Pięć lat snu. Możemy zdefiniować przygodę Valencia Ulica obwodu (Lub megalomania z liderów), które pozwoliły Valencia otrzymać Formuły 1. śnie, który pozwalał Hiszpania mają do pięciu lat dwa wyścigi i raz nastawił pęcherzyk nie był w stanie utrzymać.

Układ urbanistyczny, zdefiniowane przez siebie Bernie Ecclestone jako najlepszy obiegu na świecie, teraz marnieje i dlaczego, mimo nowości i kilka dni, nie chciałem przegapić okazji na zdobycie blisko jak zdjęcie co było kiedyś obwód Gran Circo, czysta śmieci czeka teraz na ostateczne.

Nie Formuła 1, rezygnacja z Valencia Street Circuit jest rzeczywistością. Ale może powinniśmy powiedzieć, że posiadanie pintodos kilka fortepianów, nie robi obwodu. Dziś najlepiej, że może się zdarzyć, jest to, że jest przekonany, że ma je Ecclestone "wybaczony" kosztem wszystkich materiałów użytych w Grand Prix Ameryki w New Jersey.

Usługi są potencjalnie tlenek, a może po prostu tlenek, który w ciągu kilku lat możemy zobaczyć tych ruin, które przypominają nam o lepszych czasach. O oncontrolada razy zamożności. Być może jeszcze tego ostatniego od pierwszej.