Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio ze swoim czasie 7 minut, 51 sekund i 7/10, SUV Nürburgring Nordschleife najszybciej. Zachęceni spektakularnym silnikiem 2,9 V6 Bi-Turbo 510 KM i 600 Nm momentu obrotowego, jest włoski alternatywą dla Porsche Macan Turbo.

My od dawna czekają na przybycie na rynek wersji Quadrifoglio Stelvio, po sprawdzeniu, jak Stelvio udało się przetłumaczyć dobre uczucia segmencie SUV Giulia. Teraz wiemy również cenę i To będzie kosztować 104.000 euro.

Średnia SUV Alfa Romeo zdolne do przyspieszania z 0 do 100 km / h, w 3,8 sekundy, i osiąga maksymalną prędkość 283 km / h. Oni są naprawdę spektakularne dane za samochodem swojego segmentu, które stawiają go jako jeden z najszybszych SUV na świecie.

Droższe niż Porsche Macan Turbo

Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio

Alfa Romeo ma dziś otwarte zlecenia Stelvio Quadrifoglio i ogłosiła cenę będzie, to będzie 104.000 euro w wersji podstawowej, bez dodatków. Porównamy go z jego najbliższy konkurent Porsche Macan Turbo, z 400 KM jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km / hw 4,8 sekundy i osiągnąć 266 km / h.

Macan Turbo cena wynosi 97.500 euro, więc Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio jest umieszczony z nieco wyższej cenie. Jest to ryzykowne, bo chociaż pozycja Włoch jest szybsze i bardziej wydajne, niemiecki cieszy się uznaniem, że być może sheer numery Stelvio nie są w stanie zrekompensować uzasadnić premię.

W każdym razie, Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio i można zamówić w sieci europejskich dealerów i że wkrótce ujrzymy go staczania nasze ulice, a to w czasach, w których coraz częściej SUV-y mają tendencję do być hybrydy, to fantastyczna wiadomość dla miłośników sportów czyste, czy segment może być.

W Motorpasión | Alfa Romeo Stelvio testowane: pierwsza Alfa Romeo SUV jest spot