Firma założona przez Elon Musk właśnie opublikowała wyniki finansowe za trzeci kwartał pod oczekiwaniem, że pociąga za sobą. Mówimy o rachunek ekonomiczny, ponieważ prezes SpaceX obiecał jeden "produkcja piekielny" Model 3 i jego wąskie gardła, a teraz wydaje się, że Tesla będzie nadal palić pieniądze na destrukcyjne ścieżce.

Straty zostały powielone w ciągu ostatnich trzech miesięcy: 619400000. Jednak nie było lepiej niż oczekiwano sprzedaży: 2,980 mln w porównaniu z 2.940 mln poprzednio szacowanej. Jak pokazuje raport, będzie wytwarzać 10% mniej Wzór S i model X zatrzymać produktywne wysiłki koncentrują się na modelu 3, które zostały dostarczone 222 szt.

Jednostka 250000-sza została już wydana

produkcja

"My nadal spełnia początkowe wąskich gardeł związanych z tymi problemami, a nie istnieją zasadnicze problemy z naszym łańcuchu dostaw lub którykolwiek z naszych procesów produkcyjnych"Odzwierciedla ona raport. Prawda jest taka, że ​​tempo produkcji Model 3 stale rośnie, ale wysoki stopień automatyzacji linii produkcyjnej To okazało się być wyzwaniem.

Kilka dni temu tylko, Panasonic, które produkują dla ogniw elektrycznych Tesla w gigafactoría Nevada, powiedział, że produkcja może wkrótce zwiększyć, ponieważ przyczyny wąskich gardeł w produkcji Model 3 zostały zidentyfikowane. Dodał, że część procesu produkcyjnego akumulatora nie został zautomatyzowany, a zatem są poniżej celów produkcyjnych.

Tesla Model 3

Ze swojej strony, Tesla nadal utrzymuje optymistycznie wyzwanie co oznacza, że ​​proces wytwarzania Model 3 jest znacznie bardziej zautomatyzowane niż ich braci S i X, "lub co najmniej co drugi rynku samochodowego", Powiedział, że firma.

Aby osiągnąć cel 5000 Model 3 tydzień "najpóźniej w pierwszym kwartale 2018 roku", Tesla jest skierowanie wysiłków wobec oczekiwanego modelu. W tej ostatniej czwartej dano 25,915 jednostek Wzór S i model X i Model 222 3 18% więcej, niż w poprzednim okresie. Jednak nie będzie 10% mniej niż dwa modele gwiazdy w czwartym kwartale: proces produkcyjny będzie się koncentrować na gigafactoría Nevada a model 3.

Zaragoza stacja turbinowe Tesla

W trzecim kwartale, Tesla wydał 250,000th jednostkę i nie spodziewa się zatory te wpływają na ogólną stopę rezerw Model 3, ponieważ raport nadal wzrasta. Trzeba pamiętać, że większość rezerw tego modelu były ślepe (Elon Musk już ostrzegł: samochód nie mógł nawet spróbować lub zobaczyć), więc mówimy o klienta, który nie przestrzega regularnego procesu kupna i który prawdopodobnie czekać mimo opóźnień.

Jak dla niezliczonych frontach mających Musk (marka międzyplanetarnej gatunek ludzki lub dostać nam podróżować z prędkością zawrotną pod ziemią) prezentuje swój długo oczekiwany samochód elektryczny. "Do prezentacji Semi Truck w dniu 16 listopada, pokażemy jak potężny przewodzenie elektryczne dla globalnego przemysłu samochodowego", Powiedział, że firma.

Tesla Model 3 wyświetlacz

Też właśnie otworzył nowy superchargers stacji w Szanghaju w Chinach, z 50 jednostek ładunkowych plus dodatkowe 126 na całym świecie.

Jak powiedział, na początku życia firmy (nawet bardziej tak szalony jak Tesla), zwykle stałą taniec pomiędzy czerwonym i czarnym. To jest cena zakłóceń, gdy robisz to, co nikt nie robi.