באוטובאהנים גרמני ללא הגבלה מהירה, Autobahnen, הם ידועים לכל הנחיר הקונבנציונלי 130 ואילך הספידומטר שלו. הם נחשבים מקלטי מהירות שבה "כל אחד הולך 200 ק"מ / שעה או יותר." הם כמו 66% של רשת הכבישים המהירה הגרמניה.

המהירות המומלצת היא אותם 130 ק"מ / שעה, ואם יש תמרורים נסיבתיות כי אומרים אחרת, אתה יכול ללכת מראש על מהירות כרצוננו כלפי מעלה. עם זאת, הם נשלטים על ידי כללים כי לא היה לפגוש נהגים ספרדיים רבים, שמאמינים כי ההבדל היחיד בין הולך 120 ו 200 קילומטר / h הוא מידת הנטייה של רגל ימין.

הטענות שלו הוא למעשה נמוך מזה של כבישים אחרים, כי יש להם פריסה נקייה מאוד, מגבלות מהירות נסיבתיות (גשם, תאונה, וכו '), סיוע רפואי תוך פחות מ 15 דקות ... ומה שהכי חשוב: כבוד תנועת הכללים מגביל בסעיפים אחרים.

אם תאונה קורה לעבור על 130 ק"מ / שעה, חברות ביטוח יכול לרחוץ את ידיהם על ידי גביית סיכון מיותר. למתחילי יצרנים גרמנים מרצון להגביל את המכוניות שלהם כדי 250 קילומטר / שעה, אף שטכנית הם יכולים ללכת הרבה יותר מהר. הדבר נעשה מטעמי ביטחון פעיל.

נתחיל לראות כמה מהר שיוט זורם בדרך כלל לאורך נתיבים אלה. להלן התוצאות של סקר שנערך בקרב 1236 הגרמנים בגילאי 18 עד 49 שנים. לפי החוקים הסטטיסטיים אינם מתכוונים להפגין עם מספר קטן יחסית ניתן להסיק תוצאה הכוללת עם אחוז מעל 90% דיוק. יש הולך:

 • פחות מ 110 ק"מ / h: 2%
 • בין 110 ו 130 ק"מ / שעה: 24%
 • בין 130 ו 150 ק"מ / שעה: 36%
 • בין 150 ו 170 ק"מ / שעה: 17%
 • במשך 170 ק"מ / שעה: 8%
 • מאיצה שונה: 7%
 • אין כונן: 6%

נכון נהיגה מהירה יותר, אבל לא הכל הולך כמו משוגע. רוב רגיל קבוצת המיקוד מבקש לקיים גבולות 130 ק"מ / שעה, ושנית הם לא רוצים שום הגבלה ו מיעוט מי שואלים פחות מ 130 ק"מ / שעה. מהזירה הפוליטית הם הועלו להציב גבולות מסיבות סביבתיות.

בנוסף, מסלולים אלה יש רגולציה אשר, אם לא מכובד, יכול לגרום לבעיות עם הסיורים, אשר יש שתי המכוניות במדים ומוסווים. הוא פונה אל באחריות נהגית, והם חייבים לציית להנחיות הבאות:

 • הגבלת המהירות המינימלית היא 60 ק"מ / h, כמו כאן.
 • בנתיב הימני יש להשתמש בתנאי שהוא חופשי, באמצעות השמאלי כדי לעקוף.
 • לעקוף מימין אסורה, למעט ריבות בזהירות. אם לעקוף מימין לנהג שאינו לשחרר את הנתיב השמאלי, זה sanctionable. למעשה, אין זה נדיר כי המשטרה להעניש את השני. אחרי הכל כולם מפר מצידם.
 • לא לשחרר בנתיב השמאלי כדי לאפשר לרכב מהר לעבור את זה זהו עונש.
 • במקרה של נהגים בתאונה צריך לעזוב לשחרר מדפים שלמים עבור שירותי חירום, אשר נדרשים על פי חוק להגיע תוך פחות מ 15 דקות.
 • אתה לא יכול לעצור את הרכב, אלא אם כן זה מקרה חירום או בלתי נמנע. אוזל דלק כפוף עונש.
 • זה לא חוקי להסתובב, ונרדף על ידי אמצעים פליליים.
 • מרחק הבטיחות מינימום בין שני כלי רכב חייב להיות במטרים מהירות וחצי, כלומר 200 ק"מ / שעה, לשמור 100 מטרים זה מזה. אם נהג הוא על הנתיב השמאלי לא יוסר ולא מרחק בטיחות יכובד, שום עונש עבור שניהם. אי לכבד את מרחק הבטיחות הוא עבירה לפי נסיגה זמנית של רישיון וקנסות.
 • ראוי לציין עם אותות אקוסטיים או התפרצויות כך לא צעקני כלי רכב אחרים עבור בכוונתנו לעקוף. חוזר ושימוש מייגע של אותות אלה הוא לעונש.
 • צמיגים צריכים לאפשר מהירויות הקוד שלה בקצב שאנחנו רוצים להדפיס את המכונית. לדוגמה, צמיגי חורף, לא יכול לחרוג 160 ק"מ / שעה בתוך המון מקרים.
 • משאיות יכול רק לעקוף אחר אם יש להם הבדל מהירות של 20 ק"מ / h מעל המשאית הקודמת. בימי ראשון, בדרך כלל, הפצתם אינה מותרת.

איכס! אם הם להיות יותר מגבילים עדיין כביש Network ספרדית מדינה ...

המשמר האזרחי, DGT, Mossos ... ידועים בשאיפתם מהירות, אבל הם לא מחמירים כמו כשמדובר להפיץ Slipstream כמו הגרמנים. מוסווה מדינה לצלם תמונות comeculos ו empapelan אותם בשביל זה. וזה מיירט ... יכול לשחק "ריצות, אתפוס," וכמעט תמיד הפסיד.

במילות אחרות, אם הסטנדרטים הגרמנים היו להיות הציגו ספרד ולפקח עליהם בקפדנות על ידי תנועה, אני בטוח כי בכל שחקנים עגולים למלא שנערי שירות הוסרו רק קלפים, ויש להעניש רק על מהירות מופרזת כאשר קיים כזו, יהיה עוד תירוץ. כמובן, כל זה יהיה להעלות ...

רצון זכויות וחובות אין מנטליות של טיפול בילדים, לא משנה מי אוהב אותו. רישיון נהיגה במחזור הנהג הטיפוסי נוהג במהירות מופרזת בכביש ספרדית אוטוסטרדות עוד סכנת האוטוסטרדה הנערצת שלהם כאן. זה מה שקורה כאשר הוא חוסר נהוג כבוד לחוקי התנועה. הסר את הגבלת המהירות לא יהיה הפתרון עבורם, אבל זה לא היה מעקב.

בסרטון הבא נוכל לראות את הסיור של A2 (Hannover-Berlin) לפני מגבלת המהירות צריכה להיות מוטל בשנת 2001. הגיבור, CSI 850 BMW עם (V12 380 כ"ס), מפעילה 40 ק"מ 9.5 דקות, כלומר, מהירות ממוצעת: 252.63 ק"מ / h (כל זה נותן את המכונית). יותר מ אחד יאמר שזהו נהיגה בטוחה, אבל הוא נתפס בביצוע עבירות שונות repedidas, החל Rechtsfahrgebot, כלומר בצד ימין אם אין תנועה.

כפי שניתן לראות, תאונה במהירות שנותנת מקום רב. המכונית נוסעת 52 מטרים ללא כל שליטה 0.75 שניות, זמן תגובה. קרטלי הכביש יכול לקרוא בקושי, כמו גם סימנים של הפנלים. התנגשות במהירות שאינה עולה בקנה אחד עם חיים. לסיכום, יש הרבה הבדל מהיר, אבל זה אינו מוסדר, זה לא קצת מסוכן.

האם אתם יכולים לרכוב בבטחה על 130-150 ק"מ / h? כן, בזמן שאנחנו מדברים על מצב מכאני אופטימלי, היתר circunstancian, כללי בטיחות אלה יכובדו, ולנסוע "גרמנים". במחזור כפי שאנו עושים כאן כמונח כללי צריך להוביל אותנו למסקנה כי גידול גבולות או הסרתם תגדיל תאונות וקורבנות תנועה.

אם אנחנו רוצים להיות כמו הגרמנים, אנחנו חייבים להיות בכל. ההוכחה היא כי הם רצים יותר מאיתנו (אבל לא זורקים מירוצים ב רכבת במהירות גבוהה) ולמות פחות, יותר מכל דבר אחר, משום שהם להוביל טובים יותר.

אם רק הם יתפסו החיסול של הגבלת מהירות ושיפור תשתית מבלי לשנות את המנטליות של דור שלם של נהגים, כראש מנהל DGT יתבקש, אלא מלגייס עבור לשפוך הנראה לעין דם שהיה יכול לשפוך דמויות.

מקור | ויקיפדיה
בשנת Motorpasión | כללי סיכונים עבור נהיגה על כבישים מהירים