אלפא רומיאו Quadrifoglio Stelvio עם הזמן שלה 7 דקות, 51 שניות ו 7/10, רכב השטח המהיר Nordschleife Nürburgring. בעידודה של מנוע מרהיב 2.9 V6 Bi-Turbo 510 כ"ס ו 600 Nm של מומנט, הוא החלופה האיטלקית כדי טורבו פורש Macan.

זמן אנחנו כבר מחכים לבואו על השוק של גרסת Quadrifoglio של Stelvio, לאחר הבדיקה איך Stelvio הצליחה לתרגם את ההרגשה הטובה של מגזר SUV ג'וליה. עכשיו אנחנו גם יודעים את המחיר, ואת זה יעלה 104,000 יורו.

רכב השטח הממוצע אלפא רומיאו הוא מסוגל להאיץ מ 0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך 3.8 שניות, ולהגיע במהירות שיא של 283 ק"מ / h. הם באמת דמויות מרהיבות עבור מכונית של הקטע שלה, אשר למקם אותו כאחד SUV המהיר בעולם.

יקר יותר מאשר פורשה Macan טורבו

אלפא רומיאו Quadrifoglio Stelvio

אלפא רומיאו יש היום נפתח צווי Stelvio Quadrifoglio והכריז המחיר תוכלו, זה יהיה 104,000 יורו הגרסה הבסיסית שלה, בלי תוספות. אנו משווים אותו עם המתחרה הקרובה ביותר שלה טורבו פורשה Macan, עם 400 כ"ס הוא מסוגל להאיץ מ -0 עד 100 ק"מ / שעה בתוך 4.8 שניות ולהגיע 266 ק"מ / h.

מחיר טורבו Macan הוא 97,500 יורו, כך אלפא רומיאו Quadrifoglio Stelvio ממוצבת עם מחיר מעט גבוה יותר. זוהי עמדה מסוכנת, משום שעל אף האיטלקי הוא מהר יותר וחזק יותר, הגרמני נהנה הכרה שאולי המספרים העצומים של Stelvio אינם מסוגלים לפצות להצדיק את הפרמיה.

בכל אופן, אלפא רומיאו Quadrifoglio Stelvio ואתה יכול להיות הורה ברשת של סוחרים אירופיים וכי בקרוב נוכל לראות אותו מתגלגל במורד הרחובות שלנו, וכי בזמנים בם רכבי שטח נוטים יותר ויותר להיות כלאיים, חדשות פנטסטיות עבור חובבי ספורט טהור, אם הקטע עשוי להיות.

בשנת Motorpasión | אלפא רומיאו Stelvio נבדק: רכב השטח הראשון אלפא רומיאו היא נקודה