נראה פחות או יותר ברור כי בעתיד של הרכב יהיה של צורה כלשהי חשמלית. או לפחות כך זה צריך להיות אם זה לא היה בגלל שתי מכשלות מעכבות ההתקדמות מכונית חשמלית. הראשונה היא המחיר ואת השני הוא אוטונומיה.

עם ההכרזה על ידי קבוצת BMW, דיימלר AG, חברת פורד מוטור ופולקסווגן AG קבוצה, באמצעות אאודי פורשה, יצירה רשת supercaragadores הוטבל אירופאי IONITY, יצרנים שואפים להפיל חסרונות שני אלה. ואם הדרך לשחזר את הקרקע נפתחה על ידי טסלה, כן ייטב.

מרצדס EQ Ionity

ארבעת הקבוצות המעורבות במיזם המשותף IONITY רוצים לבנות 400 תחנות טעינה מהירה וחזקה ברחבי אירופה בשנת 2020. הרעיון הוא לא חדש אשר יושמה מאז הקמתה טסלה. אבל לחשוב כי היצרנים האלה עושים פשוט טסלה יריבה תהיה זו טעות. הרשת שואפת IONITY יותר, או לפחות להיות חלק חשוב בפאזל כרוך לשכנע את הציבור לקנות מכוניות חשמליות.

שוב, אנו חוזרים 2020 כשנת מכוניות חשמליות. כמעט כל היצרנים אומרים שאין להם מכונית חשמלית על ידי 2020 בטווח שלה; הם מדברים על חלקים או מלאו את הטווח שלה בשביל זה חשמול לשנה. הסיבות, בקיצור, הם הצורך לעמוד בממוצע של פחות מ 95 גר '/ ק"מ של פליטת CO2 לבין צריכת מערכת אישור חדש שהופכים ליצרנים ולא מאיתנו יכול נקע את צמצומים מנועיו. אנחנו מסבירים את זה ביתר פירוט כאן.

רשת של מטענים כדי להקל על חוסר האוטונומיה

Ionity פולקסווגן וגולף

למרות שונה-ואין חיבור מכאני כזה או מוסיקת מנוע, טסלה הוכיח כי מכונית חשמלית יכולה להיות אטרקטיבית ומהנה. זה לא הבעיה.

לא, הבעיה היא, עד כה, רוב המכוניות חשמליות אין אוטונומיה מספקת ללקוח רגיל בנזין לרכב, דיזל או צעד היברידי חשמלי.

איך אתם פותרים? מציע יותר אוטונומיה, אבל טכנולוגיה וניהול סוללה אינו מאפשר התקדמות גדולה, אבל התקדמות הייתה עצומות וכבר עובדת על סוגים חדשים של סוללות. יש צורך להציע אלטרנטיבה.

אם BMW, פורד, דיימלר ו- VAG רוצים למכור מכוניות חשמליות הם צריכים להיות גם רשת של supercaragdores, את IONITY

טסלה עושה המון לרשת היעד שלו ואת הרשת של קומפרסור. הן ממלאות את הפונקציה של תחנת דלק עבור מכונת תרמית. לפיכך, אם כי יש חשמל האוטונומיה של מכונית בנזין קטנה או supercar בין 300 לבין 400 km- כבר לא יהיה בעיה. בסוף היום, אף אחד לא אכפת מכונת הבנזין שלך לא יותר מ 300 קילומטר של אוטונומיה כי הוא יודע שהוא יהיה מסוגל לתדלק בתוך דקות. עם electrolineras רשת Ionity, וכך גם יקרה עם חשמל.

עם זאת, בכל זאת אנחנו לא יכולים להתעלם מן התפקיד של חלוץ בכיכובו טסלה. התרבות העסקית אמריקנית, כלומר, לא מצפה הממשל לעשות משהו, אבל עושה חברת עמדה רכובה טסלה מפוחים ללקוחותיה יכולה לנסוע. וזה היה גאוני של המותג הקליפורני. באירופה, מותגים ברירה אלא סוף סוף ללכת בדרך של טסלה לראות את חוסר המעש של הרשויות.

IONITY: מטענים 350kW כל 120 ק"מ

פורשה המשימה E קונספט

אז אם BMW, פורד, דיימלר ו- VAG רוצים למכור מכוניות חשמליות הם צריכים להיות גם רשת של תחנות טעינה, IONITY. "זו רשת אירופאית של תחנות טעינה בעל קיבולת גדולה חיונית להקים השוק לנייר מכוניות חשמלי," אשר מיכאל Hajesch, מנכ"ל IONITY.

רשת IONITY תתחיל לפעול בשנה זו עם תחנות טעינת 20 הראשון הממוקמות בגרמניה, אוסטריה ונורבגיה. הם היו כל הממוקם 120 ק"מ זה מזה ו לספק לך אמצעי תשלום דיגיטלי (אם כי עד כה אין מחירים ידועים).

מרכז Bmw שאני Ionity תחנות טעינה

בשנת 2018, הרשת תרחיב 100 תחנות טעינה, כל יכול לשרת כמה מכוניות ללא קשר לרכב מותג. כל נקודת עומס תהיה בעל קיבולת של 350 כ"ס ו תואם לתקנים אירופיים בשילוב מערכת טעינה. בספרד, והוא צפוי על 50 תחנות. הצלחה נקה כי במדינה שלנו של היוזמה הפרטית הזו תלויה גם לניהול מתקנים ליישום.

עם מיועד לרשת של מטענים הזה כדי לפתור את הבעיות של אוטונומיה של מכוניות חשמליות, כלומר זה פותר אחד משני אבני הנגף לפיתוח מכוניות חשמליות. איך זה יעזור נתח השוק של חשמל בספרד לעלות והוא יכול להתקרב לזה של נורבגיה?

הגדלת נתח השוק של חשמל

Ionity

רק עניין פשוט של הפקה. לא דגמי יוקרה כמו טסלה, נתח השוק של החשמל יעלו, עם או בלי רשת של מטענים. כדי להגדיל את נתח שוק מחירים צריכים להנמיך סוללה ולכן מכוניות. וזה יושג רק אם צעדי הציבור עם דגמים סבירים יותר, כלומר אלה שיש להם בדרך כלל פחות אוטונומיה מאשר טסלה.

אז, אם הרשת הזו מבטיחה כי הציבור כבר לא לפחד אוטונומיה, הם יהיו דגמים יותר יקרים כגון רנו זואי, פולקסווגן ו ניסן ליף או גולף אשר permitaran ייצור הסוללה לגדול. אם מגביר את הייצור, זה יכול להפחית את העלות ליחידה ולכן המחיר הסופי. ולבסוף המחיר של מכוניות.