Rynek SUV urósł jak pożar. Z dnia na dzień, prawie wszyscy producenci umieścić na wniosek rynkowej, a Volkswagen nie chciał się zestarzeć jeden dzień dłużej twoje. Druga generacja Volkswagen Tiguan wchodzi przez drzwi, nie z jednej lub dwóch liniach; czwarty: bardziej konwencjonalnej, Off-Road, R-Line oraz wariant hybrydowy wtykowy (GTE), Jeszcze na etapie prototypu.

SUV, gdzie nie ma pieniędzy. odsetki Volkswagen przez postawienie wszystkiego na Tiguan Ma bardzo ciekawy wsparcie liczbową. Jeśli konta nie zawiedzie, 2018 segment ten rośnie o 9% na całym świecie. Dlatego też zarówno mechanicznie i technologia mamy Tiguan bardzo silna. Jesteśmy w Golfie SUV?

Tradycyjny design, bardzo Volkswagen

2016 Tiguan 2

W ramach innowacyjności nowy Tiguan Volkswagen, istnieje wyraźny zamiar pozostać w języku projektowania, który ewoluował na przestrzeni lat, ale nie zmienił. Jak Volkswagen Golf pierwszej, drugiej lub siódmym pokoleniu, udary są poziome, z reflektory, które są zintegrowane z osłoną chłodnicy i zderzaka która zmienia się w zależności od wersji. To może być sport dla R-Line; off-road dla modelu camper; bardziej tradycyjny, na Tiguan, na którym spocznie ciężar sprzedaży; lub bardziej hi-tech dla GTE, że nadchodzi.

ciało Nowy Volkswagen Tiguan Urósł 60 mm wzdłuż, łącznie 4,486 mm- a walka urósł 77 mm. Szerokość wzrosła o 30 mm -a całkowitą od 1.839 MM i wysoka, w celu uzyskania bardziej sportowe i aerodynamiczne kością zmniejszyła 33 mm.

Nowa konstrukcja jest funkcjonalnym continusita: współczynnik oporu jest 0,31, 40% niższa niż poprzedni.

Nie znacznie szerszy niż poprzedni, ale udało się rozwiązać ławę przesuwne

2016 Tiguan 4

Jedną ze słabości pierwszej generacji Volkswagen Tiguan był livability. Wolfsburg ciężko pracowali, aby wnętrze swojego SUV-a, jednego z najbardziej przestronnych i funkcjonalnych kategorii. W kabinie znajduje się w odległości 26 mm dłuższe, kolano i przestrzeń z tyłu wzrosła o 29 mm, ale rekompensuje z możliwością 18 cm w kierunku wzdłużnym przesuwania tylnej ławki.

Pień ma również znacznie wzrosła. Ze wszystkich miejsc w kolejności Nowy Volkswagen Tiguan Ma nośność 615 litrów -145 więcej niż w poprzednim. Firma zapewnia również, że konstrukcja deski rozdzielczej jest oczywista, zarówno na gamepad, wykorzystać jako schowków.

Nowy Tiguan jest Audi w ciele Volkswagena

Volkswagen Tiguan 2016 15

problem rozwiązany

Pomimo, że niższe, Volkswagen Tiguan zachowuje dobrą przestrzeń głowy.

The „oczywiste” projekt zaowocował dobrym wyglądzie deski rozdzielczej w kwestiach jakości, ale bardzo trzeźwy designu. Nowy Volkswagen Tiguan jest bardziej Audi dla urządzeń i technologii do projektowania wnętrz. Po pierwsze, mamy cztery opcje systemu Infotainment.

Podstawowym wykończenie, Trendline, niesie wyświetlacz monochromatyczny 5 cali; Comfortline i Highline Niosąc wyświetlacz dotykowy 5-calowy kolorowy, ale można zamówić ze związkiem 8" z nawigacją lub Discover Discover Mediów Pro. Najbardziej wyposażone modele już posiadać ekran Aktywny wyświetlacz informacyjny 12,3 cala z których system multimedialny, obsługa jest kontrolowana Android Auto i carplay.

Reszta funkcji komfortu mruga również na to, co każdy klient będzie prosić o Audi. W zależności od wykończenia, znajdziemy fotele z pamięciami, panoramiczny dach z oświetleniem otoczenia, Podgrzewane fotele i kierownica i Head-Up Display.

Istnieje więcej asyst jazdy można policzyć na palcach

Volkswagen Tiguan 2016 5

Od wersji podstawowej znaleziono asystent czołowego zderzenia z hamowania awaryjnego, wykrywanie pieszych i aktywne maski wznosi Ona powinna uruchomić jakąś peatón- utrzymania pasa ruchu i asystenta. Podsumowując pośredniego modelu ComfortLine, system wykrywania zmęczenia; Highline posiada również tempomat adaptacyjny układ pomocy z korków, która reguluje prędkość w ruchu miejskim.

Opcjonalnie można zwrócić się z systemem pomocy dla systemu zmiany pasa ruchu Aktywna ochrona pasażerów -tensa pasy i okna kierowcy i pasażera oraz szyberdach zamknięte pozostawiając jedynie szczelinę otwarcie systemu assit awaryjny, który rozpoznaje, kiedy kierowca nie reaguje i spowalnia pojazd do systemu detenero Area View -having panoramiczne 360 ​​° w czterech kamer.

Oprócz tych wszystkich asyst, nowy Volkswagen Tiguan jest standardowo wyposażony w siedem poduszek powietrznych.

8 silniki i możliwości off-road

Tiguan 2016 7

Pakiet Off-Road

Można ją zamówić z konkretnych zderzaki terenowych do potrzeb.

Zbudowany na platforma MQB, nowy Volkswagen Tiguan Oferuje szeroką gamę silników i układów napędowych. Pędniki on line, znaleźliśmy cztery olej napędowy i benzyna cztery opcje, plus ręczne i automatyczne zmiany dwusprzęgłową.

rodzina TSI, silniki benzynowe mają cztery poziomy mocy: 125, 150, 180 i 220 KM; z TDI, olej napędowy: 115, 150, 190 i 240 KM. Wszystkie spełniają normy emisji spalin Euro 6, przeprowadzić Rozpocznij & Zatrzymaj się i bezpośredni wtrysk Są o 24% bardziej wydajny niż Euro 5 minionego pokolenia, a 10% więcej niż w poprzednim Euro 6.

W zależności od silnika można zamówić z systemem integralną 4MOTION, który integruje się wśród swoich nowości sprzęgło Haldex piątej generacji, służąc jako podłużnego mechanizmu różnicowego. Napęd na wszystkie koła Tiguan to 11 mm wyżej, aby zapewnić większe możliwości terenowe. Ze szczególnym przodu Off-Road, Tiguan ma kąt 24,7 ° i wyjścia 25,6º.

Wyposażone w napęd na cztery koła, Tiguan może holować do 2500 kilogramów.

Będzie Volkswagen Tiguan długo dla Ameryki, ale nie przybędzie do 2017 roku

Volkswagen Tiguan 2017

Dzięki wszechstronności platformy MQB Volkswagena można spotkać się z konkretnych smaków sam produkt każdego rynku. Tak więc, w wiosna 2017 Zostanie ona uruchomiona w Ameryce i Chinach wariantu Volkswagen Tiguan długi rozstaw osi. Dla Europy, przynajmniej na razie, po prostu wiemy model z wyżej wymienionych wymiarach.

Nie zostały one ujawnione ceny Dokładna data nie zostanie zwolniony, ale powinny być podczas 2016. To nie będzie tanie, znacznie mniej wyposażone wersje bardziej porównywalne do Audi, ale że dawka będzie dostarczenie technologii i jakości, że niektórzy kupujący szukają.

Zobacz pełną galerię »Volkswagen Tiguan 2017 (18 zdjęć)

 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01
 • image01

W Motorpasión | Tiguan GTE Concept: plug-in hybrid wykorzystuje również solarwindow.addEventListener energii ( 'obciążenie', function () {$ () każda (function (indeks, element) {$ (element) .elastislide ( 'Galeria-elastislide.'. )})})