מאז 8 בדצמבר, פורטוגל הפכה הליכה הביתה משלנו מבלי להיפטר מן האגרות היא די מסובכת. לקרונות שהיו שבעבר היו בחינם (אחוריו) הפכו של מחסום אגרה, או כפי שהם מכנים אותם שם Portagens.

בפורטוגל יש שני סוגים של אגרה, המכשול לבין אלו ללא מחסום. הם מתחילים להתרבות אלה ללא מחסום, שבהם לא ניתן לשלם במזומן או בכרטיס אשראי או, ואתה צריך לשלם מראש או לבצע לנהוג מכשיר אלקטרוני דומה ויה ספרדית ט הם קוראים אובו או "TAG" משמש גם גרינוויי.

אנו רואים במאמר זה מידע מעשי עבור נהיגת Autoestradas הפורטוגזית.

מפורטוגל ומספרד יש חוסר שביעות רצון רב עם אמצעים אלה, ואותו פורטוגזית, מהנציבות של משתמשי דרך אל Infante ופלטפורמות אחרות, דחף ברירת מחדל ולכווץ את המערכת. מה יהיו ההשלכות של העברת אגרה בלי לשלם? ואם נדלג אגרה שלא בכוונה?

הערה: זה נועד למטרות מידע ואינו מתכוון לדחוק נהגים לבצע פרות. כל אדם מחליט על אחריותו בלבד אם אתה משלם אגרה או לבצע תרמית.

קנסות ועונשים על נהיגה ללא אגרה לשלם או גרינוויי

עבור מכוניות עם רישום זר, הסנקציה היא אגרת 10 פעמים את הונו בסכום, עם מינימום של 25 יורו. במקרה של כבישי אגרה ללא מחסום, כל "שער" כדי להמשיך הלאה בלי המכשיר, היינו מנצחים בכל פעם מתכון חדש.

איך לשלם את הקנס, אם אנחנו לא במערכת הבנקאית? יש רק דרך אחת, וכי נפסיק את GNR הפורטוגזית, ואת הסכום יצטרך לשלם על המקום. אם לא נעצור, דו"חות תנועה לא מגיעים לספרד. אם אנחנו חיים פורטוגל או להשתמש להשכרת רכב פורטוגזית, אנו נתפסים בוודאות.

בשנת מחסום כבישי אגרה, יש הונאה עוברת את נתיב אגרה (ורדה Via), אשר אין מחסום. אם בעבר האגרה אנו מוצאים את המשטרה תצטרך לגרד בכיס שלך. זה לא יכול לעשות את זה בספרדית ויה ט באופן דומה, אם לא הפתיע את המשטרה, זה כמו ללכת חופשי.

יש תקופה מרצון של חמישה ימים כדי לשלם כל קנסות שהם הציבו אותנו. לאחר זמן זה, אנו צריכים גם לשלם דמי המינהלי של 1.70 יורו עבור כל הפרסים מלבד סנקציה.

צלצל ב פורטוגל

איך אגר לפעול פורטוגל

ב מחסום אגרה, ישנן שלוש דרכים לשלם: במזומן, כרטיס, או באמצעות גרינוויי. המערכת השנייה היא שווה את המחיר, אבל לא מכשול. שכר הלימוד הוא לקריאה ולנסות לקרוא את מכשיר ורדה ויה לאסוף את הסכום המתאים לנהג.

מכשיר זה משמש הוא כבישים פרטיים, ובמשך כמה חניונים ואפילו תחנות שירות Galp. עבור כבישי אגרה ללא מחסום, בבעלות ציבורית, ההרשמה היא לקרוא וחיפשו אובו או "TAG" או Greenway. אם אין לך, מסתכל שיא מחשב אם המכונית מותר להזיז אחר.

כלומר, זה לא מכשיר אלקטרוני חובה אם שלמת את האגרה וירטואלית באמצעות האינטרנט או אוטומטית בתחילת המכונות הקרונות. כמובן, באמצעות המכשיר, חסכנו תשלום נוסף. עין, אובו / "TAG" המכשיר הוא עבור קרונות שהיו בעבר ציבורי (Ex-אפור) לזיכיון מהיר אגרה הנמוך לא עובד, אבל אתה יכול לשלם מיושן.

צלצל ב פורטוגל

כיצד להפעיל באופן חוקי על ידי Autoestradas פורטוגל

אם נהיה בפורטוגל כמה ימים, יש חלופות למכשיר התשלום (זמניות או קבועות), באמצעות כרטיס אשראי בדף הפורטוגזי Post Office:

 • במשך 3 ימים או פחות: 20 יורו יש לשלם לכהן לכל כבישי אגרה בלי נסיעות בלתי מוגבל מחסום. אתה יכול לעשות רק שש פעמים בשנה.
 • במשך 5 ימים או פחות: אתה משלם על פי שימוש, עם מינימום של 10 יורו, והוא יכול להחזיר את הכסף לא בילינו.
 • ישנו תשלום של 0,62 יורו עבור הוצאות מנהליות בשני המקרים.

אפשרות נוספת היא לעשות בגבול במכונות אוטומטיות, Correos, פורטו, פאר תעופה, איקאה או תחומי שירות לשעבר אחוריו. אנחנו לא צריכים מכשיר אלקטרוני, אומרים ניקוד ההרשמה שלנו, הוא אגרה וירטואלית.

צלצל ב פורטוגל

אם אנחנו רוצים להישאר עוד, אנחנו צריכים את מבקרי ורדה ויה, מכשיר המאפשר מעבר על ידי שני הסוגים של אגרה, או אובו / "TAG" (רק אקס-אפור). חייב לשלם הפקדה ראשונית של 27,50 יורו, יוחזר כאשר הוא החזיר את המנגנון. עלויות 6 יורו בשבוע הראשון ו 1.5 יורו הבאים, עד 90 ימים.

לשם כך, יש להוסיף את הסכום של כל האגרה, כמובן. Preload של מינימום 10 יורו, אשר לא ניתן להחזיר אם לא נעשה שימוש כלל נעשה. אם זה לא חזר, הפיקדון הולך לאיבוד. המכשיר יפוג לאחר 90 ימים, ואת היתרה שהיא קשורה, ולא ניתן מחדש.

איפה המכשיר מושג? באזורי השירות של אחוריו הישנים בסניפי דואר (Correios) וב גרינוויי חנויות. אם אנחנו חיים בפורטוגל יש בחשבון השוטף, יחידת רכש ידי 27,50 יורו ו לעולם לא פג. צלצלו גבו מאיתנו בבנק Caixa Geral. החלופה לבצע פירעון מוקדם הוא לפתוח חשבון באותו בנק ולשייך את המכשיר.

צלצל ב פורטוגל

מסלולים מוגדרים מראש

לקבלת תשלום ללא מכשיר אלקטרוני, יש הנתיבים הבאים במחיר קבוע

 • Tavira-פארו: 5.93 יורו טיול, שתי נסיעות 11.24 יורו
 • ויאנה דו קסטלו / אופורטו התעופה: 5.54 יורו טיול, שתי נסיעות 10.46 יורו (הלוך ושוב)
 • Valenca-בראגה-פורטו: 1.78 יורו לטיול, שני טיולי 2.94 יורו (הלוך ושוב)

המחיר כולל דמי כניסה מראש (0.62 יורו). זהו סיכום, אני מציע להתייעץ המקור, שבו הכל מוסבר בפירוט. זה חיוני לא ללכת על הרפתקה ולהסתכל הכל לפני הנסיעה.

יש גם את האפשרות של נסיעה על רשת הכבישים המשנית, אשר חופשיות, ויש לי יותר תנועה. כן, הם יותר מסוכנים בכל דרך, ועוד הרבה יותר לאט. לשעבר האחוריים ואת כבישי אגרה יש תנועה קטנה ולמרות שלא משפטית (להגביל 120 ק"מ / שעה), זה בדרך כלל יהיה זורם מספיק מהר.

ניסאן ליף בליסבון

בקצרה

 • חוזר בלי לשלם: מאוכזב האגרה על ידי 10, לפחות 25 יורו
 • בשהות קצרה: המכשיר אינו לוקח תשלום, אך חייב לשלם אגרה וירטואלית אדם (לפני שעבר) או באמצעות האינטרנט
 • במשך יותר מ 5 ימים או נסיעות קבועות: הדרך ירוקה המעגלי חובת אובו / "TAG" או המכשיר
 • בשנת Autoestradas בעלי חסמי אגרה, זה נעשה כמו כרטיס במזומן רגיל או
 • מכשיר T ויה ספרדית אינו מקובל הרשת שלה, ולכן, זה חסר תועלת
 • בספרד אתה לא יכול לרכוש מכשירים אלה, רק מעבר לגבול

אנחנו לא יודעים כמה זמן זה יחזיק מעמד החברה האוספת הזה. הממשלה הפורטוגזית מודה, הם קצרים של כסף ויש לי לממן את המשבר. אם אנחנו רוצים לחשב כמה נוכל להוציא על אגרה, אני פונה אל המחשבון הרשמי. לדוגמה, ליסבון (A1) ל Tavira (A22) הינם 23.65 יורו לכל 304.34 ק"מ.

מצד השני, בלי קושי אנו מוצאים את עדותו של נהגים שבילו שנים מבלי לשלם אגרה עבור גרינוויי ומתרברב לא לשלם כל קנס. באמצעות המערכת החדשה, זה לא משנה הרבה, אם אתם לא תעצרו אותנו, הטיול מגיע בחינם.

כדי לסיים את המאמר הזה, טיפ מעריך את הכיסים: טנק המלא לפני חציית הגבול בספרד, ולנסות לא לקחת אפילו טיפה לחזור בגלל מחירי הדלק ב פורטוגל (למידע נוסף) הם פשוט מקוממים. דלק יכול להתבצע בתא המטען, אבל רק עם קנקני homologated.

הערה: כל הנתונים מתייחסים מכוניות סעיף. מחירים שונים לכלי רכב אחר.

צילום | reservasdecoches (I)
מקור | צלצל בפורטוגל, Estradas דה פורטוגל (אתר רשמי)
בשנת Motorpasión | ויה ורדה פורטוגזית: מה שנשאר לנו ללמוד, אלגרבה מניין במחלוקת להיכנס לתוקף ב -8 בדצמבר, אגרה פורטוגזית חדשה לתקוף את Galicians כיס המתגוררים בסמוך