זה תמיד נראה לי המספר הגדול של כוכבי קולנוע מעבר המקצוע שלהם הם מירוץ נהגי מכוניות. פול ניומן היא הדוגמה הטובה ביותר, שכן מלבד היותו טייס הגיע יש צוות המירוצים שלו, אך ישנם אחרים בהווה שהלכו אחרי הנתיב אותו, כמו פטריק דמפסי או ג'קי צ'אן, שתי הקבוצות המתחרות של WEC.

הסיפור שאנחנו מביאים היום סובב סביב פול ניומן שעון יד כי השתמש במהלך צילומי הסרט האגדי '500'. זה כבר במכירה פומבית לאחרונה ומישהו שילם עבורה 15.25 מיליון יורו, מה שהופך אותו את השעון היקר ביותר אי פעם.

רולקס דייטונה פול ניומן

הרולקס דייטונה

בבירור רולקס, במיוחד דגמי דייטונה מתקיימים קשר הדוק חלקיות לעולם של מרוצי מכוניות. מודל השעון הזה הציג בשנת 1963 תוכנן עם מנגנון שאפשר טייסי תחרות למדוד את המהירות הממוצעת שהם מקבלים, והוא יכול למדוד עד 400 קמ"ש.

המותג השויצרי הוא נותן חסות של תחרויות רבות, פורמולה 1 כדי התנגדות אליפויות. עד כדי כך הזוכים של 24 השעות של לה מאן במסגרת הפרס מקבלים רולקס דייטונה הקליט עם המעשה שהם הצליחו. הם ביקשו במיוחד אחרי חתיכות בקרב אספנים של שעונים, כמו הגיוני, כי כדי לקבל אחד המירוץ הקשה ביותר בעולם, וזה אומר שאתה צריך לנצח.

"סע בזהירות. אני

אבל בהיסטוריה של דייטונה רולקס היא פשוטה למדי. זה היה Joane וודוורד, אשתו של פול ניומן שנתן לצפות כי זמן קצר לפני תחילת הצילומים של הסרט "500".

Joane וודוורד לא אהב מכוניות corriese בעלה. הסכנה של תחרות הפחידה אותה, ואולי מתוך כוונה להרגיע את התשוקה שלך עם רגל ימין, רולקס דייטונה נתן זה חריטה מיוחדת מאוד על השער של מכניקה.

רולקס דייטונה פול ניומן

"סע בזהירות. לי" ("סע בזהירות. ואני") זה היה וודוורד הורה Joane הכתובת הקלטה על השעון, אשר משמש את השחקן במהלך ההקלטה של ​​"500" ואשר הופיעה על השער של מגזין במהלך שנות ה -80.

שנים מאוחר יותר, ניומן לא נראה שיש הערכה רבה על השעון, כמו באגדה כי נתנה אותו החבר אז של בתו לאחר מבקש זמן ויראה כי זה היה אפילו שעון.

רולקס דייטונה פול ניומן

עכשיו, שנים מאוחר יותר, השעון היה במכירה פומבית על ידי פיליפס ולמרות מחיר המכירה המשוער היה 1 מיליון $, מישהו שילם את עצום 15.25 מיליון יורו על ידי.

כך זה רולקס דייטונה זה הפך את השעון היקר ביותר אי פעם במכירה פומבית. Seal פול ניומן הרבה כבר נעשה.

בשנת Motorpasión | 3 ניצחונות ב Le Mans, דייטונה, סברינג ו- HP 800: פורשה 935 של פול ניומן למכירה פומבית