נפגש באקראי עם מכונית קלסית, או הרבה מכוניות קלסיות, זה משהו די הרבה בילה את כל מקווים שכאשר אנו עוברים בעיירה הרחק מהערים הגדולות ואנחנו לא יודעים. שינה פועלת לתוך למצוא אסם.

במקרה של מוסך א גילברט, סוחר עתיקות לאדה מדרום מייקון (צרפת) הם לא מכוניות קלאסיות לשימוש, וגם אינם נסתרים. הם לעיני כולם, אבל זה כמו כל הפעילות האנושית נמלטה אירוע נורא. מקומי ומכוניות עדיין שם מעשור כמו שהשמאל עלול לפני, מחליד ולא מחכה למישהו כדי להציל או לסיים חיי האומללות שלו.

בחצר של סוחר לשעבר: עשרות לאדה סמרה מכל הסוגים, כמה ניבה וכמה לאדה 112 (או 2112 (א cabrio ומודל עם התור הגרוע של כוונון של המאה הוא), על ידי השוק האחרון) (יש אפילו אחד בחלון).

ברור, החנות כבר לא עובדת כמו לאדה סוחר הרשמי, כמותג הרוסי חדל להימכר בצרפת בשנת 2008. עם זאת, באופן רשמי עדיין עובדת כמו חנות קנייה ומכירה פשוט באזור כפרי זה.

כמובן, אם החנות לא קורה דרך במיטבו לאחר 41 שנות פעילות ו לצלם בשבת כשאף אחד, כמחבר התמונות האלה, את ההרגשה של להיות נטוש.

כמובן, כמו סדנה יש חיבה מסוימת לאדה ... מעניין, התמונות גם להעריך מאזדה 323-80s ו- MRX7 הראשון בדור azda. ואם שהיו ברפת אמיתית למצוא, תחוב בין חלודה הרבה?

תמונות | איליה Karasev