זמן חולף, ולא הבין, החברים שלנו 8000vueltas יום השנה ה -10. הם החלו להיות אוהבי בלוג מאוד ממוקדים של מכוניות ספורט טהורות, נהיגה הנאה, והיום הם מארגני ימי המסלול ברמה הגבוהה במדינה שלנו.

כדי לחגוג את יום השנה ה -10 זה, 8000vueltas מארגנת יום ראשון הבא, 12 בנובמבר אירוע פתוח לכל. לא, זה לא יהיה במעגל ואת המחירים סבירים מאוד.

בשנת 8000vueltas רוצה יום השנה ה -10 שלהם הוא חגיגה של המנוע, מקום מפגש לחובבי המכונית, כך התרחקו במקומם הרגיל, המעגל Jarama, בוחרים מקום אגדי אחר, ההיפודרום דה לה זרזואלה במדריד.

סוסים רבים במגרש החנייה על מסלול המירוץ

Pres 011 8000 2016

יהיה יש מקום חניה שמור לספורט supercars של כל המשתתפים, יהיה תערוכה באזור מכונית, חטיף וארוחת צהריים יוגשו ויהיה כמובן מקום ליהנות גזעים האחרים, הסוס.

מה שהם רוצים הוא שכל חובבי הרכב להיפגש שם כדי ליהנות ממה שרבים מאיתנו אוהבים לעשות באירועים אלה, לשוחח על מכוניות ולספר סיפורי מלחמה.

שתי אפשרויות עבור 9 יורו

סביבת Restaraucion

תהיינה שתי דרכים להשתתף. האחת, תהיה "קוקטייל" כי 9 יורו על ידי הזמנה או 12 יורו בקופות, יכלול: גישת VIP חנייה כדי Hipodromo דה לה זרזואלה ליהנות 5 מירוצים ואת באדיבות € 1 שלום בפרס המגזין גרנד להמר על מרוצי סוסים, גישה 8000vueltas מרפסת פרטית עם 1 משקה (מים, סודה או בירה) ו Patabrava חזיר הטעים.

האפשרות השנייה היא לתכנן מתאבן ואחד גבוה "ארוחת צהריים" מורכב 2 קורסים והקינוח אחראים מיורקה. ואז ברגע שהאוכל הוא בבטן, משתתפים שבחרו עבור אפשרות שנייה זה, אשר מתומחר 50 יורו, Carudel מועדון תהיה גישה לאזור VIP עם נוף ייחודי של מדריד.

ברור מקומות מוגבלים, כך שאם מצאת תכנית טובה עבור יום ראשון הבא, אתה לא צריך לקחת יותר מדי זמן כדי לחתום. הסוסים מבוטחים.

בשנת Motorpasión | מסלול חוויות 8000vueltas היום ב 26 תמונות