Czas leci, a nie zostały zrealizowane, naszych przyjaciół 8000vueltas 10-lecie. Zaczęli być bardzo skupiony Miłośnicy blogu czystych samochodów sportowych, przyjemność z jazdy, a dziś są organizatorzy dni torowych wyższego szczebla w naszym kraju.

Aby uczcić ten jubileusz 10-lecia, 8000vueltas organizuje następną niedzielę, 12 listopada to wydarzenie otwarte dla każdego. Nie, to nie będzie w obiegu, a ceny są bardzo przystępne.

W 8000vueltas chcą ich 10-lecie to święto silnika, miejsce spotkań dla miłośników samochodów, więc zostały przeniesione z dala od swojego normalnego położenia, w obwodzie Jarama, decydując się na innym mitycznym kolejności Hipodrom de la Zarzuela w Madrycie.

Wiele koni na parkingu i na torze wyścigowym

Pres 011 8000 2016

Nie będzie miejsca parkingowe zarezerwowane dla sportowych i supersamochodów wszystkich uczestników, nie będzie to obszar wystawa samochodów, przekąski i obiad będą podawane i nie będzie oczywiście miejsce, aby korzystać z innej rasy konia.

Co chcą, że wszyscy miłośnicy samochodów, aby wspólnie cieszyć się tam to, co wielu z nas lubi robić w tych wydarzeniach, rozmawiać o samochodach i opowiadać historie wojenne.

Dwie opcje dla 9 euro

Środowisko i Restaraucion

Będą dwa sposoby uczestnictwa. Pierwszy z nich będzie „Koktajl” że 9 euro na zamówienie lub 12 euro w kasie, będą obejmować: parking VIP dostęp do Hipodromo de la Zarzuela, aby cieszyć się 5 wyścigów i uprzejmości Wielki Magazine Award Cześć 1 € postawić na wyścigach konnych, dostęp do 8000vueltas tarasem z 1 napój (woda, napoje gazowane lub piwo) i degustacji szynka Patabrava.

Innym rozwiązaniem jest zaplanowanie przystawkę i jeden wyższy „Obiad” składający się z 2 dania i deseru odpowiedzialnego za Majorce. Wtedy, gdy jedzenie jest w żołądku, uczestnicy, którzy wybrali tej drugiej opcji, która jest w cenie 50 euro, Carudel Klub będzie miał dostęp do strefy VIP z niepowtarzalnym widokiem na Madryt.

Oczywiście liczba miejsc jest ograniczona, więc jeśli znalazłeś dobry plan na najbliższą niedzielę, to nie powinno trwać zbyt długo, aby podpisać. Konie są ubezpieczone.

W Motorpasión | Dnia utwór 8000vueltas Doświadczenia w 26 obrazach