To były czasy, kiedy escandalizábamos dla Ferrari LaFerrari który sprzedany za 2,380,000 euro. Następnie wzięliśmy ją filozoficznie i nauczył się rozumieć, że aż 6,5 mln euro były dobre zapłacić za kultowego zespołu 500. Jeśli to był dobry powód.

teraz, To Ferrari LaFerrari która kosztowała cztery miliony dolarów (O 3,7 mln) czyni US halucynacje i obcy. Dla tych, którzy mogą myśleć, że włoski hiperdeportivo nie jest super, cena, po której pierwsze jednostki przybył na amerykańskim kraju 1,2 miliona zaledwie cztery lata temu, nadal silnie rezonuje w ich pamięci.

Ta szczególna jednostka należała do jednego właściciela, który będzie brzmieć dziwnie jako punkt sprzedaży w dowolny hiperdeportivo krótkiej historii, który ma Ferrari LaFerrari, ale nie brzmi to tak dziwne, kiedy mówimy ... tylko Ferrari LaFerrari, obiekt pożądania może być rozwój, stopniowo przedmiotem spekulacji.

Przynajmniej tak będzie, dopóki masz gorączkę dla Ferrari LaFerrari Aperta, która ma być uwolniona. Przypomnijmy, że Aperta łącznie 209 sztuk (200 znacznik zdarzenia rynkowych i innych) są wytwarzane, gdy całkowita produkcja Ferrari LaFerrari wynosi 500 jednostek.

Jako wartość dodaną, należy wyjaśnić, że Ferrari LaFerrari w pytaniu jest sprzedawany w Teksasie i nagrał tylko 393 mil od jego przebiegu (632 kilometrów), co z pewnością uzasadnia każdy może zapłacić tę kwotę pieniędzy na hiperdeportivo z roku wzrośnie na wartości.

Zobacz pełną galerię »Ferrari LaFerrari (38 zdjęcia)

Via | CarScoops
W Motorpasión | To brutalny Ferrari LaFerrari Aperta, najmocniejszy zamienny Ferrariwindow.addEventListener ( 'load', function () {$ ( 'Galeria-elastislide'). Każdy (function (indeks, element) {$ (element) .elastislide ()})})