denilen son BMW M GmbH yaratık BMW M3 GTS, Seri 3. M3 GTS en radikal versiyonu M3 Coupe dayanmaktadır ve her zaman sıkı emriyle, 2010 baharında nakliye başlayacak. Mekanik, süspansiyon, iç ve vücut seviyesinde modifiye edilir.

M3 GTS "Grace" kamu yollarda kullanılmak üzere onaylanmış edilebilir opsiyonel parça rekabet ve edebiliyor. onun butanero görünmüyor rağmen, gaz, sadece benzin tüketmeyin. 4.0 V8 motor cilidrada (4.5 lt) bir streç alınan ve vermek gider etmiştir "Normal" M3 30'dan fazla 450 hp,.

Sadece mevcut bir şanzıman, Drivelogic DKG çift kavramalı yedi vitesli sahiptir. BMW göre dolayısıyla Debriyaj pedalına ödün vermek zorunda, minimum zaman itici güç kaybetmeye rekabette hayati önem taşımaktadır. Sen kolu veya yapılan Alcantara direksiyon arkasında kürekler ile değiştirebilirsiniz.

Ama M3 GTS güçlü yanlarından biri olan inceltme olarak vardır DIN 1500 kg ağırlığında (M3 kupası DKG 1675 kg ağırlığında). Sen 0-100 4 saniye kaybetmek gerekir, ancak veri temin edilmemiştir. Her at 3,33 Kg hamle, M3 kupası DKG 3,99 kg hareket etmektedir.

M3 Coupé dayalı süspansiyonlar, sertleşmesine ve rekabet taleplerine uyum. iğneler vurmak fren gücü iletimini ve yeterli soğutmanın sağlanması alaşım jantlar M rekabet farklı boyutlar ile 19" eksenleri Shim lastikler,.

bu şey kiti frenlemek için altı ön aksta piston ve arka dört ile yüksek performans kullanır. stabilite, özellikle devresi içinde kullanıma mahsus DSC darası etti (Hadi, arabanın geri kalanı gibi), yolda rulo kesmek için artık müdahalesi sağlanır.

tatmaya aerodinamik kuvveti ayarlamak üzere Aerodinamik o ayarlanabilir pozisyonu ile özel bir ön spoiler ve etek vardır. Bunlar BMW 320si WTCC yarışlarında kullanılan aynı önlemlerdir. işlev dolayısıyla sadece estetik de mol değildir, ama ciddi şeyler için.

İçinde arka koltuk silme, güvenlik kafesi, altı noktalı kemerler, yangın söndürücü, (M3 geri kalanı gibi) karbon fiber çatı ... hiçbir klima veya sistemle iki kova koltuklar ses, ama bu ihtiyaç nedir? Bu sadece balast bu.

Kısacası, bu benito çok derin cepleri ve Oynaşman değil devredeki tecrübesi olan kişiler için saçma biraz uygundur. Ortağım Hector Ares geçenlerde M3 Coupe ve M3 GTS mutlaka cehennem orgazma ulaşacağını test ettik ve tam olarak bir yardımcı program kanıtladı olmadığını söyledi.

BMW M3 GTS »tam galerisi bakın (5 fotoğraf)

window.addEventListener ( 'yük', fonksiyon () {$ () her biri (fonksiyonu (indeksi, eleman) {$ (eleman) .elastislide () 'galeri elastislide.' ;.})})