minivan belli durgunluk yaşarken, SUV kendi Ağustos yapıyoruz. Bu durumdan faydalanan bir diğer niş içinde yolcu taşımaya endüstriyel minibüsler reconverted eder, bu yüzden Renault Trafic SpaceClass Bu sektördeki biraz katkıda gelir.

Bu Trafic içinde üst versiyonu, bir bitiş için olsun en çok dokuz yolcular için iç zahmetli bakımı ile geri kalanından, ayrılır özel veya profesyonel taşımacılık (VTC örneğin). Dışarıda, daha itidal ve zarafet.

Şüphesiz onun takdim o belirli bir renk zarif takacak nerede, bu hafta yapılacak olan Uluslararası Cannes Film Festivalinde gerçekleşir Comet Gri, bir Karanlık krom ızgarası cepheye, tamponlar, renkli cam ve spesifik 17 inç jantlar boyalı.

kabini, markaya bağlı olarak 50 farklı konfigürasyonlarda toplam alabilir koltuk ikinci ve üçüncü satırlar için modüler olarak bölünür "oluşturacak daha geniş ve konforlu iç kendi kategorisinde".

Hiçbir şey cutreríos, her yolcunun iç deri, bağımsız LED ışık okuma, 220V çıkışları, USB jakları, klima veya gizlilik camdan yapılmış tam döşeme keyfini çıkarabilir. ile, bundan başka, bir adım giderek "İmza Paketi" Bu Van da bir mobil ofis arka sıraları arasında merkezi tablo için uygun olması için olmak ve ikinci dönecektir.

Ön koltuklar işgal edenler için de sağlamıştır bir yeni gösterge paneli kutu kontrolleri, krom ekler ve siyah piyano daha renkli, birçok boşluklar sahipleri, deri kaplı direksiyon simidi, Bilgi-eğlence sistemi R-Link Evo ve GPS navigasyon MediaNav Evrim nesnesi.

Teorik olarak Trafic bu çok rafine baskı ayında bazı Avrupa pazarları (hepsi değil henüz teyit edilecek) ulaşmak Eylül henüz açıklanmayan bir fiyata.

2017 Renault Trafic SpaceClass »tam galerisi bakın (18 fotoğraf)