Birkaç gün önce biz özerk Cıvata Chevy General Motors filosu ABD karayolları tarafından kendi çalışmalarda kazaların onlarca olduğunu öğrendik. Hayır, özerk teknoloji mükemmel olmaktan ışık yılı olduğunu açık bir işaret değil. Aslında, çok mükemmel. Bütün kazalarda sorumluların geleneksel araçların sürücüleri vardı.

Ve bu özerk arabalar dur işaretleri tamamen ayakta ve hız limitlerini aşmadan sürüş gibi çılgınca şeyler yapmak olduğunu, ve bu (korna anlamına gelir) sinirler bizi koyar. Bloomerg göre, şirketlerin çalışıyoruz insan gibi önde gelen, değil robot olarak. Bu eksik olduğunu. Paradoks?

Yoksa insanlar, ya da hiç gelecek gibi sürücü

California'da, General Motors Otomasyon Cruise veya Waymo LLC gibi şirketler otomatikleştirilmiş araçlar test artıyor ve iç karartıcı bir senaryo buluyor. Özerk teknoloji, uygun kasabasında davranır davranmasına etmeyenler diğer sürücüler. makineler ve insanlar arasında kültürel bir çatışma gösteren düşük hızlarda bildirildi Çoğu kazalar,.

Daha önce yapıldığı gibi yangına körükle için, Kaliforniya, direksiyonuna bir kişi olması gerekmez otonom araçların test edilmesine ilişkin düzenlemeler rahatlatıcı önerdi.

özerk araçlar insanlar gibi sürücü yok gibi, yanlarında kazaları varsa ve meyve vermesi yolda birlikteliğini almak istiyorsanız bu aşılmaz bir engeldir. Ne geliştiricileri artık bu etkileşimi yatıştırılması amacıyla ve makineler daha insani bir yol götürmek söyledi.

o özerk aracı kaza söz konusu olduğunda ayrılmak zorunludur Kaliforniya yılında toplam olmuştur 2016 yılında 31 çarpışmalar. Bunlardan 13 yılında özerk araç başka bir araç tarafından arkadan çarptı.

rapor Bloomerg olarak, çarpışmalar daha çok oluştu kavşaklar yara almadan ve düşük hızda trafik akışı sırasında daha fazla. Yani özerk teknoloji kentsel sürüş temsil orman adapte gerekir: sınırları veya crosswalks veya sinyalleri uymayan yasadışı Park arabalar, sürücüleri.

Makineler size sirkülasyon kaos özerk teknolojiyi olur istemiyorsanız az mükemmel olmak zorunda olduğu paradoksal olduğunu. İpucu: Hiç sokakta bunlardan birini bulursanız, değil pites, makine hızlandırmak olmayacak ve her durakta durma.