מבחן בעלות נמוכה אחת המכוניות הנמכרות ביותר בספרד, 10 המדורגים אמיתיים במכירות בשנת 2015 ממוקמות בדיוק במקום הרביעי. אנחנו מדברים על דאקיה Sandero, מודל אשר נמכרו 25,338 יחידות בשנה שעברה, הוא לבדו מקבל נתח שוק של 2.43%. ישנם מותגים שמוכרים פחות יחידות שיש המגוון השלם שלה.

כמו שאנחנו וכדי לחסל ספק סקרן ביותר, אני אומר לך את Top 5 של 2015: (. 32,271 יח ') סיאט לאון, סיאט איביזה (31,418 יח'.), פולקסווגן גולף (25,661 יח ')., דאקיה Sandero (25,338 יח'. פולו) ופולקסווגן (25.128 יח.). כפי שאתה יכול לראות אתה הצרפתי רק מי התגנב בין קבוצת פולקסווגן וזה לא במקרה.

גישתו של רנו עם דאקיה הייתה הצלחה ואת Sandero היא החזקה ביותר. בדקנו את Stepway מנוע דיזל, רכיבה על HP 1.5 DCI 90. רק גרסת דיזל, למרות שיש מבחר של בנזין עם 0.9 ליטר שלושה צילינדרים עם 90 כ"ס גם. פשטות מקסימלית בטווח ופשטות מקסימום במכירה, אשר כפי שאמרתי מנהל של המותג הכי יש תסריט קבוע מראש.

דאקיה Sandero Motorpasion 02

הנה מגיעה הענקת זוג / נישואים מחפשת מכונית שנייה. האיש מבקש Clio, אתה רואה, כמו, לתת להם כסף והאישה אומרת כי בשום אופן לא הולכת לבזבז את זה. המוכר מלמד Sandero חשופה, האיש אומר שזה מאוד מכוער. אחר כך הם מלמדים אותם Stepway Sandero, אשר מספק במחיר נשים וגבר אסתטי (שני בעצם). מכירה עשתה.

האם זה עסק טוב? כן, כמעט בכל שוק הרכב הוא קנייה טובה אם הוא מתאים לצרכים שלנו ואם אנו רואים כי הם יקנו אותו יוצא של מכונית עם ממוצע של 8 שנים, זה נורמלי כי כל מכונית הנוכחי עדיף . בכל מקרה, עם המבחן הזה ננסה לברר אם קיימת יותר טוב לקנות אפשרי.

בתור התחלה חייב להתחיל עם המחיר, 12,630 יורו, אבל היחידה שלנו לוקח מספר אפשרויות להעלות את מחירו ל 50 יורו יעלה 14,000 יורו. אפשרויות ניתן לדרוס במקרים מסוימים, אך לא באחרים. זה לוקח כניצבים אני מוצא מזגן בסיסי, CD רדיו עם Bluetooth ו- הגה עור מחלף. זה האחרון הוא לא חיוני, אבל עבור 73 יורו מרוויח הרבה חזותית למגע.

דאקיה Sandero Motorpasion 04 מושבים עם עייפות העדפת רכות רכות בנסיעות ארוכות

האפשרויות מעקף יכול הם צבע מטאלי (333 יורו), אשר בוחר כמה אנשים, ואת הדפדפן, אך למעשה רק 230 יורו יותר יקר ואם אתה משתמש באופן קבוע שווה GPS. הרגולטור ואת מגביל מהירות הם 150 יוריו, אם אתה לא תלך כביש אינו מפצה יש, אבל אחרת בקרת שיוט זוהי ברית טובה.

אנחנו יודעים מה זה עולה ואנחנו שווים בהתבסס על כך, מחירו. לא שווה את זה ... איך זה זול כי זה לא Sandero הבסיסי, כי עוצמה היא קנייה גדולה אם אתם מחפשים מכונית עם לפחות את המינימום. במקרה זה אנו יכולים לבחור כל יריביו אלה לא להתפאר בכך שהוא בעלות נמוכה אבל הם עולים אותו הדבר פחות או יותר Sandero:

  • פיג'ו 208 1.6 75 כ"ס BlueHDi

  • פיאט פונטו 1.3 Multijet 75 כ"ס

  • קאיה ריו 1.1 CRDi 75 כ"ס

  • רנו קליאו DCI 75 כ"ס

  • אופל קורסה 1.3 CDTI 75 CV

  • יונדאי i20 1.1 CRDi 75 כ"ס

  • פורד פיאסטה 1.5 TDCi 75 כ"ס

  • סקודה פאביה 1.4 TDI 75 כ"ס

דאקיה Sandero Motorpasion 05 לוח המחוונים Spartan אף גרסה זו פיתוחים דקורטיביים

כל עם חמש דלתות מנוע הגוף דיזל, כולם גם עם 15 כ"ס פחות Sandero, כן, אבל כל החומרים שהם, ומעל לכל, גימורים באיכות גבוהה דאקיה. בחלק מהמקרים יש להם גם ציוד נוסף, ומכאן שעלינו להסתכל בביקורתיות בגירסה זו של Sandero.

אבל יש Sandero Stepway שני יתרונות חשובים לטובתה, todocamino דימוי אטרקטיבי הרעיון של מכונית כלכלית, מה שהופך רבים לדאוג לא להשוות. בוא נראה. הכל על Sandero מספיק ועובד, הוא גם מכונת מרווחת מבפנים מגף טוב (320 ליטר).

אנחנו הולכים לקבל מכה. כדי להתחיל את הגלגל רק יש כוונון גובה כוונון גובה מושב חסר. זהו הקטע היחיד, אבל התאמת מושב מודלים אחרים היא אופציונלית והוא לא יכול לסמוך על זה. המושבים לאסוף הגוף הקטן והחזק לנהיגה עירונית, אבל אם נלך הכביש מגיעים ליעדנו יותר עייף.

דאקיה Sandero Motorpasion 03 סיאט מסילות ראייה

פלסטיק הוא החומר שולט, למרות שהיא כוללת פיתוחים דקורטיביים, היא מגע קשה ומחוספס. אבל אנחנו יכולים לשים את עצם באופן מעשי לעבור את המעדנים, למרות ההעדר חולש על המדריכים הקדמיים ואת הפשטות הקיצונית של המושבים כולו יכול לקבל מעמידה בספק כי קנינו מוצר עם איכות / מחיר מנצחים.

נראה שכן, אבל בלוח השעונים אין מחשב המשולב ביטחון הולך עם עובדה מספיק על בלמי הסרן האחוריים הם תוף. עם זאת אנו מוצאים פרטים להדאיג אותנו, כחיץ עבור מכסה המנוע, מצב נהיגת ECO והתאמה מדויקת של זווית משענת הגב של המושבים הקדמיים.

עד כה יש לנו נתון כמה מקלות כדי Stepway וכי אני מחשיב את עצמי חסיד של Sandero. אבל כפי שכבר ציינתי לעיל, הרכישה היא הגיונית Sandero מבוסס או אחת מהגירסות המצוידות לפחות עם מנועי בנזין. כן אנחנו מדברים שם ללא ספק מכונית עם רכישה במחיר זול. מחר אנחנו רואים איך זה דאקיה מתנהג ולשמור לתקוף, כדי לראות כיצד הוא מגן.

בשנת Motorpasión | (חלק 2)