Toyota ve Subaru başarmış gibiydi: Az 30.000 Euro kesin spor başlatın. Hatta üst vites dergisinde Jeremy Clarkson bir 5/5 kazanılmış (daha fazla puan vermek mümkün değildir). alıcıların Binlerce kykpress olarak ona sahip olmak heyecan, ama ¿Gurur binlerce kullanıcı?

Bu kişiden kişiye değişiyor. Bugünlerde açıkça garanti kapsamında olup Boxer 2.0 motor, bir sorunu gün ışığına geliyor. Bu yeni bir birim ile çözüldü yayınlama onarılamaz motorların bile durumlar vardır, FT86 Kulübü bildirilen uzun liste üzerinde bir sorundur ve yeterince ciddi görünüyor.

Bu Konuya söylediği gibi, bir gün sahibinin hem görmekten nefret sarı ışık alır: motor arızası. OBD üzerinden PBX sorma bloğun bir hata kodu enjeksiyonu (P0019) ve ilgili anahtar parçaları almak (P0017, P0018 ...)

semptomlar Onlar vb güç kaybı, kararsız rölanti, titreşimler, çirkin ses vardır Bir sahibi devletler şimdiye 16 kilometre götürmek zorunda kalmadan acı çekti. endişe verici hale üretilen araba sayısı ile ilgili olarak çeşitli forumlar ve sahipleri kayıtlı birçok durum vardır.

üreticilerine göre, sorun, elektronik ya da ünlü kaynaklanmaktadır ECU. ilk 160 kilometre boyunca Seferlerimizi öğrenecektir ve sadece bu yüzden birçok modern arabalar gibi, bize uygun başkaları tarafından orijinal enjeksiyon parametrelerini değiştirerek.

Bazı birimlerde, döviz şeylerin yanlış olduğuna inanmaktadır ve hata kodlarını veriyor başlar. Toyota'nın çözeltisi (160 km öncesi) Çıraklık hafızasını silmek veya üniteyi değiştirmektir. Subaru doğrudan alışverişini değiştirin. Ama hepsi bu değil.

Yanlış ayakla başlayarak

sorunlar oynatma görünüşte bu çözüm işe yaramazsa, bu yüzden artık bir elektronik arıza, ancak mekanik bir arıza konuşur. Araba bekliyor durdu Çeşitli sahipleri yorumladı eksantrik mili veya VVT-i ilgili parçalar (Değişken valf yükselme).

Biz Toyobarugate tanık? Belki biraz erken ama mesele yolları var. İlk sahipleri için onlar kusurlarıyla ilk birimine sahip bu tatsızlık kalır, ancak onlar üreticinin sorumluluğunda olduğu için mükemmel tamir araba sahip sonunda.

Bu arabanın içinde 30.000 euritos ödemişti, tüm bu kesinlikle hiçbir zarafet yapmazdı. Ama aynı zamanda ben araba varsa endemik sorunlar üretici yaş veya kilometre durumuna göre ellerini yıkar en geç ne zaman, başında ve teminat olarak gösterilmesini tercih söylüyorlar.

Odaya etkilenen rapor?

Bir tebrik rally_sti için.

kaynak | FT86 Kulübü