Jeśli czytasz to, bo lubisz samochody, silniki i ogólnie Wszystko z czterema kołami, które spalają benzyny uruchomić.

samochody benzynowe Radiocontrol spełniają wszystkie te warunki, i zapewniam was, że daleko od bycia zabawki uzyskując 06 stycznia. Są to małe pojazdy osiągnięcia swoich starszych braci własne prędkości i Musisz wiedzieć, jak utrzymać i dostosować aby z nich korzystać.

Mój zamiar z tego przewodnika jest zapewnienie każdemu, który nie miał żadnego kontaktu z tych samochodów, a pierwszy przegląd Ten mały świat, zapewniam cię, gdy okaże się, namiętny.

W jaki sposób samochód benzyna RC działa?

Wszystkie samochody benzyna RC mają dwa różne systemy, silnik elektryczny (Który przechodzi przez układ kierowniczy serwo, hamulców i układu dolotowego) i innym odpowiadającym mały Silnik spalinowy dwusuwowy, zapewniając pęd do samochodu.

Jak dużo?

Przedział cenowy jest bardzo szeroki, ale w ostatnich latach stały się tańsze modele dostęp znacznie. możemy znaleźć modele z RTR 150 euro (Gotowy do pracy), są one dobrym pomysłem dla tych, którzy są nowicjuszami w tym świecie.

Co muszę wiedzieć, aby uruchomić samochód RC?

W przeciwieństwie do samochodów elektrycznych, samochodów tego typu wymaga jego właściciel pewnej wiedzy o podstawowych mechaników.

Rzeczywiście, musimy wiedzieć carburar nasz samochód aby działać poprawnie. To jest wybór właściwej kombinacji powietrza i paliwa. Im więcej powietrza między samochodzie będzie działać, ale również zwiększyć temperaturę silnika, który osiągnął punkt może griparse.

W ten sposób możemy wyróżnić dwa rodzaje spalania, cienkie i tłuszczu. W pierwszym samochodem recibibe mało paliwa, a drugi trochę powietrza. Musimy również dostosować naszą gażników do warunków pogodowych (temperatura, ciśnienie atmosferyczne), a zwłaszcza wpływu na te samochody.

Zmiany te są dokonywane przez zmianę położenia kilka igieł (Wysoki, średni lub niski prędkości), które są zasadniczo podłączone śrub do silnika spalinowego.

Ponadto w zależności od naszego samochodu możemy dokonać korekty w tym kierunku, zawiesin lub hamulców, aby osiągnąć optymalną konfigurację, która zaspokaja potrzeby torze, gdzie jesteśmy.

Jakie paliwo korzystać z tych samochodów?

Te małe silniki nie używać tego samego paliwa, jak ich rzeczywistych rodzeństwem, pracować z konkretnym mieszaninie metanolu (80%), nitrometan (zmienna procentowa, tym bardziej jest to w paliwie, bardziej schłodzić nasz silnik, ale także kosztować nas nabyć ), olej rycynowy (5%) i olej syntetyczny (5%).

Co jest pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli mogę kupić samochód benzyny RC?

Po opanowaniu teorii na gażników, grana zdać część praktyczną, a przed wszystkim musi uczynić filmowanie swój nowy samochód. Do tego, po włączeniu, należy spożywać co najmniej 3 depozyty jałowych całość, tak aby wszystkie części pasują poprawnie zanim zaczęliśmy kręcić z nim.

Operacja ta jest niezwykle ważne, ponieważ złe strzelanie niekorzystnie wpłynąć na żywotność silnika swojego samochodu. Ponadto, podczas pierwszego depozytu jest wygodny w użyciu tłuszczu gażników, gdy silnik nie osiągnie szczyt obrotów.

Gdzie mogę jeździć moim radia samochodowego?

Asfaltową przestrzeń większa i wyraźnie wiesz. Samochody te ważą około 2 kg i mając na uwadze, że nie jest łatwo dotrzeć do 40 km / h, jeden skok może oznaczać pożegnanie, na przykład, do zawieszenia.

Ponadto, w wielu częściach hiszpańskiej geografii istnieją specjalne obwody do tych samochodów, ale wiele z nich należy do podmiotów prywatnych, z których trzeba stać się członkiem, aby korzystać z udogodnień, które oferują.

Najnowsze porady

RC benzyna samochód to nie zabawka, dlatego należy podjąć pewne środki ostrożności. Należy pamiętać, że części, które mogą osiągać bardzo wysokie temperatury i musi obsłużyć wysoce łatwopalna benzynę.

Jest to wygodne, aby rozpocząć swoją karierę z ręki kogoś, kto już wie, jak te samochody. Czasami może to być frustrujące, nie dostać się rozwiązać problem z naszym silnikiem, bez pomocy bardziej doświadczonego człowieka, mają bardziej skomplikowany korzystać z naszego samochodu.

Wreszcie należy pamiętać, że jesteś kierowcą, ale także mechanika. Oba aspekty są częścią tej rozrywki, a ja zapewniam można być równie satysfakcjonujące.

W Motorpasión | Zdalnie sterowany samochód najszybszy na świecie: 259 km / h!