כאן הוא מיפוי לוקליזציה פתרון של נוקיה. בפעם הראשונה שדיברנו זה היה בקשר עם שילוב של מפות כאן נווטים GPS טויוטה. הנה התוצאה של הרכישה על ידי נוקיה שירותי מיפוי דיגיטליים מספר, כמו Navteq, החשובה ביותר, ו Gate5 או Earthmine, והאינטגרציה עם מה שהן מפות נוקיה.

אפשר לומר כי ישנם שלושה שירותי מיקום נהדר היום, שואפים להיות מנהיגים: TomTom (לקרוא גם TeleAtlas), Google Maps (כולל StreetView ו- Google Earth) וכאן (לקרוא גם Navteq). עכשיו יותר מ 6000 אנשים עובדים בעולם כאן, ב 53 מדינות שונות. בספרד ישנם שבעה משרדים.

כל המפות מבוצעות על ידי שידוך

הם מופו 200 מדינות, ויש הנחייה קולית 95 מדינות ביותר מ -50 שפות ניווט. יש גם מידע על תנועה בזמן אמת ב- 32 מדינות אלה. כפי שציינו נציגי פה בספרד, כל המפות כאן עשויות מכוניות לכידות נתונים אמיתיים הנה רכב True.

הם מצוידים עם GPS דיוק גבוה, מד מרחק, מצלמות 360 מעלות LIDAR (סורק ליזר), לצלם בתלת ממד סרוק כל מטר של רחוב או כביש שאתה הולך, ולהשתמש במידע זה על מפות. בספרד יש 11 מכוניות אלה.

בזמנו קבלנו לדעת איך TomTom (TeleAtlas), אחרת מיפוי דיגיטלי גדול, שנערך מפות האתר שלה; אם יש לך עניין אתה יכול לקרוא את המאמר אז. אלה סיפרו לנו כי הן באמצעות מפות אורתופוטו הקיימים, כמו לכידת מכוניות. הנה הוא עומד (בגאווה כמה) הם היחידים, לרגע, ליצור מפות שלהם רק לתפוס בפועל.

המפות מתעדכנות כל זמן: מדי יום כ -2.7 מיליון שינויים ישולבו מסדי נתונים (שינויים בפריסה, כבישים חדשים, שינויים בכיוון זרימה, הגבלת מהירויות חדשות, וכו '). לאור הנה, זו הדרך להשיג מפות יותר דירה ומדויקת אפשרי.

אחד החידושים לשמור מפות מעודכנות תמיד הוא הכלי הבורא המפה, עכשיו זמין בספרד. עם זאת, משתמשים יכולים לשנות את המיפוי ונקודות העניין ישירות מהמחשב מהר יותר מאשר עם גיאוגרפים כאן, למרות שהם תמיד צריכים להיבדק. זה נראה חלק קטן של TomTom Map Share ללא שווה, כי לא רק מודיע שינויים.

LIDAR לוכדת את החזיתות השלמות של בניינים שמרכיבים את הרחוב שעובר ללכוד מכונית, ומייצרת מודל 3D הנה במסדי נתונים. דפדפנים ניידים פשוטה בדרך אפשר ליצור מפה תלת ממדית עם סביבתו הבניינים, ובאופן בולט, מודל 3D של המבנים הייחודיים.

כמו כן הם מאוחסנים תמונות פנורמיות ונוף ברזולוציה גבוהה מרובה (בסגנון של שירותים אחרים כמו גוגל StreetView, למשל). כל מידע כזה הוא לא רק ויזואלית, אלא גם מחשב כל מה שיש ברחוב, חנויות, מסעדות, תיאטראות, שירותים ציבוריים, וכו ', לחיפוש.

כאן, בנוסף איתור במפות נקודות עניין, כגון חניונים, בתי חולים, מסעדה, מלון, וכו ', גם זה עובד למפות את הפנימיות של מבני ציבור, כגון קניונים, שדות תעופה, אצטדיונים, מוזיאונים, וכו '

לדוגמה על חניה, עבודה היא לא רק כדי למצוא אחד, אבל כדי לקבל מידע על זה על מכשיר הניווט, לעמוד בלוח הזמנים שלך, לברר מה השיעורים שלהם הם, אם יש מקום פנוי או אינו שלם, ואף לשלם מהמכונית ( בקרוב יגיע).

הנה מפות 4 מתוך GPS לרכב 5

הנה ממפה (אומרים שוב, כולל Navteq), הם נמצאים כ 4 מתוך 5 מערכות ניווט GPS משולב במכונית עוזב את המפעל, כפי שצויין יש לנו נוקיה. מותגים כמו אאודי, ב.מ.וו, פיאט, פורד, אופל, יונדאי, מרצדס בנץ, ניסאן, טויוטה, פולקסווגן או פיז'ו וסיטרואן, בין היתר, להשתמש במפות כאן בחלק מהדפדפנים שלהם. כאן ברור שזה אינו ההספק בלבד, ופתרונות שמתבצעים בוחרים TomTom מפות (TeleAtlas) או מפות גוגל.

כאן הוא בהחלט מאוד ידוע על ידי משתמשים של טלפונים חכמים טלפון Windows נוקיה, כולל מפות כאן, כאן וכאן יישומי כונן + טרנזיט, שהותקן במפעל, ולעדכן ניתן להשתמש ללא הגבלת זמן וללא תשלום. ממחשב שבו יכול לשמש גם כאן, רק דפדפן אינטרנט.

הנה כונן + הוא יישום ניווט GPS עבור הטלפון המיועד לשימוש במיוחד כאשר אנחנו נוסעים במכונית, וכוללים בין הגבלת מהירות ופרטים נוספת של כל קטע, והאזהרה אם נתוני GPS עלה הגבול (ואם נחליט להפעיל פונקצית התראה כזו).

המפות הן להורדה ומאוחסן בזיכרון של הטלפון (או כרטיס זיכרון), כך שהם זמינים גם כאשר אין קשר. משתמש של Nokia Lumia עם טלפון Windows יכול להוריד בחינם את כל המפות שאתה רוצה, את המדינה רצויה.

כאן Transit זוהי מערכת הניווט להולכי רגל, וכשיש לנו לעשות שימוש בתחבורה ציבורית. בנוסף קווי מידע, אנו פועלים לשילוב מידע נייד בזמן אמת הרכבת הבאה או באוטובוס שבו אנחנו מקווים הוא, וכו ' הנה Transit זמין כעת בלמעלה מ 800 ערים ברחבי העולם.

שמענו כי טוב עכשיו הנה כונן + זמין רק במכשירי Windows Phone, הכוונה היא שזה פלטפורמות והיא זמינה גם במערכות ניידות אחרות כגון אנדרואיד או iOS, בעתיד הלא הרחוק. הם לא מעבירים את הפרטים.

Auto כאן

בחודש ספטמבר השנה שהוצגה כאן Auto כאן, נהיגת פתרון מלא המחובר לשלב מכוניות במפעל. מעבר למותר מפות פשוטות, מדובר במערכת ניווט GPS, לחפש מיקום, כמו גם מידע על מצב תנועה, בניית מידע על מזג אוויר בזמן אמת. כמובן, המכונית חייבת להיות בעל חיבור אינטרנט סלולארי לעשות שימוש בשירותים המחוברים.

זהו פתרון עם ממשק משלה, המיועד לרכב, להשתמש באמצעות מסך מגע, ג'ויסטיק, קול או אפילו אם יצרנית הרכב מבקשת לכלול במערכת באוטו. כאן ב- Auto יכול גם להציג את המבנים בשלושה ממדים.

הנה אוטומטי מאפשר אינטגרציה עם יישומי בידור אחרים, מוסיקה או רשתות חברתיות, ומאפשר לך לחפש ישירות את מה שאתה רוצה בדפדפן, ולא רק בכיוון אחד (משתלב עם בינג). זה כולל גם מידע על תחנות דלק, והמחירים שלהם, כדי למצוא את הגז הזול, וכולל גם תחנות טעינה לכלי רכב חשמליים.

כאן עם אוטו ניתן להתקין את היישום בטלפון הנה Companion אוטומטי, כי מלבד שמירה על מעמדה של המכונית לעזור לנו למצוא אותו אחרי שנתן לנו כיוונים, גם זה מאפשר ליישומים לסנכרן ניידים הנה עם המכונית, ולשתף מקומות ומסלולים מועדפים, בין היתר.

הנה אוטומטי ללמוד המנהגים שלנו, ולהכיר כאשר אנו נמצאים במסלול הרגיל שלנו לעבוד או בחזרה הביתה או על הכביש בשבת כדי ללכת לקניון, ואנחנו יכולים לספק מידע נוסף. לדוגמא, אם הוא מזהה פקק נוכל להציע דרך חלופית להגיע לעבודה. יכולנו לראות במדריד אב טיפוס מערכת מודל, ויש לו די טוב.

בעזרת היישום החכם, ובנוסף אתה יכול לראות נתונים מסוימים מצבו של המכונית בטלפון, בעצם מה היית רואה על צג המחשב או-מידע רב ממנו. קילומטראז, רמת דלק, מרחק, צריכה הבינה, לוחץ צמיגים כשזה נוגע צק התחזוקה הבא, מיזוג אוויר לוח זמנים, יפתח או תסגור את המכונית, להדליק את האורות, וכו '

הנה ההצעה נראית די מוצקה ומלאה. נצטרך לנסות את זה.