רשת צרפתית Norauto, המתמחה בתיקון מהיר של מכוניות ומכירת חלקי חילוף ואביזרים בצרפת רק החלה לשווק קטנוע חשמלי הראשון שלה, Ride Norauto E1, למרות מסווגים טוסטוס המונע באמצעות מנוע חשמלי בלבד 1.5 כ"ס.

הקטנוע Norauto Ride E1 יש שני מצבי נהיגה, הראשון יכול להגיע עד 45 ק"מ / h שלשמה מאושר, ובמקרה השני, שנקרא אקו, המהירות המרבית רק של 38 ק"מ / h יושג. הוכרז עבור דגם זה על ידי אוטונומית היצרן היא בין 30 לבין 50 ק"מ, מספיק ביותר לטיולים עירוניים.

המנוע החשמלי הקטן שלה הוא מופעל על ידי סוללות מסורתיות עופרת חומצה עם חיי שירות של 300 מחזורים של כ שחרור תשלום שאתה צריך 8 עד 10 שעות טעינה מלאה. לכן, אנחנו מדברים על סוללות כי, בהתאם קילומטרים להיות מונף מדי שנה, עשויה להימשך שנה או שנתיים. הערבות של היצרן למשך שנה אחת בלבד. אחרי זה נצטרך לשלם 450 יורו אחרת לשנות אותם בחדשים.

מטרת Norauto הוא להעמיד לרשות הצרכנים טוסטוס זול. מחירה הודיע ​​בצרפת 1199 יורו, שאליו יש להוסיף, בצרפת, ואחרים 138 יורו בגין רישום והתקנה, ברור כי מה מוצע עולה בקנה אחד עם מה שאתה משלם, ולכן רצוי לבדוק את זה לפני שאתה מחליט ולעשות טוב כי זה מה שאתה רוצה לקנות.

בין התכונות הטכניות של טוסטוס זה, חצי כוח ממה שמקובל ברוב טוסטוסים חשמליים, נוכל לצטט בלמי דיסק מלפנים שלך, גלגלי תוף אחוריים 10 אינץ, וזמינותו כחול לבן בוהק. פרט את הסוללה, את הרכיבים הנותרים הם מוצדקים לתקופה של שנתיים.

UPDATE: כפי שמסרנו לורה דה לה Vara, סוכנות קזנובה & קרבונל, ראש מחלקת התקשורת בבית Norauto, במחיר של Ride E1 Norauto טוסטוס חשמלי עבור ספרד הוא 999 יורו, המחיר הרשום על האינטרנט, של 1199 יורו, מחיר המכירה בצרפת.

ויה | Norauto

בשנת Motorpasión עתיד | e-אלוהי QuaZZar, תשוקת רטרו מהמבט הראשון