Citroën C3 Picasso Nie został opracowany z zamiarem bycia bestsellerem, bo to już Citroen C3 do wyschnięcia, ale rynek hiszpański nie był bardzo dobry dla tego modelu. Od czasu swojej premiery w 2009 roku, to minivan segmentu B nie ma odnieść wiele sukcesów i to jest pakiet samochody zyskały na akcję z powodu kryzysu gospodarczego.

Wzór niezrozumiany? Może to być, ponieważ jest przestronny, wygodny i dostawa silników było interesujące. Chociaż założę bardziej ryzykowne estetycznych i nieco wysoką cenę w postaci wyjaśnień swoich odrębnych marek. W 2013 roku otrzymał aktualizację i Citroën ogłosił niedawno, że włączono silnik benzynowy 110 KM PureTech w dwóch wykończeniach.

Teraz ta oferta jest rozszerzona i wykończone Tonic także korzyści z tego wdzięcznego silnika. Dodatkowo opcje obrazu, Pearly White Pearl i dodać dach kolor Black Pearl gry na personalizację atutem i ekskluzywności. Pułap ten można łączyć nie tylko z nowymi uwagami malarstwa, również z kolorami szare aluminium i rubinowy.

Cena Citroen C3 Picasso PureTech 110 Tonik to 15,210 euro. Będzie ona służyć jako impuls do sprzedaży lub pozostanie modelem niszowym?