Biz filmleri ve video sürümleri olağanüstü çalıştı etrafında otomotiv dünyasında her şey döndüğünü gösteren bir video ile bugün. Bu brüt kesiti göstermektedir BMW 7 Serisi üretim süreci. Evet, düzenlenemez değil, 2015 No var (kuyu, sadece) ya da herhangi bir arka plan melodi var. Bu saf ve basit üretim sürecidir.

Sen, hiçbir fon müziği ve düzenleme fabrikalarda iş için BMW 7 Serisi ne olacağını yapısına radyal kolların gıcırtı ve robotik boyama yayınlanmaya makineleri duyabiliyorum ve fazla 2.5 olduğunu Youtube'a milyon görüşlerini Video serin olduğunu söylüyorlar. Eğer BMW araçları düşünen birisi varsa "Karım Be", Bu video tam size göre.

95.000 Euro 12 dakika montaj

Biz kimin en uygun varyant bir lüks sedan üretim sürecinin bahsediyoruz 94.650 Euro. videoda görüldüğü gibi, plastik karbon, alüminyum ve yüksek mukavemetli çeliklerin fiber takviyeli kullanarak bir karbon çekirdek yapısına göre bir hafif yapı vardır.

ağırlık merkezi düşürülür ve düzeneğin yapısal sertliği artar ise bu, önceki nesil modeli, yaklaşık 130 kilogramlık ağırlık tasarrufu sağlar. Sen üretim sürecinin (hala fabrikalarda çalışıyoruz) sırasında herhangi bir insanı görmek memnuniyet duyarız.

Bazı yorumlar bu BMW severler için bir fetiş video olduğunu düşünüyorum birini kurşun: "Otantik Alman pornografi 12 dakika". Diğerleri bu makinelerden biri bozulursa, diğerleri orada yaşamak, orada çalışmak istiyorum ne olur merak ediyorum. Eğer fabrika oturma odanıza daha temiz, fark etmemişlerdi.

Şu anda, Bavyera marka bir sürücü olmadan sürüş yönelik planlarını devam eder ve kendi yolunu INEXT hazırlamak Series 7 filosu yayınladı.

kaynak | Sen Araba
Motorpasión olarak | Yeni BMW 7 Serisi direksiyonda: lüks ve teknolojiyi şah mat | Ve arabalar üzerine su 30.000 litre daha sonra sızıntılarını önlemek için yükselmek bırakın