כל חובבי רכב בשם סילבר גוסט מוכר, רולס רויס ​​במאה עשרים, הידוע במשך זמן רב המכונית הטובה בעולם. המקרה הוא באמת רולס רויס Ghost כסף הוא שם מודל יחיד, מספר שלדת 60,551, הרשום AX 201, סדרת 40/50.

בשנת 1907, קלוד ג'ונסון, מנהל מסחרי של רולס רויס, והזמין מכונית לשמש בהפגנות של החברה. היחידה הייתה צבועה בצבע אלומיניום, ואבזרי כסף משמשים. המודל נקרא Ghost כסף להדגיש שתיקה הרפאים שלו.

Ghost כסף אמיתי במהירות התפרסם ואנשים התחילו להתקשר לכל חברי הסדרה 40/50 "Ghost כסף" ו שם שחלף לתוך ההיסטוריה. סדרה יוצאת דופן היא יוצרה במשך כמעט 20 שנים בגלל האמינות הגבוהה שלה.

מכניקת כסף Ghost, מנון להשתיק

The Ghost כסף הסדרה 40/50 היה מאוד תכליתי: מכונית יוקרה מיד קישרתי את השם רולס רויס, וממוגנים במהלך מלחמת העולם הראשונה ואת הספורט כי מות קדושים כיריבים המבחנים ניסיון אלפיני.

AX201 Ghost כסף המקורי

תמונה | ויקימדיה

התכונה הייחודית האחרת של הדגם הזה הייתה המדחף השותק שלו. שישה צילינדרים מנוע מקוון, מחולק לשני גושים של שלושה צילינדרים. היה לו מתג כפול ושני שסתומים לרוחב ומונעת על ידי גל זיזים יחיד מונע על ידי גלגלי שיניים.

הבחירה של שסתומי צד עשויים להיות שקט יותר מאשר ראש מסורתי. רולס רויס ​​שימוש במנוע הזה בוכנות מסגסוגת ארכובה מההתחלה, משהו יוצא דופן למכוניות של פעם, במיוחד לפני מלחמת העולם הראשונה.

המנועים הראשונים היו 7036 סמ"ק ו 48 כ"ס. מ 1911 עד סמ"ק מנוע 7428 גדל, מקבל כוח של 60 כ"ס. מטרת עליית העקירה לא הייתה מקבלת יותר כוח, כי הייתה תוצאת לוואי, אך גמישות.

וידאו | YouTube

המנוע של הדגם המפותח ביותר, המשמש תחרות וקרא נשר אלפיני, היה יחס נשא ושבץ של 11.4 × 12.09 סנטימטר, קרבורטור הזרקה כפול פשוט ופתח 75 כ"ס ב 1800 סל"ד. המהירות המרבית במקרה זה היה 132 ק"מ / h.

מכונית מיוחדת בכל פרט

ב קוריוזים של פרק מודל זה, אנו מוצאים כמה תכונות ייחודיות: המנוע אטם לא זמין, כראש ולחסום היו חלק אחד עשוי ברזל יצוק.

עוד פחות מפתיע היו הבלמים, התוף האחורי היה, מול ... פשוט עשיתי לא. זה לא יעלה על הדעת בימינו ועוד אם ניקח בחשבון רק את המארז של Ghost כסף רולס רויס ​​שקל 1296 ק"ג.

וידאו | YouTube

תיבת הילוכים בת שלוש מהירות דגמים שיוצרו עד 1913, לאחר תאריך זה ההילוכים הפכו ארבעה הילוכים. כיוון, עם תולעת בורג אגוז, היה מאוד מדויק, מחייב ברכיים רק ורביעי לכל רדיוס פנייה.

מארז Ghost כסף היה מבנה ברזל ופלדה. הגוף היה עשוי בצורה אומן ללקוח. The Ghost הכסף המקורי הוא המכונית החשובה ביותר בעולם, בהערכתו ב 2005 הגיעו 35 מיליון.

תמונה | ויקימדיה (חזית)
בשנת Motorpasión | הם במכירה פומבית עולם רולס רויס ​​של בכור