אסטון מרטין לנצח Zagato זוהי התוספת האחרונה את שיתוף הפעולה הפורה שהחל בשנת 1960 בין המותג לבין coachbuilder איטלקית. לנצח Zagato קופה אחרי שאני הושק 2016 ולהכריע Volante Zagato, חשפה בשנה שעברה שייצורם תחל השנה, המותג האנגלי אישר כי ספידסטר Zagato לנצח ו בלם לנצח Zagato קליעה הם יצטרפו מגוון Zagato.

לנצח Zagato ספידסטר תהיה הופעה בקרוב אלגנטיות concuros d'ב Pebble Beach, בעוד המותג לנצח ירי הבלם פרסם רק סקיצה.

שמלת S לנצח על ידי אחד החייטים האיטלקים הטובים

הן ספידסטר כמו בלם יריות, aligual שאר Zagato לנצח, לקחת את הבסיס S אסטון מרטין לנצח ו קורות חיים אטמוספרי 6.0 ליטר ו 600 V12 טיפטרוניק אוטומטית הקשורים III 8 יחסים. ההשעיה אדפטיבית של לנצח S יש כוונון ספציפיים בכל אחת מהגרסאות (Volante, ספידסטר והבלם ירי).

מבין שתי הגרסאות החדשות, עדיין אין נתונים על הביצועים שלהם, אך ידוע כי קופה לנצח Zagato מכסה את הגרסה -0 עד 100 ק"מ / שעה ב 3.5 s ו- 3.9 של Volante. במקרה של קופה הוא זהה לנצח S זמן סטנדרטי.

עם שני הגופים החדשים, אסטון מרטין לנצח Zagato תהיה 325 בני משפחה99 קופה (אזלו), 99 Volante (אזלו), 28 ספידסטר (כן, כולם נמכרים היטב) ו 99 יריות בלם (ריצות, ישנם עדיין כמה למכור).

אסטון מרטין, Zagato וירי בלם: הנוסחה המנצחת

סדרה מיוחדת ומוגבלת הם לרוב מה שמאפשר מותגי יוקרה לתת דחיפה (לפעמים מושיעה) להטבות שלה, בעוד ולבצר תדמית המותג שלה. אסטון מרטין הוא מומחה ביצירת סדרת ככה, או בשיתוף עם Zagato או בלם יריות.

עם שיתוף הפעולה הראשון התחיל בתערוכת לונדון מוטור 1960, שנערך ארלס קורט. יש, אסטון מרטין הציג את גרסת GT Zagato DB4, פשוט בשם DB4 GTZ. בנוסף עיצוב מרהיב המכונית היתה הרבה יותר קלה מאשר GT DB4 ידי לקיחת בסיס. רק 19 יחידות וגופים אלומיניום שעוצבו יד סניף מילאנו Zagato יוצרו.

באשר לסיפור האהבה בין בלמי ירי אסטון מרטין גם חבי סר דיוויד בראון, שהיה עסוקים בעשייה בלם יריות DB5 לשימוש אישי. עד החברים והלקוחות שלו גם רצה אחד. וכך מאז 1967.

ראה גלריה מלאה »ספידסטר Zagato אסטון מרטין לנצח (7 תמונות)