כרגע יש שני דגמים של פיאט Abarth שהכין, אך נראה כי בקרוב ייתכנו שליש, זה יהיה פיאט פנדה Abarth. אפשרות זו תגיע בשנת 2013 על, לעומת המודל החדש ראינו בתערוכת פרנקפורט Motor השנה.

המצחיק הוא, כי הגישה של הרכב הזה נועדה להיות קיצוני פחות משני אחיו, כך יהיה פחות מנוע רב עוצמה ובנוסף, מחיר גישה זולה.

באופן ספציפי שמועות מדברות על HP 110 מנוע TwinAir, אשר תאפשר בעתיד פיאט פנדה Abarth להאיץ ל 100 קמ"ש ב 8.5 שניות בערך. לכן, זה יהיה איטי יותר מאשר שני אחיו, כי מהירות שווה בדיוק למהירות זו (7.9 שניות).

בתמורה, בתיאוריה, מודל זה יהיה יותר יעיל, ורבים מסכימים להתיר מודל Abarth עם צריכה מתונה יותר. בסופו של דבר מדובר יצירת מודל רדיקלי פחות שמגיע ליעד קהל רחב יותר.

במה שנראה כי פשרות פחות תתקבלנה הוא נמצא מודל אימון ספורט (שיהיה לו ציוד השעיה שונה בלמים חזקים יותר בכיוון מרוטש) ואסתטיקה, הן חיצוני (עם ערכה דומה שני דגמים אחרים על מכירה) ובתוך (הנחה היא לקחת הגה ספורט ומושיב Abarth הטיפוסי).

באופן אישי אני מבין היטב את כל טהרנים לא ממש מבינים את המודל הזה, אבל אנחנו חייבים לקחת בחשבון את הגישה של המכונית. מחירה של המכונית יתחיל כ 17,500 יורו, נמוך מחיר מעט יותר מאחים שלהם (1000 יורו) אשר עלול לעודד כמה לקבל את המודל Abarth השלישי.

ויה | Autoexpress
בשנת Motorpasión | ניו פיאט פנדה, אחר פתיחה לתערוכת פרנקפורט Motor