אולי כפי שאתה קורא קצת ניתוח של טויוטה פריוס האחרונה, אתה קורא שתומך פלטפורמה הנקראת MirrorLink. לעתים קרובות, זה באמת קשה לפגר כל ההתקדמות הטכנולוגית, כי בסופו של דבר להגיע המכוניות שלנו: Touch טויוטה כאן, אפל carplay שם ... ועכשיו MirrorLink.

למה, והאם זה באמת רלוונטי או אם זה משפיע על האופן שבו אתה משתמש ברכב שלך, עכשיו אתה יכול להסביר מה זה מערכת מתקדמת מאוד מהר.

מה זה MirrorLink

תחשבו לרגע על כל היישומים האלה שהתקנת בסמארטפון שלכם, מה שזה לא יהיה. טלפון Windows, L אנדרואיד או iOS 8, כולן מציעות מגוון של תוכניות ענק כדי לענות על הצרכים מסוימים. ובכל פעם קיבלנו על המכונית, רובם חסרי כל סוג של אינטראקציה עם הרכב. במילים אחרות, גם אם אנו יכולים לענות לשיחות ואף להשיב להודעות, החלק "חכם" זה מתבטל. MirrorLink הגיע לספק גישה למסוף שלנו ביחס לקבוצת הבקרה הרכב שלנו.

אמצעי זה, למשל, כוח לנווט בין תפריטים שולחניים בטלפון שלנו באמצעות לחצנים וגלגלים אנו משתמשים כדי לתפעל את הרדיו או דפדפן. MirrorLink עושה משהו מיוחד הוא הדרך שאתה מפעיל גישה זו באמצעות TCP / IP, WiFi, Bluetooth או USB. בדרך זו, אנו מבטיחים מכסי מגוון רחב מאוד של טלפונים מן האחרונה טלפוניה אל הטלפון החכם הצנוע.

¿להסיח, הוא בטוח?

בנקודה זו, ייתכן מאוד כי אתה תוהה, כמוני, אבל זה מסוכן לבהות במסך על 3" או 4" כדי לבחור את התוכנית שאתה רוצה. ולחץ בעיניים הם מותרות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו בזמן הנהיגה. לפיכך, וכאן MirrorLink שוב למטרה, טכנולוגיה זו לשכפל או לשכפל את הטלפון השולחני על המסך בשימוש על ידי הדפדפן.

עם עין על בטיחות, המערכת מאפשרת תהליכים מסוימים פתוחים רק ומשבית אחרים תוך כדי נהיגה, כך הביטחון שלנו לא נפגע, אתה יכול לדמיין תפתח בשוגג תחילת פיפ"א 2015 רועם בעוד קדימה על?

טויוטה החלה מציגה תקינה במערכת זו מן טויוטה פריוס האחרונה והוא צפוי כי, בהדרגה, אתה מקבל על שאר הקטלוג. אם שיני לאחרונה hibrizado עושה לך פריוס, סוני, ומסבירה כיצד ניתן לגשת למערכת MirrorLink מכמה הטלפונים הפופולריים ביותר.

שטח טויוטה:

  • 12 אביזרים חיוניים עבור נהגים חנונים
  • מיטב טויוטה בתערוכת הרכב בפריס
  • מנועי טויוטה תוכנית פעולה: מה הוא העתיד?