אחרי הבוקר הגיע להדליק את התמונות הראשונות של דגם הייצור מקלארן P1, חברה בריטית כבר חשפה מידע רשמי לפני הבכורה שלה בתערוכת הרכב בז'נבה. הם ייוצרו רק 375 יחידות בלעדי P1 ומחירו יעלה יורו למיליון (866,000 ק"ג סטרלינג לא כולל מסים).

בין הדמויות המעניינות ביותר שאנחנו מחמיצים, האצה מ -0 עד 100 ק"מ / שעה ב פחות משלוש שניות, 0-200 ק"מ / h בפחות משבעה ו 0-300 ק"מ / h ב פחות מ שבע. המהירות המרבית מוגבלת ל 350 ק"מ / שעה. זהו, אם כן, משמעותי מהר יותר מקודמו הרוחני שלה, אגדי מקלארן F1.

כידוע, זה יכלול מערכת הנעה היברידית 916 כ"ס ו 900 Nm, נוצר על ידי HP 3.8 ליטר V8 biturbo 737 ו מנוע חשמלי 179 כ"ס. המלון נהנה גם מערכות ישנות ישירות פורמולה 1, כפי מ.מ.צ.מ (כוח מיידי Assist System), מעין KERS המאפשרת כוח נוסף שמספק מנוע החשמלי על ידי לחיצה על כפתור על ההגה, או DRS (גרור הפחתת מערכת), ככל שמתקדמים כאן, שבו אתה יכול למצוא מידע נוסף.

זה יהיה עוד מסוגל ללכת במצב חשמלי טהור כ 20 קילומטרים, במהירויות משפטית באזורים עירוניים, עד 50 ק"מ / h. פליטות מתחת 200 גרם לקילומטר של פחמן דו-חמצני, לאפשר ארצנו לטובת בתוך VRT 9.75%, 14.75% במקום לשלם רכבים החורגות סכומים כאלה.

מקלארן אישרה כי הצמיגים של P1 פותחו במיוחד על ידי מהנדסים פירלי עבור supercar, אבל עדיין לא עשה מידע לציבור, אפילו באמצעים. עבור בלמי carbocerámicos, מקלארן עבד עם החבר שלו פורמולה 1, Akebono, ומבטיח תחרות ביצוע בלימה בכלי רכב.

מבחינה אסתטית אין כמעט שינויים מן האב הטיפוס שהוצגו במשך חודשים בתערוכת הרכב בפריס. ההיבט החשוב היחידים הם צריכת אוויר חדשה לפני הגלגלים הקדמיים, שיפור קירור ו אוירודינמיקה הן של supercar הבריטי.

ראה גלריה מלאה »מקלארן P1 (12 תמונות)

בשנת Motorpasión | "מקלארן חושפת את P1 המערכת הנעה: תקע היברידי": Https: //www.motorpasion.com/superdeportivos/mclaren-desvela-el-sistema-de-propulsion-del-p1window.addEventListener ( 'load', function () {$ () כל 'גלריה-elastislide.'. (פונקציה (מדד, אלמנט) {$ (אלמנט) .elastislide ();})})