Renew רשיון נהיגה זהו תהליך שכל נהג חייב לבצע מספר פעמים במהלך חייו. דרישות, נהלים, תיעוד חייב להינתן כאשר רישיונות נהיגה חידוש הן נפוצות שאלות בנוגע לתהליך זה.

בשנים האחרונות, את DGT פשטה כמה ההליכים הנפוצים ביותר לזרז את חידוש רישיון הנהיגה. לאחר מכן נבדוק את ההיבטים החיוניים של סוגיה זו כפי ביורוקרטי כמו, בעצם, פשוט. כל מה שאתה צריך לזכור הוא כי יש לו כמה פיתולים וסיבובים, אבל זה אין מקום לפחד.

בתור התחלה, יש לזכור כי כל רישיון הנהיגה כפוף תוקפו, וכי השפעה זו תלויה הנהג לא איבד את כל הנקודות ולשמור את הדרישות הנחוצות כדי לקבל אותם. בנוסף, אם במועד חידוש רישיון הנהיגה בעל רישיון נהיגה יש מחלה או נכות עלולות להחמיר עם חלוף הזמן, בטווח של הרישיון החדש יכול להיות מופחת לצורך מניע.

Renew רשיון נהיגה

באופן כללי, האימות של רישיונות נהיגה מוצגת בטבלה הבאה. הם בעצם בנויים לפי סוג הרכב נוכל לנהוג וגיל נהג.

רישיונות נהיגה
כיתות
AM, A1, A2, A, רישיונות נהיגה B
כיתות
BTP, C1, C1 + E, C, C + E,
D1, D1 + E, D ו- D + E גיל הנהג
פחות מ 65 שניםגיל הנהג
גדול או שווה ל 65 שנים
כל 10 שנים כל 5 שנים
כל 5 שנים כל 3 שנים

אנחנו יכולים לחדש את רישיון הנהיגה עד שלושה חודשים לפני שנתעלף, וזה אומר לא להפסיד ימי תוקפו כמו מועד החידוש החדש נספר מהמועד היעיל כבר אכלנו. לדוגמא, אם רישיון הנהיגה שלי פג ב -1 באפריל, 2015 הייתי מה שאני לחדש היום, 22 בינואר 2015, מועד הפקיעה החדש של רישיון הנהיגה המחודש שלי יהיה 1 אפריל, 2025, לא 22 בינואר 2025.

נכון לעכשיו, מונח פג עשוי להתחדש בלי עיכובים נוספים מהרגיל. עד 2009 היה צורך לעבור תנועת בחינות, הוא בתאוריה והן במעשה (ידע מבחן מבחן וביקורת שליטה בכישורים ובהתנהגות), אך כיום צעד זה אינו נחוץ עוד.

חידוש רישיון נהיגה - מחוזית תנועה

אתה לא יכול לחדש רישיון הנהיגה שלך אם ...

א) שופט קבע הפסילות שלנו מפני נהיגה בכלי רכב וקטנועים.

ב) שופט או המנהל השענו, כאמצעי זהירות או בסופו רישיון הנהיגה.

מה תיעוד נחוץ?

זה תלוי איך אנחנו מחדשים את רישיון הנהיגה, אנחנו נזדקק למסמכים אחרים. היום יכול לחדש את רישיון הנהיגה בתוך מרכז לבדיקות רפואיות ואת התנועה המחלקת. כמו כן תיעוד הנדרש יהיה שונה במקרה של נהג זרים אשר מחדש רישיון נהיגה ספרדי, ובמקרה של אזרח ספרדית המתגורר בחו"ל אשר יחדש רישיון הנהיגה שלך ספרדית.

בדיקה רפואית לחידוש מרכז (לא תנועה המחלקה)

חידוש רישיון נהיגה - הכרת מרכז רפואי

כדי לחדש את ההכרה במרכז רפואי רישיון נהיגה תתבקש זהות ואנו מזכים מגורים שלנו עם תעודת הזהות או דרכון מקורי ויעיל.

במקרה של אזרחים זרים קהילה, הם יבקשו את כרטיס יתר או זהות מגורים או דרכון של המדינה שלך, יחד עם תעודת הרישום בפנקס המרכזי זרים לזרי איחוד אירופיים. במקרה של אזרחים זרים שאינם מהאיחוד האירופי, את אשרת שהייה-שאינן חברות באיחוד האירופי. כל התיעוד חייב להיות המקורי (העתקים אינם תקפים) וחייב להיות בתוקף בעת ההגשה.

משם, ולאחר התשלום של שכר טרחה 23,50 יורו (נתונים המעודכנים באוגוסט 2016), בצענו צילום, חתמנו ​​על הבקשה לחידוש רישיון נהיגה, ואנחנו התאמנו בדיקה רפואית עבור ההפניה האלקטרונית כושר פסיכו דיווח תנועה.

חידוש בחוג התנועה (בנוסף לעמידה במרכז הבדיקה הרפואית)

טלפון

היום, התחדשות דרך מחלקת התנועה מיועד לא לגרום לאף אחד. מכל בחינה, זה עדיין אפשרי לחדש את רישיון הנהיגה במחלקת התנועה, אך לא נקבל שום יתרון על ידי עושה את זה ככה, להיפך. בשנת התנועה אנחנו הולכים לשאול:

 • הקסטיליאנית, קטלאנית, הבסקים, גליציה: כתוב בצורה רשמית בתור יישום זה.
 • שיעור הרגיל של 23.50 יורו.
 • הדו"ח לידיעת כושר רפואי רשם Telematic Driver עבור מרכז הכרת Driver.
 • תעודת זהות, דרכון או היתר מגורים בתוקף.
 • צילום נוכחי של 32 x 26 מ"מ בצבע.
 • מצא צילום עקב באותו המטה, חתום כדין.

מסקנה: היא זולה לחדש את רישיון הנהיגה שלי במרכז בדיקה רפואית. סה"כ, גם אנחנו צריכים לעבור לשם כדי לאמץ את האישור ולשלוח אותו התנועה ...

Renew רישיונות נהיגה מחו"ל

Renew רשיון נהיגה

במקרה של ספרדית ברחבי העולם, המחקר ממליץ חידושי DGT רישיון נהיגה באמצעות ייצוגים דיפלומטיים או קונסולרי, אבל יכול גם להיות מעובד דרך כל מטה תנועה, שולח את המסמכים הבאים:

 • Heel-foto הושלמה ונחתמה, עם תמונה של 32 x 26 מ"מ בצבע. ניתן להחיל ייצוג דיפלומטי או קונסולרי.
 • דו"ח כושר רפואי שהוציא רופא במדינה שבה האדם הנוגע בדבר הוא שאושרה על ידי נציגות דיפלומטית או קונסולרית לשכת ספרד, עם תמונה עדכנית של המבקש. אתה חייב לציין את הכושר לנהוג.
 • העתק של קבלת התשלום של דמי של 23.50 יורו. ניתן לשלם באינטרנט או באמצעות העברה (עם עלויות על חשבון המבקש) לחשבון של התנועה המרכזית (0049 5103 79 2616578716 IBAN: ES23 0049 5103 7926 1657 8716, SWIFT: BSCHESMM). ההעברה חייבת לציין, בסדר הזה: ID, שם מלא, "רישיון נהיגה דמי חידוש".

לחדש את הרשיון להיות בחו"ל בספרד

Renew רשיון נהיגה

אזרחי האיחוד האירופי עם שהות חוקית ספרד עבור 2 שנים (כמו בין התאריכים 19 בינואר, 2013), שתקופת תוקפו של רישיון נהיגה הוא סתמי או בתוך יותר מ 15 שנים להתיר 1 קבוצה (AM, A1, A2, כוח, B ו- B + E) או גדול מ 5 שנים להתיר קבוצה 2 (BTP, C1, C1 + E, C, C + E D1, D1 + E, D, D + E) המונח חייב לחדש את הרישיון שלהם נסיעה האחרונה 19 בינואר 2015. אלה שהשיגו מגורים יאוחר ממועד זה חייבים לחדש אותו בתוך שנתי קבלת מגוריו.

במקרים אלה, עליך לקבוע פגישה במטה האלקטרונית של DGT או באמצעות מספר טלפון 060. ביום האירוע חייב להגיש את המסמכים הבאים:

 • הוכחה לזהות מגורים: DNI, NIE או דרכון וכל הוכחה אחרת כי תתבקש מחלקת התנועה להוכיח תושבות.
 • רישיון נהיגה (בין מקור להעתק).
 • האדם שנכח התושב יבקש איש קשר מספר טלפון או דואר אלקטרוני לאזרחים כאשר סמכות להנפיק את היתר לוודא כי תוקף ההיתר. לאחר אימות, התנועה תביא את המועד של המבקש, והמעה כי המבקש יצטרך ללכת מרכז רפואי עבור זיהוי נהג שהנפיק את תעודת הכושר רפואי.

  היום של הסיבוב השני יהיה צורך לספק את התיעוד הבא:

  • תצלום נוכחי של 32 x 26 מ"מ
  • תמונת Heel, אשר תינתן מטה תנועה, ונחתמה.
  • טופס בקשה רשמי להינתן בבית התנועה במטה באתר של DGT
  • הוכחת תשלום של אגרת החידוש (23.50 יורו)

  חידוש רשיון נהיגה משלמים פחות

  Renew רשיון נהיגה

  במקרה של שינוי כתובת, תנועה פשוט מתקשרת לבית החדש. זה בחינם.

  יתר על כן, שיעורי חידוש מופחתי רישיון נהיגה בשני מקרים (נתונים מתוקנים אוגוסט 2016):

  1. כאשר הנהג הוא יותר מ 70 שנים, אתה משלם ללא דמי.
  2. כאשר הוא מטיל להלן כוח נורמלי בשל סיבות רפואיות, ואז סכומי עמלות בצעו את הצעד הבא:
   • עד 4 שנים: 18,80 יורו
   • עד 3 שנים: 14,10 יורו
   • עד 2 שנים: 9,40 אירו
   • לשנה אחת או פחות: 4.70 יורו