Ben sunmak Heidi Hetzer, bilmiyorum olanlar için, bir petrolhead aşığı otomobil mekaniği, yarıştı ve satmıştır arabalar. , Istediğim birçok büyükanne gel. 77 yaşında azından o zaten birlikte dünya genelinde başladı Hudson Büyük Sekiz 1930. dünyayı görmek ve 56 ülkeyi ziyaret etmek istiyor.

tek kadın (ve sürüş) top yem olan birden fazla ülkeyi geçecek, çünkü mekanik bir adam eşlik edecektir. Onun planları 2012 yılında açıklandı, ama bir şey diğer mekanik arkadaşı seçti 1921 yılında Hispano İsveç'inki olmuş olmalı. Rağmen, onlarca yıldır Opel satmış olan Bir Amerikan otomobil için tercih etti.

1927 ve 1929, araba ile ilk dünya turu arasında Clärenore Stinnes ve İsveçli yönetmen Carl-Axel Söderström yapılan yolculuk ilham veriyor. Biz kendi web sitesi aracılığıyla, İngilizce ve Almanca ondan haber.

Ve haberin ardından, Heidi söyler kısa bir video dünya çapında planlıyor. Kuşkusuz, bu onun yaşamının son büyük yolculuk olacak. Ya da belki daha Almanya'nın dayanıklılık Eğer da ria gendir.

Via | Jalopnik
video | YouTube (I) Vimeo (II)
bağlantı | Heidi um Welt die
Motorpasión olarak | bağbozumu baskı motoru için Tutku: 91 yıllık bir Hispano-Suiza ve dünya planında etrafında 75 yaylar bir kız