świątecznym i zabawki marki chodzi o przygotowania do najważniejszego porze roku. ale rozważyć Scalextric jako prosty marką zabawek, to bagatelizować hobby, który został utworzony w wielu zamiłowaniem do wyścigów. I to się w tym ostatnim.

Być może ze względu na bliskość okresu Bożego Narodzenia lub po prostu dlatego, że zbiegło się teraz Scalextric poinformowała o wprowadzeniu specjalnej limitowanej edycji samochodu. Jest to Ferrari 308 GTB z Antonio Zanini z których hiszpański zawodnik startował i Wygrał Rally Championship Asphalt Hiszpanię w 1984 roku.

Samochód ma bardzo szczegółowo, obecność sponsorów który ozdobił królewski samochód i jest dostarczana w Vintage box, w którym książka jest wliczone który opowiada o tym samochodzie zmodyfikowanym przez włoskiego specjalisty Giuliano Michelotto, co zwiększyło moc jego 3,0-litrowy silnik V8 280 KM.

Dokumentacja o karierze Antonio Zanini, jednego z najważniejszych hiszpańskich kierowców rajdowych w historii tego kraju jest również. Tylko 2500 jednostek zostaną wykonane Model ten, z ceną 59,95 euro, To może być dobry prezent na Boże Narodzenie, ale niekoniecznie dla dzieci. Pytam.