Bir spor araba yönlerini satın alırken en değerli biri sestir. Eğer toplu devre yapacaksın ki sen ancak çalıştırın ve keyfini dışında bugün göz önüne alındığında, Ses katma değer alır, o ekstra sürüş hissi getiriyor olur.

bu nedenle daha yaygın hale geliyor Onları sportiflik kaçar spor otomobillerin alıcılar, supercars olsun veya sadece sıradan arabalar daha sportif, binmek.

Bu uygulama iki tekerlek dünyasında çok yaygın olduğunu, standardı dışındaki kaçar taşıyan birçok motosiklet vardır. Ama ne getireyim? Sadece bu "sessizce" nedir?

kesinlikle cevap hayır. Bu sadece ses iyileştirme hakkında, çok daha fazla olmasıdır. Ferrari 458 Italia için kullanılabilir, hem de 11 hp ekstra güç ile bunu sağlamak olarak Akrapovic egzoz, o da izin verir, en önemlisi 26 Nm tork rakamı artırır ve 14 kilo ağırlığını azaltan.

Günümüzde spor arabalar ve supercars üreticileri ağırlığını azaltmak için giderek daha hafif malzemeler ile çalışmak için giderek çalışıyoruz. Ama bazen Bu malzemeler çok pahalı Standart modellerde montaj gelince, dolayısıyla size araba için isterseniz yardımcı sanayi için tercih etmek zorundadır.

Onayları konusunu görüşmek üzere de önemlidir. Spor egzoz genellikle birkaç işletim modları vardır, her yayan daha sağlam ve ilgili onayları sökmeye gerek kalmadan, harcamak için daha az yayarlar diğerleri.

Yakında şans zorunda kalacak daha ayrıntılı olarak deney Akrapovic aralığı Algarve Devresinde egzoz Portimao ve biz son zamanlarda birçok taraftar kazanıyor tüm bu yardımcı sanayi gizleme ne daha ayrıntılı olarak söyleyebilirim.

Daha fazla bilgi | Akrapovic