W ostatnich dniach został on upoważniony do przeglądania toczenia Nürburgring Nordschleife muł testowania wyjątkowy BMW M3. Bavarian sedan wygląda pod minimalnym kamuflażu, co wydaje się być aerodynamiczny zestaw M4 CS.

Szczególnie zwraca uwagę na pokrywę bagażnika z innego rozwiązania niż zwykle, która wygląda podobnie do CS M4 z jego ostatecznym podwójnym lotu i większym kątem, który zapewnia większe wsparcie. Mogliśmy być patrząc na BMW M3 CS, i to jest pomysł, który kochamy.

Ponieważ spełnione pogłoski, BMW przedstawił BMW M3 CS szybko jak brat bliźniak prawie CS BMW M4. Wtedy mówimy 460 KM zamiast 450 KM, Prędkość maksymalna ograniczona elektronicznie do 280 km / h, dzięki M Driver Package i podwozia strojenie i zawieszeń sportowych.

Carbon-platerowanej #BMW M3 CS 2019 będzie Najsilniejszy M3 kiedykolwiek https://t.co/HL5hhBApFD pic.twitter.com/cADuLWEQo7

- Carscoops (@Carscoop) 26 października 2017

To, co wydaje się nam być skomplikowana czterodrzwiowy sedan, jest to, że wewnątrz tej samej diecie, jak w coupe oparte na minimalizacji listwy drzwiowe dotyczy, obsługuje je zmienić przez uchwyty tkaniny bez podstawy i istotne.

Wojna o mocy pomiędzy średnią sedan

hipotetyczny BMW M3 CS Jest to warunek konieczny, aby konkurować jak równy z równym w walce z czystej mocy z Mercedes-AMG C63 z 476 lub nawet 510 koni, a nawet z nowym Audi RS4 Avant 450 wersja HP.

W Motorpasión | BMW M4 CS: 460 KM i konkurencja limitowana Paczka