Stopniowo idą grzebie nowe wersje głowicy Opel Corsa po przedstawieniu w swojej piątej generacji w ciągu ostatnich Paris Motor Show. Wykorzystując jego estetykę, ale ujawniając swoją wszechstronność umiejętności, niemiecka próba samochodów nowa Corsa Van, z większej pojemności ładunkowej i ciekawą listę akcesoriów technologicznych.

Jego konstrukcja nie jest bardzo różni się od trzydrzwiowego Opla Corsy. Gdyby nie strzelcy nie są malowane w kolorze nadwozia oraz braku tylnego systemu Windows, Opel Corsa Van Ona jest mylony z jego odpowiednika dla pasażerów. Zachowuje chrom, światła do jazdy dziennej, a stop, choć różnią się pewnie skończyć.

Mobilne biuro

Przedział pasażerski Opel Corsa Van pokazuje ergonomiczny kształt, który oferuje łatwą konfigurację kierowcy wszystkie przełączniki i dźwignie. Jest też wystarczająco dużo przegródek do zorganizować spotkania i dokumentów między siedzeniami na długie godziny nie bierze za przejazd na plecy kierowcy.

W zakresie łączności narzędzie obciążenia utrzymuje się jako wyposażenie opcjonalne IntelliLink system rozrywki kompatybilny z urządzeniami firmy Apple i Android, które można pobrać do zastosowań takich jak nawigacja lub TuneIn Bringo. Wielką zaletą tego systemu rozrywki Opel Corsa Van Jest to zdolność do zarządzania e-maile, kontakty i kalendarz osobisty z interfejsu z ekranem dotykowym i słuchać dictar- lub wiadomości SMS i e-maile bez odrywania rąk od kierownicy i utrzymując swoje oczy na drodze.

Opel Corsa Van można zamówić z systemem Intellilink który integruje Siri Eyes bezpłatny cecha.

Z tylne siedzenia zostaną usunięte, przestrzeń ładunkowa może potrwać nawet do 920 litrów z maksymalnym ciężarem 571 kilo. Seria, grunt wszystkim Corsavan Zostanie ona wykonana z blachy stalowej, a także połowy ekranu w górę boazerii boczną oraz zabezpieczenie ładunku pierścienie. Opcjonalnie można zamówić z górną ustalającego siatki, maty gumowe i cztery kawałki taca na pokrycie ładunek.

niezawodność mechaniczna to kolejny punkt, w którym Opel zapłacił dużo uwagi, aby powrócić Corsavan atrakcyjną ofertę. W zależności od rynku może być zamówione z silnikami 1,4 litra benzyny lub 1,3-litrowy diesel o mocy od 70 do 95 KM. Na rynku hiszpańskim, Opel Corsa Van jest dostępna tylko Silnik 1.3 CDTI 75 KM i 190 Nm momentu obrotowego, System Start / Stop dostaje zużycie 3,3 litra na 100 km i emisji CO₂ 88 gramów na kilometr, zgodne z normami emisji Euro 6.

Dotychczasowy Corsavan nowy można załadować 21 kg więcej: obciążalność 571 kg całkowita

Stając się narzędziem biznesowym, ważne jest to, że samochód przekazać możliwie najkrótszy czas w warsztacie. Istotne korekty regularnych usług Odbywają się one co dwa lata lub 60.000 km -Co się dzieje pierwszego i pośrednie opinii przeprowadzane są raz w roku lub co 30.000 km.

Poziom bezpieczeństwa jest również duży postęp w stosunku do poprzedniej generacji. Opel Corsa Van dziedziczy wiele z pomoc jazdy Model pasażera, takie jak Blind Spot Alert, kamery przedniej Opel Eye z rozpoznawania znaków drogowych, Lane Change Avisador, asystent Luz długi, odległość Indicator Bezpieczeństwa i Forward Collision Alert. To nie jest to wyszczególnione, czy przyjdzie standardem w większości wyposażonych wykończeń, ale bezpieczniej jest pozostać jako opcja.

Opel Corsa Van ceny dla Hiszpanii

Opel Corsa Van będzie dostępna dla Zamówienia w Hiszpanii z następnym lutym, ale dostawy rozpocząć dopiero w marcu. Cena -"niezwykle atrakcyjny"- będzie to wyszczególnione w najbliższych dniach, kiedy model pojawia się w salonach.

W Motorpasión | Opel Corsa 2014, Touchdown