Geçen yılın Ağustos ayında biz Nurburgring Nordschleife anlamıyla uçan yeni Porsche Macan GTS bir katır gördü. Onlar bugün beklenen açıkladılar modelini ayar sürecinde olduklarını Porsche Macan GTS 2016 ile onun 360 hp Güç Macan S ve Turbo arasında bir ara seçenek olarak yerleştirilir.

GTS modeli, sportif ismin bu sürümlerinde alışılmış olduğu gibi, diğer modeller görünümünden farklı biraz öne çıkmaktadır. Spesifik etek, siyah vurgular, Tasarım RS Spyder ile 20 inç jantlar veya 15 mm alçaltılmış sürüş yüksekliği özelliklerinin sadece bazılarıdır. Ama dahası var.

kaputun altında yeni Porsche Macan GTS Macan S kullanarak aynı çift turbo V6 üç litre, ancak bu sürümde o 340 ila 360 atların gider. Hep bunun dan hızlandırmak için izin verdiğini, kutu PDK çift debriyajlı değişikliklerle birlikte 5.2 saniyede 0'dan 100 km / s (Isteğe bağlı Sport Chrono paketi ile 5.0) ve 256 km / s hızına ulaşırlar.

Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM) ile birleştirerek, bu sportif SUV yerden yükseklik 15 mm azaltılır. Porsche Çekiş Yönetimi (PTM) dört tekerlek arasında tork dağıtır.

İç işaretli karakter GTS

İçeride, GTS modelleri ticari marka olarak, biz bulmak merkezi ile spor koltuklar Alcantara döşemeli, Aynı malzeme yolcu kabininin diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Onların ekipman ile çok tamamlandığında Standart olarak spor egzoz sistemi, ve iç yenilenen Porsche 911 yılında açıldı yeni bağlantı ve bilgi-eğlence sistemi Porsche İletişim Yönetimi (PCM) açılır.

Bu birleştirir dokunmatik ekran ve Apple CarPlay® yoluyla cep telefonlarının entegrasyonu, bizim dost Applesfera açıkladı.

zaten seçeneğinde Macan GTS LED farları donatabilirsiniz hangi adaptif ışık sisteminin Porsche Dinamik Işık Sistemi Artı ile birleştirilir.

Yeni model İspanya'da satışa bugün ayarlanır ve Onun fiyatı 85.823 Euro. Tabii ki uygun değil, ama normal sürümlerinde bu sportif SUV dinamik faydaları karşıladıktan sonra, ben bu versiyona biraz daha vitamin katkılı GTS denemek için sabırsızlanıyorum.

Tam galerisi bakın »GTS 2016 Porsche Macan (8 fotoğraf)

window.addEventListener ( 'yük', fonksiyon () {$ () her biri (fonksiyonu (indeksi, eleman) {$ (eleman) .elastislide () 'galeri elastislide.' ;.})})