W dniu 31 i rozpoczął prowadzenie przez kanały Motorpasión ostrzeżenie: "Dokładnie 1 kwietnia będą próbowali przemycić fałszywe wiadomości", I jest to, że Aprilis jest odpowiednikiem anglosaskiego do naszego dnia Świętych w dniu 28 grudnia, a silnik marki na świecie to wiedzą.

Rozmawialiśmy z powieści (i wszyscy marzenie posiadania) System Lexus radzić dosłownie zwolnić lewy pas i gotycka McLarena pokryte piórami włókna węglowego, które bardziej niż toczenia w dół drogi, możemy sobie wyobrazić w Film Tim Burton. Poniżej zebraliśmy 10 najbardziej zabawne dowcipy i curradas firm samochodowych, a my nie możemy pozostać tylko jeden.

GTSpirit tych opuścił nas z otwartymi ustami z tym tytułem: "Volkswagen przejmuje Ferrari przez 13,000 mln, Sergio Marchionne Rezygnuje", Gdyby nie było dla holownika wojny, że niestabilny CEO FCA i Matthias Müller, to samo można zakradli początkowo przynosi.

Kaski Lotus koty

gorączka Gatuna że nie powstrzyma cię przed osiągnięciem limitu. Bo kiedy masz kota, poza tym on jest tym, który was posiada (jesteśmy zwierzęta domowe), chcesz jak najlepiej dla niego. Dlaczego Lotus stworzony dla tego jednego dnia inocentadas Kask z zaledwie 25 gramów aby chronić głowę swojego przyjaciela.

Jak donosi brytyjska firma, wydali kilka miesięcy pracy w zakresie bezpieczeństwa produktów dla zwierząt, a ten kask jest również przystosowany do fizjonomii psów. Cena wynosi 900 euro, ale wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo naszych czworonogów jest bezcenne.

Nie tylko, że są one również rozwijający się pasy bezpieczeństwa dopasowane do czterech punktów i ingnífugos garniturach, jeśli wziąć go do obiegu. twarz kota jest bezcenne.

BMW pojedzie psa

BMW zastanawiał dlaczego najwierniejszy przyjaciel człowieka mogą korzystać tylko odczucia jazdy na drodze. I jeśli można poczuć świeże powietrze na twarzy i satysfakcji doświadczają trzymać głowę przez okno również w domu? Teraz jest to możliwe dzięki BMW ddrive.

A „łóżko” z włókna węglowego i tapicerką Alcantara gościnnie wentylator Twin Power Turbo, aby mu wierzyć, że życie stałą przygodę. Dostępne w kilkunastu kolorach, nigdy nie możemy zobaczyć w naszym salonie. Wstyd.

Ach, nie możemy przeoczyć BMW serii 4 stają się jednorożec. Lepiej się pospiesz, bo bawarska firma mówi, że jest to edycja limitowana.

Pyta samochód i są pływające

Hyundai chciał skorzystać z futurystycznym rafy, które oferują postęp w systemach transportowych i trutni i stworzył historię, że w tym tempie, może być bliżej niż nam się wydaje. z 'Click To Fly„Wystarczy zamówić Hyundai i Drony są odpowiedzialne za mandártelo latania w powietrzu.

UPS oko bo już robi, chociaż małych przesyłek z sufitu swoich ciężarówek.

Jeśli nie masz rodzinę, Skoda będzie go dostarczyć

Jeśli okaże się, że masz Skoda Kodiaq w garażu i nie wiem jak umieścić go wykorzystać swoje siedem mandatów, brytyjski oddział firmy został usunięty z rękawa do programu dnia ten aprilis "Wynajmij rodzinę", Za pośrednictwem konfiguratora internetowego, można wybrać jeden z ciężkich dzieci, nieznośnych nastolatków, dziadków złym humorze, podkreślił rodziców lub szczekanie psów.

Jako dodatkową funkcję, członkowie poprosić kierowcę, aby zaprogramować średnio pięć razy w podróży "Kiedy mamy?" i "Muszę przestać łazienki", Zachwyt. Skoda także przeżyli Co by WRC Kodiaq przygotowane do Rajdowych Mistrzostw Świata. Nie jest zły.

Mini sprzedawać jedzenie na ulicy

Jeśli wybierzesz opcjonalny pakiet John Piekarnik działa, można używać swojego MINI Cabrio w kuchni w którym zysk ze swoich umiejętności kulinarnych. Piekarnik, kuchenka indukcyjna, tułów lodówce ... to nie jest tak źle, nie?

Zaparkowany w wodzie

Wiemy, że mądry Oni nie mają granic zaparkować w każdej zamkniętej przestrzeni, ale teraz nikt nie będzie ich zatrzymać. "Gdzie jest Nemo?" Jest to nazwa, która została ochrzczona dwumiejscowy bezdomnych. Ten płaz może osiągnąć prędkość przelotową 10 węzłów, 15 jeśli wprowadzą w pośpiechu.

Ma żywotność baterii trzech godzin i śmigło, że dostaniesz pierwszy bagno następny dzień.

Dacia sundero

Jeśli kiedykolwiek mieszkał w Wielkiej Brytanii, na tyle długo, aby wpływać na ciebie, wiesz większość pochmurny dzień zaświta, a niskie ciśnienie atmosfera sprawia, że ​​emocjonalnie bezużyteczne. Cóż, Dacia znalazła rozwiązanie On zainstalowany w jego nowa "sundero" jeden opalanie stoisko.

Że nędzne 1400 godzin słonecznych w roku jest w Wielkiej Brytanii nie są przeszkodą. Chodzi o to, aby zmaksymalizować opakowanie kaprys nie zaleca się Tanorexia.

Wyrazić swój gniew za pomocą klaksonu

Chcemy zakończyć tę wielką ideę Honda: klakson samochodu, który przekazuje swoje emocje. Znalazłeś bliźniego? Przywitaj się ze szczęśliwym tonem swojego klaksonu. Co jesteś w środku korku? wyrazić na nic Twoja niecierpliwość przez mniej szczęśliwym tonem.

Tak, mamy podświetlone bezużytecznie, bo w ruchu, piszczeć tylko zwiększa stres związany z innymi i hałasem. I to nie jest żart.

Via | silnik 1
W Motorpasión | Oto 7 inocentadas byśmy uwierzyli nam, czy powinniśmy obchodzić Dzień w aprilis | Aerodynamiczna McLaren jest pokryta włókna węglowego pióra ... ale żart