כאשר הנהג אינו מגיב ומאט את הרכב כדי detenero המערכת פינה צפה -having פנורמי 360 מעלות על פני ארבע מצלמות.

מלבד כל האסיסטים הללו, פולקסווגן Tiguan החדש מגיע כסטנדרט עם שבע כריות אוויר.

יכול 8 מנועים מחוץ לכביש

Tiguan 2016 7

Off-Road Package

זה יכול להיות הורה עם פגושים מחוץ לכביש ספציפיים בהתאם לצרכים.

נבנה על פלטפורמת MQB, חדש פולקסווגן Tiguan הוא מציע מגוון רחב של מנועים ומערכות כונן. וסתי קו, מצאנו ארבעה דיזל וארבע אפשרויות בנזין, בתוספת ידנית ושינויי מצמד כפולים אוטומטיים.

משפחה TSI, יש מנועי בנזין ארבע רמות כוח: 125, 150, 180 ו 220 כ"ס; של TDI, דיזל: 115, 150, 190 ו 240 כ"ס. כולם בתקני פליטת 6 אירו, לשאת התחילו & עצור הזרקה ישירה הם 24% יותר יעיל מאשר אירו 5 בדור האחרון, ו 10% יותר מאשר האירו 6 הקודם.

בהתאם המנוע ניתן להזמין עם המערכה 4MOTION אינטגרל, משלב בין החידושים שלה מצמד Haldex הדור חמישי משמש הפרש אורך. כל גלגל כונן Tiguan הם 11 מ"מ גבוה יותר כדי לספק יכולות מחוץ לכביש יותר. עם חזית Off-Road מיוחדת, יש את Tiguan זווית של 24.7 מעלות ו פלט 25,6º.

מצויד הנעה קדמית, את Tiguan יכול לגרור עד 2500 ק"ג.

יהיה פולקסווגן Tiguan ארוך עבור אמריקה, אבל לא יגיע עד 2017

פולקסווגן Tiguan 2017

בזכות הרבגוניות של פולקסווגן פלטפורמת MQB יכול להיפגש עם לטעם הספציפי אותו המוצר של כל שוק. לכן, ב אביב 2017 זה יושק בארה"ב ב סין גרסה של בסיס גלגלים ארוך פולקסווגן Tiguan. עבור אירופה, לפחות לעת עתה, רק אנחנו יודעים את הדגם עם הממדים הנ"ל.

הם לא חשפו מחירים אין תאריך מדויק ישוחרר, אך צריך להיות במהלך 2016. זה לא יהיה זול, הרבה פחות הגירסות מצוידות יותר להשוות אאודי, אבל זה במינון יספק טכנולוגיה ואיכות כי קונה כמה מחפשים.

ראה גלריה מלאה »פולקסווגן Tiguan 2017 (18 תמונות)

 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01

בשנת Motorpasión | Tiguan GTE קונספט: plug-in היברידית גם משתמשת באנרגיה solarwindow.addEventListener ( 'load', function () {$ () כל אחד (פונקציה (מדד, אלמנט) {$ (אלמנט) .elastislide ( 'גלריה-elastislide.'. )})})