Luksusowy sportowy samochód elektryczny, Fisker Karma, cena zmartwychwstaje, i nie jest to pierwszy raz. Od 2008 roku producent publicznie ogłosił model, kilka zostało wzrostu cen, że nie doświadczyli. Początkowo mówiono o $ +80.000.

Ostatecznie widzimy, że początkowe prognozy były zbyt optymistyczne producent, tak że teraz samochód To kosztuje $ 100000. Należy pamiętać, że gdy nowy producent, budowa samochodów luksusowych i spraw elektrycznych gorsze rzeczy, bo nie może być tak proste, jak mogłoby się wydawać na początku.

Fisker Karma topowych wynosi aż o $ +116.000. Oni nie są dobre wieści dla Fisker ogląda karierę solową zbudować wysoką wydajność elektryczna okazuje się trudniejsze, niż się spodziewano. Ostatnio były też głosy dane niezgodne autonomia samochodu, gorzej niż początkowo planował.

Zobacz pełną galerię »Fisker Karma (7 zdjęć)

Via | Autoblog ZielonyW Motorpasión Future | I żadne oficjalne dane dotyczące zużycia dla Fisker Karmawindow.addEventListener ( 'obciążenie', function () {$ () każda (function (indeks, element) {$ (element) .elastislide () 'galeria-elastislide.' ;.} )})